×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Korla ke Nanjing. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Korla ke Nanjing

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:00 (KRL)
      12:40 (CTU)
      9h 20m
      CZ 6925 (Boeing 737-800)
      2h 10m berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 14:50 (CTU)
      17:20 (NKG)
      9h 20m
      MU 5596 (Airbus A320)
    • 08:00 (KRL)
      08:45 (URC)
      8h
      CZ 6925 (Boeing 737-800)
      1h 30m berhenti sebentar di Urumqi (URC)
    • 10:15 (URC)
      16:00 (NKG)
      8h
      CZ 6963 (Boeing 757)
    • 09:20 (KRL)
      10:15 (URC)
      7h 10m
      CZ 6925 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Urumqi (URC)
    • 12:15 (URC)
      16:30 (NKG)
      7h 10m
      CZ 6971 (Boeing 737-800)
    • 11:00 (KRL)
      11:45 (URC)
      5h 40m
      CZ 6674 (Embraer 190)
      50m berhenti sebentar di Urumqi (URC)
    • 12:35 (URC)
      16:40 (NKG)
      5h 40m
      CZ 6965 (Boeing 737-700)
    • 11:45 (KRL)
      15:20 (CTU)
      8h 40m
      CA 4160 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 18:00 (CTU)
      20:25 (NKG)
      8h 40m
      3U 8993 (Airbus A320)
    • 11:45 (KRL)
      15:20 (CTU)
      8h 15m
      CA 4160 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 18:00 (CTU)
      20:00 (NKG)
      8h 15m
      MU 2816 (Airbus A321)
    • 14:05 (KRL)
      14:50 (URC)
      8h 25m
      CZ 6676 (Embraer 190)
      1h 40m berhenti sebentar di Urumqi (URC)
    • 16:30 (URC)
      22:30 (NKG)
      8h 25m
      MU 2770 (Airbus A321)
    • 14:50 (KRL)
      20:25 (PEK)
      10h 35m
      CZ 6932 (Airbus A321)
      2h 55m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 23:20 (PEK)
      01:25 (NKG) (+1)
      10h 35m
      MU 2852 (Airbus A320)