×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Jinghong ke Nanjing. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Jinghong ke Nanjing

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:35 (JHG)
      08:40 (KMG)
      5h 15m
      MU 5747 (Boeing 737)
      1h 25m berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 10:05 (KMG)
      12:50 (NKG)
      5h 15m
      MU 2730 (Airbus A319)
    • 07:45 (JHG)
      12:50 (NKG)
      5h 5m
      MU 2730 (Airbus A319)
    • 09:00 (JHG)
      10:50 (CTU)
      6h 15m
      3U 8574 (Airbus A319)
      2h berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 12:50 (CTU)
      15:15 (NKG)
      6h 15m
      CA 4505 (Airbus A320)
    • 09:50 (JHG)
      11:00 (KMG)
      6h 35m
      3U 8620 (Airbus A319)
      2h 35m berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 13:35 (KMG)
      16:25 (NKG)
      6h 35m
      SC 4696 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (JHG)
      12:30 (KMG)
      6h
      MU 2577 (Boeing 737)
      2h berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 14:30 (KMG)
      17:30 (NKG)
      6h
      MU 2944 (Airbus A320)
    • 12:20 (JHG)
      13:10 (KMG)
      5h 10m
      MU 5705 (Boeing 737)
      1h 20m berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 14:30 (KMG)
      17:30 (NKG)
      5h 10m
      MU 2944 (Airbus A320)
    • 13:00 (JHG)
      13:50 (KMG)
      5h 25m
      CZ 6370 (Boeing 737-300)
      2h 10m berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 16:00 (KMG)
      18:25 (NKG)
      5h 25m
      MU 5789 (Boeing 737)
    • 13:25 (JHG)
      14:30 (KMG)
      5h 20m
      CZ 4704 (Boeing 737-700)
      1h 30m berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 16:00 (KMG)
      18:45 (NKG)
      5h 20m
      MU 5789 (Boeing 737)
    • 13:50 (JHG)
      18:10 (CAN)
      8h 30m
      MU 5737 (Boeing 737)
      1h 55m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 20:05 (CAN)
      22:20 (NKG)
      8h 30m
      FM 9356 (Boeing 737-800)
    • 15:00 (JHG)
      15:55 (KMG)
      8h 15m
      FM 9454 (Boeing 737)
      3h berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 18:55 (KMG)
      23:15 (NKG)
      8h 15m
      MU 2716 (Airbus A320)