×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Krakow ke Prague. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Krakow ke Prague

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:50 (KRK)
      06:40 (WAW)
      2h 40m
      LO 3910 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      35m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 07:15 (WAW)
      08:30 (PRG)
      2h 40m
      LO 523 (Embraer 195)
    • 05:50 (KRK)
      06:40 (WAW)
      4h 55m
      LO 3910 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 30m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 09:10 (WAW)
      10:45 (PRG)
      4h 55m
      OK 777 (ATR 42-300/320)
    • 06:35 (KRK)
      07:40 (VIE)
      4h 15m
      OS 600 (Fokker 70)
      2h 15m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 09:55 (VIE)
      10:50 (PRG)
      4h 15m
      OS 705 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:00 (KRK)
      09:50 (WAW)
      3h 5m
      LO 3904 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 10:50 (WAW)
      12:05 (PRG)
      3h 5m
      LO 527 (Embraer 175)
    • 12:10 (KRK)
      13:00 (WAW)
      4h 20m
      LO 3908 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 15m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 15:15 (WAW)
      16:30 (PRG)
      4h 20m
      LO 521 (Embraer 175)
    • 12:10 (KRK)
      13:00 (WAW)
      4h 5m
      LO 3908 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 40m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 14:40 (WAW)
      16:15 (PRG)
      4h 5m
      OK 783 (ATR 42-300/320)
    • 15:05 (KRK)
      15:55 (WAW)
      5h
      LO 3906 (Embraer 195)
      2h 55m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 18:50 (WAW)
      20:05 (PRG)
      5h
      LO 525 (Embraer 195)
    • 15:20 (KRK)
      16:25 (VIE)
      2h 40m
      OS 598 (Fokker 100)
      45m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 17:10 (VIE)
      18:00 (PRG)
      2h 40m
      OS 709 (Fokker 100)
    • 18:05 (KRK)
      18:55 (WAW)
      3h 10m
      LO 3924 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      45m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 19:40 (WAW)
      21:15 (PRG)
      3h 10m
      OK 779 (ATR 42-300/320)