×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Johannesburg ke Port Elizabeth. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Johannesburg ke Port Elizabeth

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:55 (JNB)
      07:40 (PLZ)
      1h 45m
      JE 525 (Boeing 737-800)
    • 06:00 (JNB)
      07:05 (DUR)
      5h 10m
      SA 527 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 09:50 (DUR)
      11:10 (PLZ)
      5h 10m
      SA 1336 (Embraer RJ145)
    • 06:05 (JNB)
      07:10 (DUR)
      5h 5m
      BA 6205 (Boeing 737-400)
      2h 40m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 09:50 (DUR)
      11:10 (PLZ)
      5h 5m
      SA 1336 (Embraer RJ145)
    • 06:30 (JNB)
      08:15 (PLZ)
      1h 45m
      FA 236 (Boeing 737-800)
    • 06:55 (JNB)
      08:00 (DUR)
      4h 15m
      SA 531 (Boeing 737-800)
      1h 50m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 09:50 (DUR)
      11:10 (PLZ)
      4h 15m
      SA 1336 (Embraer RJ145)
    • 07:00 (JNB)
      08:05 (DUR)
      4h 10m
      BA 6201 (Boeing 737-400)
      1h 45m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 09:50 (DUR)
      11:10 (PLZ)
      4h 10m
      SA 1336 (Embraer RJ145)
    • 08:00 (JNB)
      09:05 (DUR)
      3h 10m
      SA 535 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 09:50 (DUR)
      11:10 (PLZ)
      3h 10m
      SA 1336 (Embraer RJ145)
    • 08:15 (JNB)
      09:55 (PLZ)
      1h 40m
      BA 6233 (Boeing 737-400)
    • 09:30 (JNB)
      10:30 (BFN)
      2h 30m
      5Z 110 (Beechcraft 1900 Airliner)
      30m berhenti sebentar di Bloemfontein (BFN)
    • 11:00 (BFN)
      12:00 (PLZ)
      2h 30m
      5Z 132 (Beechcraft 1900 Airliner)
    • 10:15 (JNB)
      11:20 (DUR)
      4h 40m
      SA 543 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 13:35 (DUR)
      14:55 (PLZ)
      4h 40m
      SA 1340 (Canadair Regional Jet 200)
    • 10:30 (JNB)
      11:35 (DUR)
      4h 25m
      BA 6215 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 13:35 (DUR)
      14:55 (PLZ)
      4h 25m
      SA 1340 (Canadair Regional Jet 200)
    • 10:45 (JNB)
      12:20 (PLZ)
      1h 35m
      SA 405 (Airbus A320)
    • 10:45 (JNB)
      11:50 (DUR)
      4h 10m
      BA 6217 (Boeing 737-400)
      1h 45m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 13:35 (DUR)
      14:55 (PLZ)
      4h 10m
      SA 1340 (Canadair Regional Jet 200)
    • 10:55 (JNB)
      12:00 (DUR)
      4h
      SA 547 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 13:35 (DUR)
      14:55 (PLZ)
      4h
      SA 1340 (Canadair Regional Jet 200)
    • 11:10 (JNB)
      12:50 (PLZ)
      1h 40m
      BA 6241 (Boeing 737-400)
    • 11:20 (JNB)
      13:00 (PLZ)
      1h 40m
      FA 234 (Boeing 737-800)
    • 11:40 (JNB)
      13:25 (PLZ)
      1h 45m
      JE 529 (Boeing 737-800)
    • 12:25 (JNB)
      14:00 (PLZ)
      1h 35m
      SA 417 (Airbus A319)
    • 13:55 (JNB)
      15:00 (DUR)
      5h 5m
      SA 559 (Airbus A319)
      2h 40m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 17:40 (DUR)
      19:00 (PLZ)
      5h 5m
      SA 1348 (Canadair Regional Jet 200)
    • 14:15 (JNB)
      15:20 (DUR)
      4h 45m
      BA 6209 (Boeing 737-400)
      2h 20m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 17:40 (DUR)
      19:00 (PLZ)
      4h 45m
      SA 1348 (Canadair Regional Jet 200)
    • 15:15 (JNB)
      16:20 (DUR)
      3h 45m
      SA 563 (Airbus A319)
      1h 20m berhenti sebentar di Durban (DUR)
    • 17:40 (DUR)
      19:00 (PLZ)
      3h 45m
      SA 1348 (Canadair Regional Jet 200)
    • 15:45 (JNB)
      17:25 (PLZ)
      1h 40m
      BA 6237 (Boeing 737-400)
    • 16:15 (JNB)
      18:00 (PLZ)
      1h 45m
      JE 541 (Boeing 737-800)
    • 16:50 (JNB)
      18:30 (PLZ)
      1h 40m
      FA 232 (Boeing 737-800)
    • 17:00 (JNB)
      18:35 (PLZ)
      1h 35m
      SA 419 (Boeing 737-800)
    • 17:30 (JNB)
      19:10 (PLZ)
      1h 40m
      SA 1459 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:30 (JNB)
      19:30 (PLZ)
      2h
      SA 1457 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:00 (JNB)
      19:40 (PLZ)
      1h 40m
      BA 6239 (Boeing 737-400)
    • 18:45 (JNB)
      20:30 (PLZ)
      1h 45m
      FA 238 (Boeing 737-800)
    • 19:55 (JNB)
      21:30 (PLZ)
      1h 35m
      SA 425 (Airbus A320)