×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Las Vegas ke Portland. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Las Vegas ke Portland

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:20 (LAS)
      07:40 (PDX)
      2h 20m
      WN 3483 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 05:30 (LAS)
      06:35 (LAX)
      5h 30m
      WN 3204 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 08:35 (LAX)
      11:00 (PDX)
      5h 30m
      WN 3365 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 05:35 (LAS)
      07:00 (SJC)
      4h 55m
      WN 4206 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 08:40 (SJC)
      10:30 (PDX)
      4h 55m
      WN 2040 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 05:50 (LAS)
      07:55 (PHX)
      8h 20m
      WN 3347 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 10:20 (PHX)
      14:10 (PDX)
      8h 20m
      WN 2163 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 05:50 (LAS)
      06:55 (LAX)
      6h 15m
      WN 1363 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      6h 15m
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 05:55 (LAS)
      07:00 (LAX)
      4h 45m
      WN 2210 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 08:15 (LAX)
      10:40 (PDX)
      4h 45m
      WN 4052 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 05:55 (LAS)
      07:00 (SAN)
      6h 20m
      WN 1380 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 09:40 (SAN)
      12:15 (PDX)
      6h 20m
      WN 554 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:00 (LAS)
      07:33 (SFO)
      4h 40m
      UA 728 (Airbus A320)
      1h 27m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 09:00 (SFO)
      10:40 (PDX)
      4h 40m
      UA 5808 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:00 (LAS)
      07:30 (OAK)
      4h 50m
      WN 1944 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 09:05 (OAK)
      10:50 (PDX)
      4h 50m
      WN 3310 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 14 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:00 (LAS)
      08:05 (PHX)
      6h 40m
      WN 921 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 10:45 (PHX)
      12:40 (PDX)
      6h 40m
      WN 404 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:00 (LAS)
      07:33 (SFO)
      3h 58m
      UA 728 (Airbus A320)
      42m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 08:15 (SFO)
      09:58 (PDX)
      3h 58m
      UA 5188 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:05 (LAS)
      07:10 (LAX)
      4h 55m
      WN 398 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 08:35 (LAX)
      11:00 (PDX)
      4h 55m
      WN 3365 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:05 (LAS)
      07:20 (LAX)
      7h 20m
      WN 544 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:30 (LAX)
      13:25 (PDX)
      7h 20m
      WN 2525 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:05 (LAS)
      07:26 (LAX)
      6h 2m
      UA 5419 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 9m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:35 (LAX)
      12:07 (PDX)
      6h 2m
      DL 2077 (Boeing 717-200)
    • 06:15 (LAS)
      10:05 (OAK)
      8h 30m
      WN 1977 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:05 (OAK)
      14:45 (PDX)
      8h 30m
      WN 299 (Boeing 737-300 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:20 (LAS)
      07:40 (LAX)
      5h 50m
      DL 7 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:35 (LAX)
      12:10 (PDX)
      5h 50m
      DL 638 (Boeing 717-200)
    • 06:20 (LAS)
      07:50 (SMF)
      7h 5m
      WN 1823 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 09:15 (SMF)
      13:25 (PDX)
      7h 5m
      WN 354 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:25 (LAS)
      09:40 (SMF)
      7h
      WN 2514 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 11:55 (SMF)
      13:25 (PDX)
      7h
      WN 1922 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:25 (LAS)
      07:55 (SMF)
      6h
      WN 1988 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 10:55 (SMF)
      12:25 (PDX)
      6h
      WN 2497 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:25 (LAS)
      07:55 (SMF)
      6h
      WN 1988 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 10:55 (SMF)
      12:25 (PDX)
      6h
      WN 4935 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:30 (LAS)
      08:52 (SLC)
      4h 24m
      DL 1748 (Boeing 717-200)
      53m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 09:45 (SLC)
      10:54 (PDX)
      4h 24m
      DL 813 (Boeing 757)
    • 06:30 (LAS)
      07:41 (LAX)
      5h 37m
      DL 7 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 54m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:35 (LAX)
      12:07 (PDX)
      5h 37m
      DL 2077 (Boeing 717-200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 06:30 (LAS)
      07:55 (OAK)
      4h 20m
      WN 2928 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 09:10 (OAK)
      10:50 (PDX)
      4h 20m
      WN 154 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:35 (LAS)
      08:00 (OAK)
      4h 15m
      WN 1948 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 09:10 (OAK)
      10:50 (PDX)
      4h 15m
      WN 154 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:40 (LAS)
      08:45 (PHX)
      7h 30m
      WN 3255 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 10:20 (PHX)
      14:10 (PDX)
      7h 30m
      WN 2163 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:40 (LAS)
      07:45 (LAX)
      5h 25m
      WN 908 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      5h 25m
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:45 (LAS)
      07:45 (SNA)
      5h 40m
      WN 1991 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 08:50 (SNA)
      12:25 (PDX)
      5h 40m
      WN 2497 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:45 (LAS)
      08:56 (PHX)
      10h 2m
      AA 406 (Airbus A320)
      2h 37m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 11:33 (PHX)
      16:47 (PDX)
      10h 2m
      UA 5591 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:45 (LAS)
      08:56 (PHX)
      6h 23m
      AA 406 (Airbus A320)
      2h 29m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 11:25 (PHX)
      13:08 (PDX)
      6h 23m
      AA 647 (Airbus A320)
    • 06:45 (LAS)
      09:04 (PDX)
      2h 19m
      AS 697 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 06:45 (LAS)
      07:45 (SNA)
      5h 55m
      WN 1991 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 10:10 (SNA)
      12:40 (PDX)
      5h 55m
      WN 805 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:50 (LAS)
      07:50 (SAN)
      5h 25m
      WN 925 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 09:40 (SAN)
      12:15 (PDX)
      5h 25m
      WN 554 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:55 (LAS)
      09:35 (SEA)
      6h 21m
      AS 615 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 12:30 (SEA)
      13:16 (PDX)
      6h 21m
      AS 2215 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:55 (LAS)
      09:35 (SEA)
      5h 53m
      AS 615 (Boeing 737-900 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 12:00 (SEA)
      12:48 (PDX)
      5h 53m
      AS 2015 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:55 (LAS)
      08:20 (SJC)
      4h 25m
      WN 2700 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 09:30 (SJC)
      11:20 (PDX)
      4h 25m
      WN 3508 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:55 (LAS)
      09:35 (SEA)
      4h 50m
      AS 615 (Boeing 737-900 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 11:00 (SEA)
      11:45 (PDX)
      4h 50m
      AS 2051 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:56 (LAS)
      07:57 (LAX)
      5h 11m
      UA 324 (Boeing 737-900)
      1h 38m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:35 (LAX)
      12:07 (PDX)
      5h 11m
      DL 2077 (Boeing 717-200)
    • 07:00 (LAS)
      08:29 (SFO)
      4h 20m
      VX 340 (Airbus A320)
      1h 6m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 09:35 (SFO)
      11:20 (PDX)
      4h 20m
      VX 219 (Airbus A320)
    • 07:00 (LAS)
      08:05 (LGB)
      5h 42m
      B6 179 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LGB)
    • 10:20 (LGB)
      12:42 (PDX)
      5h 42m
      B6 1522 (Airbus A320)
    • 07:00 (LAS)
      08:30 (SFO)
      4h 15m
      VX 204 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 09:30 (SFO)
      11:15 (PDX)
      4h 15m
      VX 800 (Airbus A320)
    • 07:05 (LAS)
      08:10 (SAN)
      6h 15m
      WN 1966 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 10:40 (SAN)
      13:20 (PDX)
      6h 15m
      WN 2774 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:10 (LAS)
      08:40 (SJC)
      4h 10m
      WN 3160 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 09:30 (SJC)
      11:20 (PDX)
      4h 10m
