×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Luanda ke Prague. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Luanda ke Prague

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:35 (LAD)
      16:35 (LIS)
      14h 20m
      TP 288 (Airbus A340-300)
      3h berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 19:35 (LIS)
      23:55 (PRG)
      14h 20m
      TP 1306 (Airbus A319)
    • 19:15 (LAD)
      06:50 (BRU) (+1)
      15h 45m
      SN 6360 (Airbus A330)
      2h 40m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 09:30 (BRU)
      11:00 (PRG)
      15h 45m
      SN 2809 (Airbus A319)
    • 20:20 (LAD)
      07:05 (BRU) (+1)
      14h 40m
      SN 359 (Airbus A330-300)
      2h 25m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 09:30 (BRU)
      11:00 (PRG)
      14h 40m
      SN 2809 (Avro RJ100)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
    • 20:20 (LAD)
      07:05 (BRU) (+1)
      14h 15m
      SN 359 (Airbus A330-300)
      2h 5m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 09:10 (BRU)
      10:35 (PRG)
      14h 15m
      OK 631 (Airbus A319)
    • 20:40 (LAD)
      05:20 (AMS) (+1)
      11h 40m
      KL 576 (Airbus A330)
      1h 30m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 06:50 (AMS)
      08:20 (PRG)
      11h 40m
      KL 1351 (Embraer 170/195)
    • 20:55 (LAD)
      06:15 (CDG) (+1)
      13h 35m
      AF 927 (Boeing 777-200/200ER)
      3h 30m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 09:45 (CDG)
      11:30 (PRG)
      13h 35m
      OK 759 (Airbus A319)
    • 20:55 (LAD)
      06:15 (CDG) (+1)
      11h 10m
      AF 927 (Boeing 777-200/200ER)
      1h 10m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 07:25 (CDG)
      09:05 (PRG)
      11h 10m
      AF 1382 (Airbus A321)
    • 21:35 (LAD)
      05:45 (CDG) (+1)
      11h 20m
      AF 929 (Boeing 777-300ER)
      1h 30m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 07:15 (CDG)
      08:55 (PRG)
      11h 20m
      AF 1382 (Airbus A320)
    • 21:35 (LAD)
      05:45 (CDG) (+1)
      13h 55m
      AF 929 (Boeing 777-300ER)
      4h berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 09:45 (CDG)
      11:30 (PRG)
      13h 55m
      OK 759 (Airbus A319)
    • 22:00 (LAD)
      07:30 (FRA) (+1)
      12h 10m
      LH 6561 (Airbus A330-300)
      1h 35m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 09:05 (FRA)
      10:10 (PRG)
      12h 10m
      LH 1392 (Airbus A319)
    • 22:05 (LAD)
      06:30 (BRU) (+1)
      12h 55m
      SN 363 (Airbus A330-300)
      3h berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 09:30 (BRU)
      11:00 (PRG)
      12h 55m
      SN 2809 (Airbus A319)
    • 22:05 (LAD)
      06:30 (BRU) (+1)
      12h 30m
      SN 363 (Airbus A330-300)
      2h 40m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 09:10 (BRU)
      10:35 (PRG)
      12h 30m
      OK 631 (Airbus A319)
    • 22:55 (LAD)
      07:25 (FRA) (+1)
      11h 35m
      LH 561 (Airbus A330-300)
      1h 45m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 09:10 (FRA)
      10:30 (PRG)
      11h 35m
      OK 535 (Airbus A319)
    • 22:55 (LAD)
      07:25 (FRA) (+1)
      11h 15m
      LH 561 (Airbus A330-300)
      1h 40m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 09:05 (FRA)
      10:10 (PRG)
      11h 15m
      LH 1392 (Airbus A319)
    • 23:30 (LAD)
      07:20 (LHR) (+1)
      13h 45m
      BA 76 (Boeing 777)
      2h 55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:15 (LHR)
      13:15 (PRG)
      13h 45m
      BA 852 (Airbus A320)
    • 23:40 (LAD)
      08:20 (LHR) (+1)
      12h 10m
      BA 76 (Boeing 777)
      1h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 09:50 (LHR)
      12:50 (PRG)
      12h 10m
      BA 862 (Airbus A320)