×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Miyazaki ke Sendai. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Miyazaki ke Sendai

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:35 (KMI)
      08:25 (FUK)
      3h 35m
      JL 3620 (Embraer 170)
      55m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 09:20 (FUK)
      11:10 (SDJ)
      3h 35m
      JL 3531 (Embraer 170)
    • 07:35 (KMI)
      08:25 (FUK)
      5h 25m
      JL 3620 (Embraer 170)
      2h 55m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 11:20 (FUK)
      13:00 (SDJ)
      5h 25m
      NH 1275 (Boeing 737-500)
    • 07:40 (KMI)
      08:40 (ITM)
      2h 45m
      NH 502 (Boeing 737-500)
      25m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 09:05 (ITM)
      10:25 (SDJ)
      2h 45m
      NH 733 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 07:40 (KMI)
      08:45 (ITM)
      3h 35m
      NH 502 (Boeing 737-800)
      1h 15m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 10:00 (ITM)
      11:15 (SDJ)
      3h 35m
      NH 735 (Boeing 767)
    • 07:40 (KMI)
      08:45 (ITM)
      3h 15m
      NH 502 (Boeing 737-800)
      55m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 09:40 (ITM)
      10:55 (SDJ)
      3h 15m
      JL 2203 (Embraer 170)
    • 07:50 (KMI)
      08:55 (ITM)
      3h 25m
      JL 2430 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 5m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 10:00 (ITM)
      11:15 (SDJ)
      3h 25m
      NH 735 (Boeing 767)
    • 07:50 (KMI)
      08:55 (ITM)
      5h 10m
      JL 2430 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 50m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 11:45 (ITM)
      13:00 (SDJ)
      5h 10m
      JL 2205 (Embraer 190)
    • 08:25 (KMI)
      09:15 (FUK)
      4h 25m
      JL 3622 (Embraer 170)
      1h 50m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 11:05 (FUK)
      12:50 (SDJ)
      4h 25m
      NH 1275 (Boeing 737-500)
    • 08:50 (KMI)
      09:40 (FUK)
      4h 20m
      NH 4954 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 40m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 11:20 (FUK)
      13:10 (SDJ)
      4h 20m
      NH 1275 (Boeing 737-500)
    • 08:55 (KMI)
      10:10 (NGO)
      3h 40m
      NH 342 (Boeing 737-800)
      1h 15m berhenti sebentar di Nagoya (NGO)
    • 11:25 (NGO)
      12:35 (SDJ)
      3h 40m
      NH 3145 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:55 (KMI)
      10:00 (ITM)
      4h 5m
      JL 2432 (Embraer 170)
      1h 45m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 11:45 (ITM)
      13:00 (SDJ)
      4h 5m
      JL 2205 (Embraer 190)
    • 10:05 (KMI)
      11:15 (ITM)
      4h 25m
      NH 504 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 5m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 13:20 (ITM)
      14:30 (SDJ)
      4h 25m
      JL 2207 (Embraer 190)
    • 10:05 (KMI)
      11:15 (ITM)
      2h 55m
      NH 504 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      35m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 11:50 (ITM)
      13:00 (SDJ)
      2h 55m
      JL 2205 (Embraer 190)
    • 10:05 (KMI)
      11:15 (ITM)
      4h 5m
      NH 504 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 45m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 13:00 (ITM)
      14:10 (SDJ)
      4h 5m
      NH 3151 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:15 (KMI)
      11:20 (ITM)
      3h 55m
      JL 2432 (Embraer 170)
      1h 40m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 13:00 (ITM)
      14:10 (SDJ)
      3h 55m
      NH 3151 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:15 (KMI)
      11:20 (ITM)
      4h 15m
      JL 2432 (Embraer 170)
      2h berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 13:20 (ITM)
      14:30 (SDJ)
      4h 15m
      JL 2207 (Embraer 190)
    • 11:05 (KMI)
      11:55 (FUK)
      5h 15m
      JL 3626 (Embraer 170)
      2h 35m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 14:30 (FUK)
      16:20 (SDJ)
      5h 15m
      JL 3537 (Embraer 170)
    • 11:10 (KMI)
      12:10 (ITM)
      5h
      NH 506 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 15:00 (ITM)
      16:10 (SDJ)
      5h
      NH 3153 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:10 (KMI)
      12:10 (ITM)
      3h
      NH 506 (Boeing 737-800)
      50m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 13:00 (ITM)
      14:10 (SDJ)
      3h