      WN 3508 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 07:10 (LAS)
      08:27 (LAX)
      6h 44m
      UA 1825 (Boeing 737-800)
      2h 58m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:25 (LAX)
      13:54 (PDX)
      6h 44m
      AA 6020 (Embraer 175)
    • 07:15 (LAS)
      08:20 (LAX)
      6h 10m
      WN 1512 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:30 (LAX)
      13:25 (PDX)
      6h 10m
      WN 2525 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:15 (LAS)
      09:25 (PHX)
      5h 25m
      WN 1347 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 10:45 (PHX)
      12:40 (PDX)
      5h 25m
      WN 404 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:20 (LAS)
      08:45 (SJC)
      3h 45m
      WN 134 (Boeing 737-700 (Winglets))
      35m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 09:20 (SJC)
      11:05 (PDX)
      3h 45m
      WN 1380 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:25 (LAS)
      08:30 (SAN)
      6h 20m
      WN 781 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 11:10 (SAN)
      13:45 (PDX)
      6h 20m
      WN 236 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:25 (LAS)
      08:25 (SNA)
      5h 35m
      WN 979 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 10:35 (SNA)
      13:00 (PDX)
      5h 35m
      WN 1724 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:30 (LAS)
      11:10 (SMF)
      7h 35m
      WN 393 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:35 (SMF)
      15:05 (PDX)
      7h 35m
      WN 4834 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:31 (LAS)
      08:50 (LAX)
      4h 36m
      DL 993 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:35 (LAX)
      12:07 (PDX)
      4h 36m
      DL 2077 (Boeing 717-200)
    • 07:35 (LAS)
      10:25 (OAK)
      7h 10m
      WN 639 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:05 (OAK)
      14:45 (PDX)
      7h 10m
      WN 299 (Boeing 737-300 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 07:40 (LAS)
      10:04 (SLC)
      4h 33m
      DL 206 (Boeing 757)
      1h 11m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:15 (SLC)
      12:13 (PDX)
      4h 33m
      DL 1741 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:40 (LAS)
      08:40 (BUR)
      6h 20m
      WN 711 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 10:35 (BUR)
      14:00 (PDX)
      6h 20m
      WN 4769 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:45 (LAS)
      10:10 (SLC)
      4h 33m
      DL 467 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:15 (SLC)
      12:18 (PDX)
      4h 33m
      DL 1741 (Airbus A320)
    • 07:45 (LAS)
      10:10 (SLC)
      4h 33m
      DL 2331 (Boeing 717-200)
      1h 5m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:15 (SLC)
      12:18 (PDX)
      4h 33m
      DL 1741 (Airbus A320)
    • 07:50 (LAS)
      08:59 (LGB)
      4h 37m
      B6 579 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LGB)
    • 10:04 (LGB)
      12:27 (PDX)
      4h 37m
      B6 1522 (Airbus A320)
    • 07:50 (LAS)
      09:55 (PHX)
      4h 50m
      WN 214 (Boeing 737-300 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 10:45 (PHX)
      12:40 (PDX)
      4h 50m
      WN 404 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:50 (LAS)
      08:55 (LAX)
      4h 15m
      WN 1427 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      4h 15m
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:55 (LAS)
      10:05 (PHX)
      6h
      WN 3042 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 11:55 (PHX)
      13:55 (PDX)
      6h
      WN 287 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:55 (LAS)
      11:00 (OAK)
      6h 50m
      WN 2796 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:05 (OAK)
      14:45 (PDX)
      6h 50m
      WN 1445 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 07:55 (LAS)
      10:35 (OAK)
      6h 5m
      WN 4561 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 12:25 (OAK)
      14:00 (PDX)
      6h 5m
      WN 4769 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:00 (LAS)
      09:46 (SFO)
      4h 36m
      UA 834 (Airbus A320)
      59m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 10:45 (SFO)
      12:36 (PDX)
      4h 36m
      UA 550 (Airbus A320)
    • 08:00 (LAS)
      09:05 (LAX)
      6h 15m
      VX 469 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:15 (PDX)
      6h 15m
      AS 419 (Boeing 737-900)
    • 08:00 (LAS)
      10:20 (SLC)
      4h 24m
      DL 1581 (Boeing 737-900)
      1h 5m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:25 (SLC)
      12:24 (PDX)
      4h 24m
      DL 1741 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:00 (LAS)
      09:46 (SFO)
      6h 21m
      UA 834 (Airbus A320)
      2h 44m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 12:30 (SFO)
      14:21 (PDX)
      6h 21m
      UA 1750 (Airbus A319)
    • 08:00 (LAS)
      09:05 (LAX)
      5h 20m
      WN 1520 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 10:55 (LAX)
      13:20 (PDX)
      5h 20m
      WN 1160 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:00 (LAS)
      11:00 (OAK)
      6h
      WN 4590 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 12:25 (OAK)
      14:00 (PDX)
      6h
      WN 4769 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:05 (LAS)
      10:15 (PHX)
      5h 50m
      WN 293 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 11:55 (PHX)
      13:55 (PDX)
      5h 50m
      WN 287 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:05 (LAS)
      10:55 (SMF)
      6h 35m
      WN 37 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      6h 35m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:05 (LAS)
      10:15 (PHX)
      9h 10m
      WN 293 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 13:10 (PHX)
      17:15 (PDX)
      9h 10m
      WN 872 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:10 (LAS)
      10:55 (SMF)
      6h 30m
      WN 2017 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      6h 30m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:10 (LAS)
      09:40 (SMF)
      5h 15m
      WN 662 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 11:55 (SMF)
      13:25 (PDX)
      5h 15m
      WN 1031 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:10 (LAS)
      09:35 (SJC)
      5h 35m
      WN 1687 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 12:00 (SJC)
      13:45 (PDX)
      5h 35m
      WN 4614 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:15 (LAS)
      09:20 (SAN)
      5h 5m
      WN 1570 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 10:40 (SAN)
      13:20 (PDX)
      5h 5m
      WN 1936 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:15 (LAS)
      09:20 (SAN)
      5h 5m
      WN 2550 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 10:40 (SAN)
      13:20 (PDX)
      5h 5m
      WN 3748 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:15 (LAS)
      09:20 (SAN)
      5h 30m
      WN 2550 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 11:10 (SAN)
      13:45 (PDX)
      5h 30m
      WN 236 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:25 (LAS)
      11:30 (OAK)
      6h 45m
      WN 1316 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:30 (OAK)
      15:10 (PDX)
      6h 45m
      WN 1876 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:25 (LAS)
      09:50 (SJC)
      5h 20m
      WN 2092 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 12:00 (SJC)
      13:45 (PDX)
      5h 20m
      WN 2463 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:30 (LAS)
      09:30 (SNA)
      7h 35m
      WN 3967 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 12:30 (SNA)
      16:05 (PDX)
      7h 35m
      WN 1565 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:30 (LAS)
      09:30 (SNA)
      4h 10m
      WN 3967 (Boeing 737-700 (Winglets))
      40m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 10:10 (SNA)
      12:40 (PDX)
      4h 10m
      WN 805 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:30 (LAS)
      10:55 (PDX)
      2h 25m
      WN 2499 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:35 (LAS)
      09:35 (SNA)
      7h 30m
      WN 3094 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 12:30 (SNA)
      16:05 (PDX)
      7h 30m
      WN 1565 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:35 (LAS)
      11:40 (OAK)
      6h 35m
      WN 2420 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:30 (OAK)
      15:10 (PDX)
      6h 35m
      WN 1900 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:35 (LAS)
      09:35 (SNA)
      4h 5m
      WN 3094 (Boeing 737-700 (Winglets))
      35m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 10:10 (SNA)
      12:40 (PDX)
      4h 5m
      WN 805 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:35 (LAS)
      12:25 (PDX)
      3h 50m
      WN 2407 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 08:40 (LAS)
      11:00 (PDX)
      2h 20m
