×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Kavieng ke Port Moresby. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Kavieng ke Port Moresby

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:50 (KVG)
      06:25 (RAB)
      4h 45m
      PX 275 (Fokker 100)
      45m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 07:10 (RAB)
      10:35 (POM)
      4h 45m
      PX 265 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 05:50 (KVG)
      08:15 (POM)
      2h 25m
      PX 275 (Fokker 100)
    • 06:45 (KVG)
      07:35 (RAB)
      3h 40m
      CG 8735 (ATR 72)
      40m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 08:15 (RAB)
      10:25 (POM)
      3h 40m
      CG 1705 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 07:50 (KVG)
      11:20 (POM)
      3h 30m
      CG 1709 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 10:40 (KVG)
      11:10 (LNV)
      5h 20m
      CG 1734 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 25m berhenti sebentar di Lihir Island (LNV)
    • 13:35 (LNV)
      16:00 (POM)
      5h 20m
      CG 1721 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 11:50 (KVG)
      12:40 (MAS)
      2h 40m
      PX 228 (Fokker 100)
      30m berhenti sebentar di Manus Island (MAS)
    • 13:10 (MAS)
      14:30 (POM)
      2h 40m
      PX 291 (Fokker 100)
    • 13:00 (KVG)
      14:30 (POM)
      1h 30m
      PX 229 (Fokker 100)