×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Karup ke Bornholm. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Karup ke Bornholm

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:40 (KRP)
      09:30 (CPH)
      3h 25m
      DX 75 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 11:30 (CPH)
      12:05 (RNN)
      3h 25m
      DX 38 (ATR 72)
    • 10:10 (KRP)
      11:00 (CPH)
      1h 55m
      DX 177 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 11:30 (CPH)
      12:05 (RNN)
      1h 55m
      DX 538 (ATR 72)
    • 10:20 (KRP)
      11:30 (RNN)
      1h 10m
      DX 3111 (ATR 72)
    • 10:30 (KRP)
      11:20 (CPH)
      4h 5m
      W2 1137 (ATR 72)
      2h 40m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 14:00 (CPH)
      14:35 (RNN)
      4h 5m
      W2 1060 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 10:30 (KRP)
      11:20 (CPH)
      4h 5m
      DX 77 (ATR 72)
      2h 40m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 14:00 (CPH)
      14:35 (RNN)
      4h 5m
      DX 40 (ATR 72)
    • 14:05 (KRP)
      14:55 (CPH)
      2h 45m
      DX 79 (ATR 72)
      1h 20m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 16:15 (CPH)
      16:50 (RNN)
      2h 45m
      DX 44 (ATR 72)
    • 20:00 (KRP)
      20:50 (CPH)
      3h 5m
      DX 83 (ATR 72)
      1h 40m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 22:30 (CPH)
      23:05 (RNN)
      3h 5m
      DX 52 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 29 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 26 Feb 2017
        -
        -
    • 20:00 (KRP)
      20:50 (CPH)
      3h 5m
      W2 1159 (ATR 72)
      1h 40m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 22:30 (CPH)
      23:05 (RNN)
      3h 5m
      W2 1132 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 29 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 26 Feb 2017
        -
        -
    • 20:30 (KRP)
      21:20 (CPH)
      2h 35m
      W2 1135 (ATR 72)
      1h 10m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 22:30 (CPH)
      23:05 (RNN)
      2h 35m
      W2 1132 (ATR 72)
    • 20:30 (KRP)
      21:20 (CPH)
      2h 35m
      DX 85 (ATR 72)
      1h 10m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 22:30 (CPH)
      23:05 (RNN)
      2h 35m
      DX 52 (ATR 72)