      WN 617 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:40 (LAS)
      11:00 (PDX)
      2h 20m
      WN 822 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:45 (LAS)
      09:50 (LAX)
      5h 40m
      VX 1469 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:25 (PDX)
      5h 40m
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 08:47 (LAS)
      09:53 (LGB)
      4h 23m
      B6 1179 (Airbus A320)
      53m berhenti sebentar di Los Angeles (LGB)
    • 10:46 (LGB)
      13:10 (PDX)
      4h 23m
      B6 1522 (Airbus A320)
    • 08:50 (LAS)
      10:15 (SJC)
      4h 15m
      WN 2192 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 11:15 (SJC)
      13:05 (PDX)
      4h 15m
      WN 2710 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:52 (LAS)
      10:10 (LAX)
      5h 33m
      DL 5783 (Embraer 175)
      1h 45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:25 (PDX)
      5h 33m
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 08:52 (LAS)
      10:10 (LAX)
      6h 33m
      DL 5783 (Embraer 175)
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:25 (PDX)
      6h 33m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 08:52 (LAS)
      10:10 (LAX)
      6h 42m
      DL 5783 (Embraer 175)
      2h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      6h 42m
      AS 567 (Boeing 737-900)
    • 08:55 (LAS)
      10:25 (SFO)
      5h 59m
      VX 897 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 13:10 (SFO)
      14:54 (PDX)
      5h 59m
      AS 385 (Boeing 737-900)
    • 09:00 (LAS)
      11:10 (PHX)
      4h 55m
      WN 4061 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 11:55 (PHX)
      13:55 (PDX)
      4h 55m
      WN 287 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 09:00 (LAS)
      11:10 (PHX)
      8h 15m
      WN 287 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 13:10 (PHX)
      17:15 (PDX)
      8h 15m
      WN 872 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (LAS)
      13:20 (PDX)
      4h 20m
      WN 1936 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (LAS)
      13:00 (PDX)
      4h
      WN 1724 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (LAS)
      10:00 (SNA)
      7h 5m
      WN 4094 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 12:30 (SNA)
      16:05 (PDX)
      7h 5m
      WN 2848 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (LAS)
      13:20 (PDX)
      4h 20m
      WN 3748 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (LAS)
      13:55 (PDX)
      4h 55m
      WN 287 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:05 (LAS)
      10:10 (BUR)
      6h 45m
      WN 4557 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 12:30 (BUR)
      15:50 (PDX)
      6h 45m
      WN 3461 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:05 (LAS)
      11:30 (PDX)
      2h 25m
      WN 1506 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:05 (LAS)
      12:10 (SMF)
      5h 35m
      WN 620 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      5h 35m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
    • 09:05 (LAS)
      11:15 (PHX)
      5h
      WN 2030 (Boeing 737-300 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 12:10 (PHX)
      14:05 (PDX)
      5h
      WN 2179 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      11:35 (PDX)
      2h 25m
      WN 1086 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      10:30 (LAX)
      6h 10m
      DL 5781 (Embraer 175)
      2h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:20 (PDX)
      6h 10m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 09:10 (LAS)
      12:15 (SMF)
      5h 30m
      WN 1964 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      5h 30m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      12:15 (SMF)
      5h 30m
      WN 601 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      5h 30m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      11:30 (PDX)
      2h 20m
      DL 5766 (Embraer 175)
    • 09:10 (LAS)
      12:15 (SMF)
      5h 30m
      WN 2849 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      5h 30m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      11:20 (PHX)
      8h 5m
      WN 4133 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 13:10 (PHX)
      17:15 (PDX)
      8h 5m
      WN 3848 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      12:15 (SMF)
      5h 30m
      WN 2610 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      5h 30m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      10:30 (LAX)
      5h 10m
      DL 5781 (Embraer 175)
      1h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:20 (PDX)
      5h 10m
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 09:10 (LAS)
      10:30 (LAX)
      6h 21m
      DL 5781 (Embraer 175)
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:31 (PDX)
      6h 21m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 09:20 (LAS)
      11:59 (SEA)
      5h 25m
      AS 617 (Boeing 737-700)
      2h 1m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 14:00 (SEA)
      14:45 (PDX)
      5h 25m
      AS 2181 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:20 (LAS)
      11:59 (SEA)
      4h 24m
      AS 617 (Boeing 737-700)
      1h 1m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:00 (SEA)
      13:44 (PDX)
      4h 24m
      AS 2043 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Feb 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 09:20 (LAS)
      11:59 (SEA)
      4h 11m
      AS 617 (Boeing 737-900 (Winglets))
      46m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 12:45 (SEA)
      13:31 (PDX)
      4h 11m
      AS 2215 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:20 (LAS)
      13:00 (PDX)
      3h 40m
      WN 3614 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:20 (LAS)
      10:50 (SMF)
      5h 20m
      WN 170 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:10 (SMF)
      14:40 (PDX)
      5h 20m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      12:25 (OAK)
      6h 40m
      WN 1909 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 14:25 (OAK)
      16:05 (PDX)
      6h 40m
      WN 2848 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      12:00 (SEA)
      6h 17m
      AS 617 (Boeing 737-700)
      2h 59m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 14:59 (SEA)
      15:42 (PDX)
      6h 17m
      AS 2151 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      6h 9m
      DL 5834 (Embraer 175)
      2h 26m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      6h 9m
      AS 567 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      5h 41m
      DL 5793 (Embraer 175)
      2h 6m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:06 (PDX)
      5h 41m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      5h 41m
      DL 5834 (Embraer 175)
      2h 6m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:06 (PDX)
      5h 41m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 09:25 (LAS)
      14:40 (PDX)
      5h 15m
      WN 4059 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      6h 5m
      DL 5793 (Embraer 175)
      2h 26m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:30 (PDX)
      6h 5m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      5h 41m
      DL 5808 (Embraer 175)
      2h 6m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:06 (PDX)
      5h 41m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 09:25 (LAS)
      12:25 (OAK)
      5h 45m
      WN 2334 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:30 (OAK)
      15:10 (PDX)
      5h 45m
      WN 1900 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      12:40 (SJC)
      6h 25m
      WN 1321 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 14:00 (SJC)
      15:50 (PDX)
      6h 25m
      WN 2644 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      4h 50m
      DL 5793 (Embraer 175)
      1h 16m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:15 (PDX)
      4h 50m
      AS 419 (Boeing 737-700)
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      6h 6m
      DL 5808 (Embraer 175)
      2h 26m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:31 (PDX)
      6h 6m
      AS 567 (Boeing 737-700)
    • 09:25 (LAS)
      10:30 (LAX)
      6h 15m
      WN 2334 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:10 (LAX)
      15:40 (PDX)
      6h 15m
      WN 2614 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      5h
      DL 5834 (Embraer 175)
      1h 16m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:25 (PDX)
      5h
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 09:25 (LAS)
      10:39 (LAX)
      5h 49m
      DL 5834 (Embraer 175)
      2h 6m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:14 (PDX)
      5h 49m
      DL 707 (Boeing 717-200)
    • 09:30 (LAS)
      11:40 (PHX)
      8h
      WN 3466 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 45m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 14:25 (PHX)
      17:30 (PDX)
      8h
