×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Jakarta ke Palembang. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Jakarta ke Palembang

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:25 (CGK)
      06:35 (PLM)
      1h 10m
      GA 100 (Boeing 737-800)
    • 06:15 (CGK)
      07:15 (PLM)
      1h
      IN 9082 (Boeing 737-500)
    • 06:20 (CGK)
      07:25 (PLM)
      1h 5m
      ID 6870 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 06:45 (HLP)
      07:50 (PLM)
      1h 5m
      QG 820 (Airbus A320)
    • 07:35 (CGK)
      08:45 (PLM)
      1h 10m
      GA 102 (Boeing 737-800)
    • 08:35 (CGK)
      09:40 (PLM)
      1h 5m
      ID 6872 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 09:10 (CGK)
      10:15 (PLM)
      1h 5m
      JT 330 (Boeing 737-800)
    • 09:40 (CGK)
      10:50 (PLM)
      1h 10m
      GA 104 (Boeing 737-800)
    • 10:30 (CGK)
      11:35 (TJQ)
      5h 55m
      GA 284 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      2h 40m berhenti sebentar di Belitung (TJQ)
    • 14:15 (TJQ)
      16:25 (PLM)
      5h 55m
      GA 7127 (ATR 72)
    • 11:25 (CGK)
      12:35 (PLM)
      1h 10m
      GA 106 (Boeing 737-800)
    • 11:40 (CGK)
      12:45 (PLM)
      1h 5m
      JT 344 (Boeing 737-900)
    • 12:30 (HLP)
      13:35 (PLM)
      1h 5m
      ID 7053 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 13:30 (CGK)
      14:40 (PLM)
      1h 10m
      GA 108 (Boeing 737-800)
    • 14:15 (CGK)
      15:20 (PLM)
      1h 5m
      JT 346 (Boeing 737-800)
    • 14:25 (CGK)
      15:25 (PLM)
      1h
      IN 9084 (Boeing 737-500)
    • 14:35 (HLP)
      15:40 (PLM)
      1h 5m
      ID 7055 (Boeing 737-800)
    • 15:00 (HLP)
      16:05 (PLM)
      1h 5m
      QG 114 (Airbus A320)
    • 15:15 (CGK)
      16:25 (PLM)
      1h 10m
      GA 110 (Boeing 737-800)
    • 15:25 (CGK)
      16:15 (TKG)
      3h 55m
      GA 76 (Boeing 737-800)
      2h 5m berhenti sebentar di Bandar Lampung (TKG)
    • 18:20 (TKG)
      19:20 (PLM)
      3h 55m
      GA 7129 (ATR 72)
    • 15:50 (CGK)
      17:00 (PGK)
      3h 5m
      JT 618 (Boeing 737-800)
      1h 15m berhenti sebentar di Pangkalpinang (PGK)
    • 18:15 (PGK)
      18:55 (PLM)
      3h 5m
      JT 143 (Boeing 737-800)
    • 16:00 (CGK)
      17:00 (PLM)
      1h
      IN 9086 (Boeing 737-500)
    • 16:10 (HLP)
      17:15 (PLM)
      1h 5m
      ID 7059 (Boeing 737-800)
    • 16:15 (CGK)
      17:25 (PLM)
      1h 10m
      GA 112 (Boeing 737-800)
    • 16:20 (CGK)
      17:25 (PLM)
      1h 5m
      JT 342 (Boeing 737-900)
    • 17:10 (HLP)
      18:10 (PLM)
      1h
      QG 112 (Airbus A320)
    • 17:25 (CGK)
      18:30 (PLM)
      1h 5m
      GA 114 (Boeing 737-800)
    • 17:50 (CGK)
      18:55 (PLM)
      1h 5m
      JT 336 (Boeing 737-900)
    • 18:15 (CGK)
      19:25 (PLM)
      1h 10m
      GA 116 (Boeing 737-800)
    • 18:20 (HLP)
      19:25 (PLM)
      1h 5m
      QG 110 (Airbus A320)
    • 18:40 (CGK)
      19:45 (PLM)
      1h 5m
      JT 842 (Boeing 737-900)
    • 19:50 (CGK)
      20:55 (PLM)
      1h 5m
      JT 332 (Boeing 737-900)
    • 19:55 (CGK)
      21:05 (PLM)
      1h 10m
      GA 120 (Boeing 737-800)
    • 21:30 (CGK)
      22:40 (PLM)
      1h 10m
      ID 6878 (Airbus A320 (Sharklets))