×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Kunming ke Nantong. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Kunming ke Nantong

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (KMG)
      08:30 (CKG)
      5h 5m
      KY 8227 (Boeing 737-700)
      1h 15m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 09:45 (CKG)
      12:05 (NTG)
      5h 5m
      KY 8295 (Boeing 737-700)
    • 07:05 (KMG)
      12:05 (NTG)
      5h
      KY 8295 (Boeing 737-700)
    • 07:05 (KMG)
      08:35 (CKG)
      5h
      KY 3195 (Boeing 737-800)
      1h 10m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 09:45 (CKG)
      12:05 (NTG)
      5h
      KY 8295 (Boeing 737-700)
    • 07:55 (KMG)
      10:55 (PVG)
      7h 45m
      MU 747 (Boeing 737-800)
      1h 45m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 12:40 (PVG)
      15:40 (NTG)
      7h 45m
      MU 6193 (Bus)
    • 09:10 (KMG)
      12:15 (PVG)
      8h
      MU 756 (Airbus A330-200)
      1h 55m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 14:10 (PVG)
      17:10 (NTG)
      8h
      MU 6195 (Bus)
    • 10:55 (KMG)
      13:10 (SZX)
      6h 45m
      ZH 9986 (Boeing 737-900)
      2h 15m berhenti sebentar di Shenzhen (SZX)
    • 15:25 (SZX)
      17:40 (NTG)
      6h 45m
      ZH 9752 (Boeing 737-800)
    • 11:15 (KMG)
      13:25 (SZX)
      6h 55m
      HU 7164 (Boeing 737-800)
      2h 5m berhenti sebentar di Shenzhen (SZX)
    • 15:30 (SZX)
      18:10 (NTG)
      6h 55m
      ZH 9422 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (KMG)
      13:20 (SZX)
      6h 10m
      CZ 3460 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Shenzhen (SZX)
    • 15:25 (SZX)
      17:40 (NTG)
      6h 10m
      ZH 9752 (Boeing 737-800)
    • 12:40 (KMG)
      15:45 (PVG)
      8h 5m
      MU 5478 (Airbus A330-200)
      2h berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 17:45 (PVG)
      20:45 (NTG)
      8h 5m
      MU 6199 (Bus)