      WN 2683 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:30 (LAS)
      13:00 (PDX)
      3h 30m
      WN 4104 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:35 (LAS)
      11:05 (OAK)
      4h 25m
      WN 450 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 12:25 (OAK)
      14:00 (PDX)
      4h 25m
      WN 4769 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:35 (LAS)
      12:30 (SJC)
      6h 15m
      WN 2479 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 14:00 (SJC)
      15:50 (PDX)
      6h 15m
      WN 3383 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:40 (LAS)
      12:40 (OAK)
      5h 30m
      WN 1864 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:30 (OAK)
      15:10 (PDX)
      5h 30m
      WN 1876 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:45 (LAS)
      11:55 (PHX)
      7h 15m
      WN 4048 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 13:50 (PHX)
      17:00 (PDX)
      7h 15m
      WN 2311 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:50 (LAS)
      14:53 (SFO)
      7h 53m
      UA 444 (Airbus A319)
      1h 7m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 16:00 (SFO)
      17:43 (PDX)
      7h 53m
      UA 612 (Airbus A319)
    • 09:50 (LAS)
      10:59 (LAX)
      5h 44m
      UA 444 (Airbus A319)
      2h 6m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      5h 44m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 09:50 (LAS)
      14:53 (SFO)
      8h 5m
      UA 444 (Airbus A319)
      1h 22m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 16:15 (SFO)
      17:55 (PDX)
      8h 5m
      AS 387 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 09:50 (LAS)
      10:59 (LAX)
      5h 16m
      UA 444 (Airbus A319)
      1h 46m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:06 (PDX)
      5h 16m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 09:50 (LAS)
      12:15 (PDX)
      2h 25m
      WN 3132 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:56 (LAS)
      11:41 (SFO)
      4h 58m
      UA 1642 (Boeing 757-300)
      1h 29m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 13:10 (SFO)
      14:54 (PDX)
      4h 58m
      AS 385 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:00 (LAS)
      11:10 (LAX)
      5h 34m
      VX 1475 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      5h 34m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 10:00 (LAS)
      11:40 (SFO)
      4h 40m
      UA 1438 (Boeing 737-800)
      1h 20m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 13:00 (SFO)
      14:40 (PDX)
      4h 40m
      AS 385 (Boeing 737-700)
    • 10:00 (LAS)
      12:10 (PHX)
      7h 55m
      WN 1605 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 14:45 (PHX)
      17:55 (PDX)
      7h 55m
      WN 311 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:00 (LAS)
      11:34 (SFO)
      4h 54m
      UA 5992 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 36m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 13:10 (SFO)
      14:54 (PDX)
      4h 54m
      AS 385 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:05 (LAS)
      11:35 (SMF)
      4h 55m
      WN 118 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 13:30 (SMF)
      15:00 (PDX)
      4h 55m
      WN 3705 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:10 (LAS)
      11:19 (LAX)
      4h 56m
      UA 5484 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 26m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:06 (PDX)
      4h 56m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 10:10 (LAS)
      11:51 (SFO)
      4h 49m
      UA 1438 (Boeing 737-800)
      1h 19m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 13:10 (SFO)
      14:59 (PDX)
      4h 49m
      UA 1608 (Airbus A320)
    • 10:10 (LAS)
      11:19 (LAX)
      5h 24m
      UA 5484 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 46m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      5h 24m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 10:10 (LAS)
      11:40 (SJC)
      8h 25m
      WN 1510 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 14:05 (SJC)
      18:35 (PDX)
      8h 25m
      WN 563 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:10 (LAS)
      11:35 (SJC)
      5h 7m
      DL 5802 (Embraer 175)
      2h berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 13:35 (SJC)
      15:17 (PDX)
      5h 7m
      AS 409 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:15 (LAS)
      11:45 (OAK)
      6h 5m
      WN 3536 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 14:45 (OAK)
      16:20 (PDX)
      6h 5m
      WN 3502 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:20 (LAS)
      12:30 (PHX)
      7h 10m
      WN 3103 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 14:25 (PHX)
      17:30 (PDX)
      7h 10m
      WN 2683 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:20 (LAS)
      11:48 (LAX)
      5h 10m
      AA 2613 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 17m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:30 (PDX)
      5h 10m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 10:20 (LAS)
      12:29 (PHX)
      5h 56m
      AA 1018 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 11m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 14:40 (PHX)
      16:16 (PDX)
      5h 56m
      AA 793 (Airbus A321)
    • 10:20 (LAS)
      12:00 (SFO)
      6h 20m
      VX 905 (Airbus A320)
      2h 55m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 14:55 (SFO)
      16:40 (PDX)
      6h 20m
      VX 816 (Airbus A320)
    • 10:20 (LAS)
      11:48 (LAX)
      6h 52m
      AA 2613 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 52m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 14:40 (LAX)
      17:12 (PDX)
      6h 52m
      AA 6023 (Embraer 175)
    • 10:20 (LAS)
      12:35 (PDX)
      2h 15m
      AS 627 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 10:25 (LAS)
      11:55 (OAK)
      5h 40m
      WN 173 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 14:25 (OAK)
      16:05 (PDX)
      5h 40m
      WN 1565 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:25 (LAS)
      11:44 (LAX)
      6h 47m
      UA 5478 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 56m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 14:40 (LAX)
      17:12 (PDX)
      6h 47m
      AA 6023 (Embraer 175)
    • 10:25 (LAS)
      11:55 (OAK)
      4h 20m
      WN 173 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:05 (OAK)
      14:45 (PDX)
      4h 20m
      WN 299 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 10:26 (LAS)
      11:47 (LAX)
      5h 4m
      UA 5478 (E7W)
      1h 18m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:30 (PDX)
      5h 4m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 10:30 (LAS)
      12:06 (SJC)
      4h 55m
      DL 5843 (Embraer 175)
      1h 39m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 13:45 (SJC)
      15:25 (PDX)
      4h 55m
      AS 409 (Boeing 737-900)
    • 10:30 (LAS)
      12:55 (PDX)
      2h 25m
      WN 1688 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 10:35 (LAS)
      12:00 (SJC)
      5h 15m
      WN 3494 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 14:00 (SJC)
      15:50 (PDX)
      5h 15m
      WN 2644 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 10:35 (LAS)
      12:00 (SJC)
      5h 15m
      WN 3643 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 14:00 (SJC)
      15:50 (PDX)
      5h 15m
      WN 2644 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 10:40 (LAS)
      11:45 (BUR)
      5h 10m
      WN 2874 (Boeing 737-700 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 12:30 (BUR)
      15:50 (PDX)
      5h 10m
      WN 3461 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:45 (LAS)
      11:50 (SAN)
      5h 35m
      WN 2676 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 12:45 (SAN)
      16:20 (PDX)
      5h 35m
      WN 3502 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:45 (LAS)
      13:03 (SLC)
      5h 19m
      DL 2428 (Boeing 737-900)
      1h 59m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 15:02 (SLC)
      16:04 (PDX)
      5h 19m
      DL 1194 (Airbus A320)
    • 10:48 (LAS)
      12:05 (LAX)
      4h 37m
      DL 2074 (Boeing 717-200)
      40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:25 (PDX)
      4h 37m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 10:48 (LAS)
      12:05 (LAX)
      4h 46m
      DL 2074 (Boeing 717-200)
      1h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      4h 46m
      AS 567 (Boeing 737-900)
    • 10:50 (LAS)
      12:00 (LAX)
      4h 58m
      VX 477 (Airbus A319)
      1h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:25 (LAX)
      15:48 (PDX)
      4h 58m
      AS 567 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:50 (LAS)
      13:08 (SLC)
      5h 15m
      DL 316 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 15:08 (SLC)
      16:05 (PDX)
      5h 15m
      DL 1194 (Airbus A320)