      NH 3151 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:10 (KMI)
      12:10 (ITM)
      3h 20m
      NH 506 (Boeing 737-800)
      1h 10m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 13:20 (ITM)
      14:30 (SDJ)
      3h 20m
      JL 2207 (Embraer 190)
    • 11:30 (KMI)
      12:20 (FUK)
      4h 20m
      NH 3122 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 50m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 14:10 (FUK)
      15:50 (SDJ)
      4h 20m
      JL 3537 (Embraer 170)
    • 12:45 (KMI)
      13:55 (NGO)
      3h 25m
      NH 3134 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 5m berhenti sebentar di Nagoya (NGO)
    • 15:00 (NGO)
      16:10 (SDJ)
      3h 25m
      NH 3147 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:50 (KMI)
      14:05 (NGO)
      3h 20m
      FW 34 (Canadair Regional Jet)
      55m berhenti sebentar di Nagoya (NGO)
    • 15:00 (NGO)
      16:10 (SDJ)
      3h 20m
      FW 47 (Canadair Regional Jet)
    • 12:55 (KMI)
      14:00 (ITM)
      3h 55m
      JL 2434 (Embraer 170)
      1h 40m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 15:40 (ITM)
      16:50 (SDJ)
      3h 55m
      JL 2209 (Embraer 190)
    • 12:55 (KMI)
      14:00 (ITM)
      3h 15m
      JL 2434 (Embraer 170)
      1h berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 15:00 (ITM)
      16:10 (SDJ)
      3h 15m
      NH 3153 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:20 (KMI)
      14:10 (FUK)
      5h 25m
      JL 3630 (Embraer 170)
      2h 50m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 17:00 (FUK)
      18:45 (SDJ)
      5h 25m
      NH 1277 (Boeing 737-500)
    • 13:45 (KMI)
      14:35 (FUK)
      5h 5m
      NH 4956 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 25m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 17:00 (FUK)
      18:50 (SDJ)
      5h 5m
      NH 1277 (Boeing 737-500)
    • 14:45 (KMI)
      15:45 (ITM)
      3h 30m
      NH 508 (Boeing 737-800)
      1h 20m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 17:05 (ITM)
      18:15 (SDJ)
      3h 30m
      JL 2211 (Embraer 190)
    • 14:45 (KMI)
      15:45 (ITM)
      3h 30m
      NH 508 (Boeing 737-800)
      1h 20m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 17:05 (ITM)
      18:15 (SDJ)
      3h 30m
      NH 737 (Boeing 737-800)
    • 15:55 (KMI)
      16:45 (FUK)
      4h 55m
      JL 3634 (Embraer 170)
      2h 25m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 19:10 (FUK)
      20:50 (SDJ)
      4h 55m
      NH 3181 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:10 (KMI)
      17:15 (ITM)
      4h 40m
      JL 2438 (Embraer 170)
      2h 25m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 19:40 (ITM)
      20:50 (SDJ)
      4h 40m
      NH 739 (Boeing 767)
    • 16:10 (KMI)
      17:15 (ITM)
      4h 45m
      JL 2438 (Embraer 170)
      2h 30m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 19:45 (ITM)
      20:55 (SDJ)
      4h 45m
      JL 2213 (Embraer 190)
    • 16:25 (KMI)
      17:15 (FUK)
      4h 30m
      NH 4958 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 55m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 19:10 (FUK)
      20:55 (SDJ)
      4h 30m
      NH 3181 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:05 (KMI)
      17:55 (FUK)
      3h 50m
      JL 3638 (Embraer 170)
      1h 15m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 19:10 (FUK)
      20:55 (SDJ)
      3h 50m
      NH 3181 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:25 (KMI)
      18:35 (ITM)
      3h 35m
      NH 510 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 10m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 19:45 (ITM)
      21:00 (SDJ)
      3h 35m
      JL 2213 (Embraer 190)
    • 17:25 (KMI)
      18:35 (ITM)
      3h 25m
      NH 510 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 5m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 19:40 (ITM)
      20:50 (SDJ)
      3h 25m
      NH 739 (Boeing 767)
    • 17:40 (KMI)
      18:30 (FUK)
      3h 10m
      NH 3124 (Canadair Regional Jet 700)
      40m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 19:10 (FUK)
      20:50 (SDJ)
      3h 10m
      NH 3181 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:45 (KMI)
      18:30 (FUK)
      3h 10m
      FW 24 (Canadair Regional Jet)
      40m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 19:10 (FUK)
      20:55 (SDJ)
      3h 10m
      FW 81 (Canadair Regional Jet)