×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Juneau ke Sand Point. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Juneau ke Sand Point

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:37 (JNU)
      09:25 (ANC)
      5h 43m
      AS 73 (Boeing 737-400)
      1h 40m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 11:05 (ANC)
      13:20 (SDP)
      5h 43m
      KS 243 (Saab 340)
    • 10:13 (JNU)
      14:25 (ANC)
      8h 32m
      AS 61 (Boeing 737-400 (Mixed Configuration))
      2h 5m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 16:30 (ANC)
      18:45 (SDP)
      8h 32m
      KS 241 (Saab 340)
    • 14:00 (JNU)
      15:43 (ANC)
      4h 45m
      AS 65 (Boeing 737-400 (Mixed Configuration))
      47m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 16:30 (ANC)
      18:45 (SDP)
      4h 45m
      KS 241 (Saab 340)