    • 10:50 (LAS)
      11:55 (BUR)
      8h 15m
      WN 1030 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 14:20 (BUR)
      19:05 (PDX)
      8h 15m
      WN 137 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:55 (LAS)
      13:10 (PDX)
      2h 15m
      WN 4001 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:55 (LAS)
      14:40 (PDX)
      3h 45m
      WN 413 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:55 (LAS)
      13:00 (PHX)
      6h 5m
      WN 2267 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 13:50 (PHX)
      17:00 (PDX)
      6h 5m
      WN 2311 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:56 (LAS)
      13:15 (SLC)
      5h 3m
      DL 232 (Boeing 757)
      1h 45m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 15:00 (SLC)
      15:59 (PDX)
      5h 3m
      DL 1194 (Airbus A320)
    • 10:59 (LAS)
      13:14 (SLC)
      5h 7m
      DL 602 (Boeing 737-900)
      1h 54m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 15:08 (SLC)
      16:06 (PDX)
      5h 7m
      DL 1194 (Boeing 757)
    • 11:00 (LAS)
      13:35 (SEA)
      5h 16m
      AS 619 (Boeing 737-900)
      1h 55m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 15:30 (SEA)
      16:16 (PDX)
      5h 16m
      AS 2169 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:00 (LAS)
      13:40 (SEA)
      5h 44m
      AS 619 (Boeing 737-900)
      2h 20m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:00 (SEA)
      16:44 (PDX)
      5h 44m
      AS 2061 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:00 (LAS)
      12:30 (OAK)
      4h 10m
      WN 1953 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 13:30 (OAK)
      15:10 (PDX)
      4h 10m
      WN 1876 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:00 (LAS)
      13:39 (SEA)
      4h 45m
      AS 619 (Boeing 737-900 (Winglets))
      1h 21m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 15:00 (SEA)
      15:45 (PDX)
      4h 45m
      AS 2151 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:15 (LAS)
      14:10 (SEA)
      6h 41m
      DL 1729 (Boeing 717-200)
      2h 49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:59 (SEA)
      17:56 (PDX)
      6h 41m
      DL 4827 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:15 (LAS)
      12:45 (OAK)
      5h 5m
      WN 4539 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 14:45 (OAK)
      16:20 (PDX)
      5h 5m
      WN 3502 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:15 (LAS)
      14:10 (SEA)
      6h 41m
      DL 1788 (Boeing 717-200)
      2h 49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:59 (SEA)
      17:56 (PDX)
      6h 41m
      DL 4691 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:15 (LAS)
      14:10 (SEA)
      5h 4m
      DL 344 (Boeing 717-200)
      1h 5m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 15:15 (SEA)
      16:19 (PDX)
      5h 4m
      DL 4637 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:15 (LAS)
      14:10 (SEA)
      6h 40m
      DL 344 (Boeing 717-200)
      2h 49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:59 (SEA)
      17:55 (PDX)
      6h 40m
      DL 4490 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:20 (LAS)
      12:54 (SFO)
      5h 2m
      UA 258 (Airbus A320)
      1h 46m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 14:40 (SFO)
      16:22 (PDX)
      5h 2m
      UA 5336 (Canadair Regional Jet 700)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Sep 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 11:25 (LAS)
      13:00 (OAK)
      4h 40m
      WN 2898 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 14:25 (OAK)
      16:05 (PDX)
      4h 40m
      WN 1565 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:25 (LAS)
      12:30 (LGB)
      6h 35m
      WN 2564 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LGB)
    • 14:25 (LGB)
      18:00 (PDX)
      6h 35m
      WN 2750 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:30 (LAS)
      13:00 (OAK)
      5h 55m
      WN 576 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 45m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 15:45 (OAK)
      17:25 (PDX)
      5h 55m
      WN 760 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:30 (LAS)
      12:40 (LAX)
      6h 20m
      WN 784 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 14:35 (LAX)
      17:50 (PDX)
      6h 20m
      WN 1616 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:35 (LAS)
      12:40 (SNA)
      7h 10m
      WN 314 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 15:15 (SNA)
      18:45 (PDX)
      7h 10m
      WN 1038 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:37 (LAS)
      13:11 (SFO)
      5h 10m
      UA 258 (Boeing 737-800)
      1h 54m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 15:05 (SFO)
      16:47 (PDX)
      5h 10m
      UA 5591 (E7W)
    • 11:40 (LAS)
      12:50 (LAX)
      7h 40m
      WN 132 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      19:20 (PDX)
      7h 40m
      WN 1082 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:45 (LAS)
      12:50 (LAX)
      4h 30m
      WN 132 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:45 (LAX)
      16:15 (PDX)
      4h 30m
      WN 771 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:47 (LAS)
      13:01 (LAX)
      6h 28m
      AA 1126 (Airbus A319)
      2h 49m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:15 (PDX)
      6h 28m
      AS 441 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:47 (LAS)
      13:01 (LAX)
      5h 25m
      AA 1126 (Airbus A319)
      1h 39m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 14:40 (LAX)
      17:12 (PDX)
      5h 25m
      AA 6023 (Embraer 175)
    • 11:55 (LAS)
      14:04 (PHX)
      4h 21m
      AA 536 (Airbus A320)
      36m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 14:40 (PHX)
      16:16 (PDX)
      4h 21m
      AA 793 (Airbus A321)
    • 11:55 (LAS)
      14:15 (PDX)
      2h 20m
      WN 4334 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:00 (LAS)
      13:05 (BUR)
      7h 5m
      WN 4550 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 14:20 (BUR)
      19:05 (PDX)
      7h 5m
      WN 137 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:10 (LAS)
      13:45 (OAK)
      6h 20m
      WN 1438 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 16:45 (OAK)
      18:30 (PDX)
      6h 20m
      WN 2375 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:15 (LAS)
      13:45 (SMF)
      5h 30m
      WN 3168 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 16:20 (SMF)
      17:45 (PDX)
      5h 30m
      WN 884 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:20 (LAS)
      13:50 (OAK)
      4h 40m
      WN 1142 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 15:25 (OAK)
      17:00 (PDX)
      4h 40m
      WN 2999 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:20 (LAS)
      14:45 (PDX)
      2h 25m
      WN 1486 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:25 (LAS)
      13:35 (LAX)
      7h 40m
      WN 984 (Boeing 737-300 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:35 (LAX)
      20:05 (PDX)
      7h 40m
      WN 1370 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:25 (LAS)
      13:55 (OAK)
      3h 55m
      WN 2194 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 14:45 (OAK)
      16:20 (PDX)
      3h 55m
      WN 2968 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:30 (LAS)
      14:04 (SFO)
      5h 25m
      UA 486 (Airbus A320)
      2h 11m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 16:15 (SFO)
      17:55 (PDX)
      5h 25m
      AS 387 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 12:30 (LAS)
      14:04 (SFO)
      3h 52m
      UA 486 (Airbus A320)
      36m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 14:40 (SFO)
      16:22 (PDX)
      3h 52m
      UA 5336 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:35 (LAS)
      14:15 (SFO)
      4h 5m
      VX 903 (Airbus A320)
      40m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 14:55 (SFO)
      16:40 (PDX)
      4h 5m
      VX 816 (Airbus A319)
    • 12:40 (LAS)
      14:20 (SFO)
      5h 15m
      VX 903 (Airbus A319)
      1h 55m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 16:15 (SFO)
      17:55 (PDX)
      5h 15m
      AS 387 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 12:45 (LAS)
      13:55 (LAX)
      5h 34m
      VX 1483 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:19 (PDX)
      5h 34m
      AS 441 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:45 (LAS)
      14:50 (PHX)
      5h 45m
      WN 2373 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 16:35 (PHX)
      18:30 (PDX)
      5h 45m
      WN 1179 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:50 (LAS)
      14:55 (PHX)
      5h 40m
      WN 1928 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 16:35 (PHX)
      18:30 (PDX)
      5h 40m
      WN 156 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:56 (LAS)
      14:15 (LAX)
      5h 22m
      DL 5743 (Embraer 175)
      1h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:45 (LAX)
      18:18 (PDX)
      5h 22m
      DL 5734 (Embraer 175)
    • 12:56 (LAS)
      14:15 (LAX)
      5h 23m
      DL 5743 (Embraer 175)
      1h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:19 (PDX)
      5h 23m
      AS 441 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 12:57 (LAS)
      15:16 (PDX)
      2h 19m
      NK 260 (Airbus A320)
    • 13:00 (LAS)
      14:20 (LAX)
      5h 14m
      DL 5770 (Embraer 175)
      1h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:14 (PDX)
      5h 14m
      AS 441 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 13:00 (LAS)
      14:20 (LAX)
      5h 15m
      DL 5770 (Embraer 175)
      1h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:45 (LAX)
      18:15 (PDX)
      5h 15m
      DL 670 (Boeing 717-200)
    • 13:05 (LAS)
      15:50 (SJC)
      5h 30m
      WN 1015 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 16:45 (SJC)
      18:35 (PDX)
      5h 30m
      WN 4176 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 13:05 (LAS)
      15:50 (SJC)
      5h 30m
      WN 1015 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 16:45 (SJC)
      18:35 (PDX)
      5h 30m
      WN 16 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 13:08 (LAS)
      14:28 (LAX)
      5h 7m
      AA 726 (Airbus A319)
      1h 22m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:15 (PDX)
      5h 7m
      AS 441 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 13:10 (LAS)
      14:44 (SFO)
      4h 30m
      VX 251 (Airbus A320)
      1h 11m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 15:55 (SFO)
      17:40 (PDX)
      4h 30m
      VX 816 (Airbus A320)
    • 13:10 (LAS)
      14:44 (SFO)
      4h 45m
      VX 251 (Airbus A320)
      1h 31m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 16:15 (SFO)
      17:55 (PDX)
      4h 45m
      AS 387 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 13:10 (LAS)
      15:15 (PHX)
      5h 55m
      WN 535 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 17:20 (PHX)
      19:05 (PDX)
      5h 55m
      WN 677 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:10 (LAS)
      15:15 (PHX)
      5h 55m
      WN 748 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 17:20 (PHX)
      19:05 (PDX)
      5h 55m
      WN 137 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:15 (LAS)
      14:20 (LAX)
      7h 40m
      WN 2118 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:15 (LAX)
      20:55 (PDX)
      7h 40m
      WN 1399 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:20 (LAS)
      14:35 (LAX)
      4h 47m
      DL 5790 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:45 (LAX)
      18:07 (PDX)
      4h 47m
      DL 670 (Boeing 717-200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 13:20 (LAS)
      14:45 (SJC)
      4h 35m
      WN 475 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 16:10 (SJC)
      17:55 (PDX)
      4h 35m
      WN 311 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:20 (LAS)
      14:30 (LAX)
      7h 20m
      WN 576 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:05 (LAX)
      20:40 (PDX)
      7h 20m
      WN 268 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:20 (LAS)
      14:35 (LAX)
      6h 34m
      DL 5790 (Embraer 175)
      2h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:30 (LAX)
      19:54 (PDX)
      6h 34m
      AS 421 (Boeing 737-900 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 13:20 (LAS)
      16:10 (OAK)
      7h
      WN 2046 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 18:40 (OAK)
      20:20 (PDX)
      7h
      WN 2224 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:20 (LAS)
      14:35 (LAX)
      4h 59m
      DL 5790 (Embraer 175)
      1h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:19 (PDX)
      4h 59m
      AS 441 (Boeing 737-900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 13:20 (LAS)
      15:55 (SEA)
      4h 26m
      AS 605 (Boeing 737-700)
      1h 5m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 17:00 (SEA)
      17:46 (PDX)
      4h 26m
      AS 2209 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 13:20 (LAS)
      15:55 (SEA)
      5h 25m
      AS 605 (Boeing 737-700)
      2h 5m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:00 (SEA)
      18:45 (PDX)
      5h 25m
      AS 2573 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 13:20 (LAS)
      14:25 (SAN)
      5h 15m
      WN 4575 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 16:00 (SAN)
      18:35 (PDX)
      5h 15m
      WN 3690 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:25 (LAS)
      14:55 (SMF)
      4h 45m
      WN 3191 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 16:40 (SMF)
      18:10 (PDX)
      4h 45m
      WN 2975 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      15:05 (OAK)
      5h 20m
      WN 2752 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 17:10 (OAK)
      18:50 (PDX)
      5h 20m
      WN 2274 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      15:10 (SFO)
      4h 7m
      UA 372 (Airbus A319)
      37m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 15:47 (SFO)
      17:37 (PDX)
      4h 7m
      UA 5336 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:30 (LAS)
      14:30 (SNA)
      5h 15m
      WN 1779 (Boeing 737-700 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 15:15 (SNA)
      18:45 (PDX)
      5h 15m
      WN 1038 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      14:38 (LAX)
      6h 24m
      UA 5891 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 52m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:30 (LAX)
      19:54 (PDX)
      6h 24m
      AS 421 (Boeing 737-700)
    • 13:30 (LAS)
      14:38 (LAX)
      4h 44m
      UA 5891 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 12m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:14 (PDX)
      4h 44m
      AS 441 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      14:30 (SNA)
      5h 15m
      WN 2922 (Boeing 737-700 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 15:15 (SNA)
      18:45 (PDX)
      5h 15m
      WN 1038 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      15:00 (SMF)
      4h 30m
      WN 4829 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 16:35 (SMF)
      18:00 (PDX)
      4h 30m
      WN 3659 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      14:35 (SNA)
      6h 50m
      WN 2571 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 16:15 (SNA)
      20:20 (PDX)
      6h 50m
      WN 2224 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:30 (LAS)
      14:55 (SJC)
      4h
      WN 3884 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 15:50 (SJC)
      17:30 (PDX)
      4h
      WN 2683 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:36 (LAS)
      15:17 (SFO)
      5h 8m
      UA 372 (Boeing 737-800)
      1h 48m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 17:05 (SFO)
      18:44 (PDX)
      5h 8m
      AS 387 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 13:40 (LAS)
      14:50 (LAX)
      7h 10m
      WN 3151 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:20 (LAX)
      20:50 (PDX)
      7h 10m
      WN 2145 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:45 (LAS)
      14:55 (LAX)
      6h
      WN 3727 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:20 (LAX)
      19:45 (PDX)
      6h
      WN 3569 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:50 (LAS)
      16:15 (PDX)
      2h 25m
      WN 3722 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:55 (LAS)
      16:20 (PDX)
      2h 25m
      WN 6389 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:55 (LAS)
      16:55 (OAK)
      7h
      WN 796 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 19:15 (OAK)
      20:55 (PDX)
      7h
      WN 1399 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:00 (LAS)
      16:15 (SLC)
      4h 29m
      DL 1740 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 17:25 (SLC)
      18:29 (PDX)
      4h 29m
      DL 2478 (Boeing 737-900)
    • 14:00 (LAS)
      16:17 (SLC)
      3h 50m
      DL 1740 (Boeing 737-800 (Winglets))
      33m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 16:50 (SLC)
      17:50 (PDX)
      3h 50m
      DL 1983 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 14:00 (LAS)
      16:25 (PDX)
      2h 25m
      WN 397 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:00 (LAS)
      15:10 (LAX)
      6h 55m
      WN 668 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:15 (LAX)
      20:55 (PDX)
      6h 55m
      WN 1399 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
    • 14:00 (LAS)
      15:30 (SMF)
      3h 50m
      WN 262 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 16:25 (SMF)
      17:50 (PDX)
      3h 50m
      WN 1616 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:00 (LAS)
      17:25 (SNA)
      6h 55m
      WN 262 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 18:35 (SNA)
      20:55 (PDX)
      6h 55m
      WN 4640 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:00 (LAS)
      15:10 (LAX)
      6h 55m
      WN 838 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:15 (LAX)
      20:55 (PDX)
      6h 55m
      WN 1399 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:05 (LAS)
      15:10 (BUR)
      5h 15m
      WN 1236 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 16:55 (BUR)
      19:20 (PDX)
      5h 15m
      WN 940 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:05 (LAS)
      15:10 (SAN)
      4h 30m
      WN 282 (Boeing 737-800 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 16:00 (SAN)
      18:35 (PDX)
      4h 30m
      WN 563 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:05 (LAS)
      15:15 (LAX)
      6h
      WN 1744 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:35 (LAX)
      20:05 (PDX)
      6h
      WN 1370 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:05 (LAS)
      15:40 (SFO)
      4h 39m
      VX 905 (Airbus A320)
      1h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 17:05 (SFO)
      18:44 (PDX)
      4h 39m
      AS 387 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 14:05 (LAS)
      15:50 (SFO)
      5h 35m
      UA 5214 (E7W)
      2h 15m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 18:05 (SFO)
      19:40 (PDX)
      5h 35m
      AS 387 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:10 (LAS)
      15:15 (SNA)
      5h 5m
      WN 4057 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 16:45 (SNA)
      19:15 (PDX)
      5h 5m
      WN 2157 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:10 (LAS)
      17:20 (OAK)
      6h 45m
      WN 256 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 19:20 (OAK)
      20:55 (PDX)
      6h 45m
      WN 4010 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:15 (LAS)
      15:20 (BUR)
      7h 25m
      WN 1038 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 18:10 (BUR)
      21:40 (PDX)
      7h 25m
      WN 2892 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:17 (LAS)
      15:34 (LAX)
      5h 37m
      UA 5702 (E7W)
      2h 1m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:35 (LAX)
      19:54 (PDX)
      5h 37m
      AS 421 (Boeing 737-900)
    • 14:20 (LAS)
      16:35 (PDX)
      2h 15m
      AS 901 (Boeing 737-900)
    • 14:25 (LAS)
      17:35 (OAK)
      6h 15m
      WN 4194 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 19:05 (OAK)
      20:40 (PDX)
      6h 15m
      WN 268 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:30 (LAS)
      16:00 (OAK)
      4h 20m
      WN 3708 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 17:10 (OAK)
      18:50 (PDX)
      4h 20m
      WN 2274 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:30 (LAS)
      15:55 (SJC)
      5h 35m
      WN 1035 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 18:15 (SJC)
      20:05 (PDX)
      5h 35m
      WN 1370 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:30 (LAS)
      16:00 (SMF)
      4h 25m
      WN 1211 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 17:20 (SMF)
      18:55 (PDX)
      4h 25m
      WN 1197 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:35 (LAS)
      16:05 (OAK)
      4h 10m
      WN 796 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 17:10 (OAK)
      18:45 (PDX)
      4h 10m
      WN 1038 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:35 (LAS)
      16:55 (PDX)
      2h 20m
      WN 5488 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:35 (LAS)
      16:00 (SJC)
      4h 45m
      WN 1732 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 17:35 (SJC)
      19:20 (PDX)
      4h 45m
      WN 1082 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:40 (LAS)
      18:35 (PDX)
      3h 55m
      WN 16 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 14:40 (LAS)
      18:35 (PDX)
      3h 55m
      WN 4176 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 14:40 (LAS)
      15:45 (LAX)
      5h 9m
      VX 475 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:35 (LAX)
      19:49 (PDX)
      5h 9m
      AS 421 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 14:45 (LAS)
      16:15 (SMF)
      4h 40m
      WN 2387 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 17:55 (SMF)
      19:25 (PDX)
      4h 40m
      WN 2602 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:50 (LAS)
      17:30 (SJC)
      5h 20m
      WN 2062 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 18:20 (SJC)
      20:10 (PDX)
      5h 20m
      WN 723 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:50 (LAS)
      17:30 (SJC)
      8h 50m
      WN 2062 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 19:25 (SJC)
      23:40 (PDX)
      8h 50m
      WN 4338 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:50 (LAS)
      16:55 (PHX)
      5h 45m
      WN 4175 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 18:50 (PHX)
      20:35 (PDX)
      5h 45m
      WN 3514 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:55 (LAS)
      17:05 (PHX)
      7h
      WN 360 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 18:50 (PHX)
      21:55 (PDX)
      7h
      WN 1442 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:55 (LAS)
      16:00 (BUR)
      5h 5m
      WN 3095 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 17:40 (BUR)
      20:00 (PDX)
      5h 5m
      WN 2002 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:59 (LAS)
      16:15 (LAX)
      4h 56m
      DL 2143 (Boeing 717-200)
      1h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:30 (LAX)
      19:55 (PDX)
      4h 56m
      AS 421 (Boeing 737-900)
    • 14:59 (LAS)
      16:15 (LAX)
      5h 48m
      DL 2143 (Boeing 717-200)
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 18:15 (LAX)
      20:47 (PDX)
      5h 48m
      DL 5855 (Embraer 175)
    • 15:00 (LAS)
      16:25 (SJC)
      5h 39m
      DL 5748 (Embraer 175)
      2h 30m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 18:55 (SJC)
      20:39 (PDX)
      5h 39m
      AS 401 (Boeing 737-900)
    • 15:00 (LAS)
      16:10 (SAN)
      5h 50m
      DL 5819 (Embraer 175)
      2h 5m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 18:15 (SAN)
      20:50 (PDX)
      5h 50m
      AS 245 (Boeing 737-700)
    • 15:00 (LAS)
      16:30 (SJC)
      5h 39m
      DL 5751 (Embraer 175)
      2h 25m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 18:55 (SJC)
      20:39 (PDX)
      5h 39m
      AS 401 (Boeing 737-900)
    • 15:00 (LAS)
      16:25 (SJC)
      5h 39m
      DL 5842 (Embraer 175)
      2h 30m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 18:55 (SJC)
      20:39 (PDX)
      5h 39m
      AS 401 (Boeing 737-900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 15:00 (LAS)
      16:10 (SAN)
      5h 50m
      DL 5761 (Embraer 175)
      2h 5m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 18:15 (SAN)
      20:50 (PDX)
      5h 50m
      AS 579 (Boeing 737-700)
    • 15:10 (LAS)
      18:00 (SEA)
      4h 40m
      DL 144 (Boeing 717-200)
      50m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      4h 40m
      DL 4822 (Embraer 175)
    • 15:10 (LAS)
      16:40 (SFO)
      4h 44m
      VX 909 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 18:15 (SFO)
      19:54 (PDX)
      4h 44m
      AS 387 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 15:10 (LAS)
      18:00 (SEA)
      4h 40m
      DL 144 (Boeing 717-200)
      50m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      4h 40m
      DL 4557 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:10 (LAS)
      17:30 (PDX)
      2h 20m
      DL 5821 (Embraer 175)
    • 15:10 (LAS)
      18:00 (SEA)
      4h 40m
      DL 144 (Boeing 717-200)
      50m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      4h 40m
      DL 4833 (Embraer 175)
    • 15:10 (LAS)
      18:00 (SEA)
      5h 42m
      DL 144 (Boeing 717-200)
      2h berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:00 (SEA)
      20:52 (PDX)
      5h 42m
      DL 4664 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:12 (LAS)
      16:18 (LGB)
      6h 9m
      B6 2079 (Airbus A320)
      2h 41m berhenti sebentar di Los Angeles (LGB)
    • 18:59 (LGB)
      21:21 (PDX)
      6h 9m
      B6 1822 (Airbus A320)
    • 15:15 (LAS)
      16:20 (SAN)
      6h 35m
      WN 4296 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 19:20 (SAN)
      21:50 (PDX)
      6h 35m
      WN 4506 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:15 (LAS)
      17:55 (SEA)
      5h 45m
      AS 609 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:15 (SEA)
      21:00 (PDX)
      5h 45m
      AS 2627 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:15 (LAS)
      17:55 (SEA)
      6h
      AS 609 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:30 (SEA)
      21:15 (PDX)
      6h
      AS 2123 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:15 (LAS)
      17:55 (SEA)
      5h 1m
      AS 609 (Boeing 737-700)
      1h 35m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 19:30 (SEA)
      20:16 (PDX)
      5h 1m
      AS 2005 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:15 (LAS)
      17:55 (SEA)
      4h 31m
      AS 609 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 19:00 (SEA)
      19:46 (PDX)
      4h 31m
      AS 2047 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:25 (LAS)
      16:45 (SNA)
      6h 40m
      DL 5842 (Embraer 175)
      1h 15m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 18:00 (SNA)
      22:05 (PDX)
      6h 40m
      UA 529 (Airbus A319)
    • 15:25 (LAS)
      16:45 (SNA)
      6h 5m
      DL 5842 (Embraer 175)
      2h 20m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 19:05 (SNA)
      21:30 (PDX)
      6h 5m
      AS 585 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:30 (LAS)
      18:40 (OAK)
      5h 40m
      WN 3844 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 19:30 (OAK)
      21:10 (PDX)
      5h 40m
      WN 3611 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:30 (LAS)
      16:35 (BUR)
      7h
      WN 3829 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 19:15 (BUR)
      22:30 (PDX)
      7h
      WN 1701 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:35 (LAS)
      17:00 (SJC)
      3h 45m
      WN 4078 (Boeing 737-700 (Winglets))
      35m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 17:35 (SJC)
      19:20 (PDX)
      3h 45m
      WN 1082 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:35 (LAS)
      17:05 (SMF)
      4h 10m
      WN 4352 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 18:15 (SMF)
      19:45 (PDX)
      4h 10m
      WN 3569 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:35 (LAS)
      17:00 (SJC)
      5h 15m
      WN 3442 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 19:05 (SJC)
      20:50 (PDX)
      5h 15m
      WN 2145 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:38 (LAS)
      17:18 (SFO)
      5h 8m
      UA 361 (Boeing 737-900)
      1h 37m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 18:55 (SFO)
      20:46 (PDX)
      5h 8m
      UA 766 (Boeing 737-800)
    • 15:40 (LAS)
      17:45 (PHX)
      7h 25m
      WN 1949 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 19:30 (PHX)
      23:05 (PDX)
      7h 25m
      WN 3124 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:45 (LAS)
      16:50 (BUR)
      4h 15m
      WN 3518 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 17:40 (BUR)
      20:00 (PDX)
      4h 15m
      WN 2002 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:45 (LAS)
      16:52 (LGB)
      6h 23m
      B6 679 (Airbus A320)
      2h 53m berhenti sebentar di Los Angeles (LGB)
    • 19:45 (LGB)
      22:08 (PDX)
      6h 23m
      B6 1822 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 19 Feb 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 15:50 (LAS)
      18:45 (SMF)
      5h 45m
      WN 3740 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 20:05 (SMF)
      21:35 (PDX)
      5h 45m
      WN 1701 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:50 (LAS)
      18:45 (SMF)
      7h 25m
      WN 3389 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 21:45 (SMF)
      23:15 (PDX)
      7h 25m
      WN 2355 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:55 (LAS)
      17:00 (LAX)
      7h 55m
      WN 2866 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:00 (LAX)
      23:50 (PDX)
      7h 55m
      WN 2716 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:00 (LAS)
      17:16 (LAX)
      6h 14m
      AA 2384 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 34m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:14 (PDX)
      6h 14m
      AS 543 (Boeing 737-900)
    • 16:00 (LAS)
      17:34 (SFO)
      6h 12m
      UA 1800 (Airbus A320)
      2h 56m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 20:30 (SFO)
      22:12 (PDX)
      6h 12m
      AS 247 (Boeing 737-900)
    • 16:00 (LAS)
      17:34 (SFO)
      6h 11m
      UA 1800 (Airbus A320)
      2h 56m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 20:30 (SFO)
      22:11 (PDX)
      6h 11m
      AS 223 (Boeing 737-900)
    • 16:00 (LAS)
      17:14 (LAX)
      6h 24m
      DL 5714 (Embraer 175)
      2h 41m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:55 (LAX)
      22:24 (PDX)
      6h 24m
      DL 1396 (Boeing 717-200)
    • 16:05 (LAS)
      18:15 (PHX)
      6h 15m
      WN 609 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 20:25 (PHX)
      22:20 (PDX)
      6h 15m
      WN 561 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:05 (LAS)
      19:20 (SMF)
      7h 10m
      WN 554 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 21:45 (SMF)
      23:15 (PDX)
      7h 10m
      WN 2355 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
    • 16:05 (LAS)
      17:35 (SFO)
      6h 6m
      VX 913 (Airbus A320)
      2h 55m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 20:30 (SFO)
      22:11 (PDX)
      6h 6m
      AS 247 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 16:05 (LAS)
      18:15 (PHX)
      6h 15m
      WN 4536 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 20:25 (PHX)
      22:20 (PDX)
      6h 15m
      WN 4699 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:05 (LAS)
      18:15 (PHX)
      6h 15m
      WN 1923 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 20:25 (PHX)
      22:20 (PDX)
      6h 15m
      WN 3825 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:10 (LAS)
      18:50 (SEA)
      4h 49m
      AS 905 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:15 (SEA)
      20:59 (PDX)
      4h 49m
      AS 2627 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 16:10 (LAS)
      18:20 (PHX)
      5h 35m
      WN 2423 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 19:55 (PHX)
      21:45 (PDX)
      5h 35m
      WN 4948 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:10 (LAS)
      18:50 (SEA)
      4h 22m
      AS 905 (Boeing 737-800 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 19:45 (SEA)
      20:32 (PDX)
      4h 22m
      AS 2503 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 16:13 (LAS)
      17:54 (SFO)
      6h
      UA 1800 (Boeing 737-800)
      2h 28m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 20:22 (SFO)
      22:13 (PDX)
      6h
      UA 529 (Boeing 737-900)
    • 16:13 (LAS)
      17:54 (SFO)
      4h 33m
      UA 1800 (Boeing 737-800)
      1h 1m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 18:55 (SFO)
      20:46 (PDX)
      4h 33m
      UA 766 (Boeing 737-800)
    • 16:15 (LAS)
      18:25 (PHX)
      6h 10m
      WN 4247 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 20:40 (PHX)
      22:25 (PDX)
      6h 10m
      WN 1438 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:15 (LAS)
      17:20 (SNA)
      4h 45m
      WN 577 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 18:35 (SNA)
      21:00 (PDX)
      4h 45m
      WN 2203 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:20 (LAS)
      18:30 (PHX)
      7h
      WN 573 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 21:20 (PHX)
      23:20 (PDX)
      7h
      WN 267 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:25 (LAS)
      21:55 (PDX)
      5h 30m
      WN 3927 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:35 (LAS)
      17:35 (SNA)
      5h
      WN 2312 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Santa Ana (SNA)
    • 19:15 (SNA)
      21:35 (PDX)
      5h
      WN 2363 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:35 (LAS)
      18:00 (SMF)
      5h 5m
      WN 2249 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 20:15 (SMF)
      21:40 (PDX)
      5h 5m
      WN 2066 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:40 (LAS)
      19:05 (PDX)
      2h 25m
      WN 2077 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:40 (LAS)
      19:29 (SEA)
      4h 12m
      DL 144 (Boeing 717-200)
      31m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:00 (SEA)
      20:52 (PDX)
      4h 12m
      DL 3537 (Canadair Regional Jet 900)
    • 16:40 (LAS)
      19:08 (SLC)
      6h 20m
      DL 4741 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 47m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:55 (SLC)
      23:00 (PDX)
      6h 20m
      DL 1674 (Airbus A320)
    • 16:40 (LAS)
      18:10 (OAK)
      4h 25m
      WN 1331 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di San Francisco (OAK)
    • 19:30 (OAK)
      21:05 (PDX)
      4h 25m
      WN 2954 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:40 (LAS)
      19:08 (SLC)
      4h 48m
      DL 4741 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 18m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 20:26 (SLC)
      21:28 (PDX)
      4h 48m
      DL 286 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:45 (LAS)
      19:08 (SLC)
      4h 23m
      DL 1883 (Airbus A320)
      1h 2m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 20:10 (SLC)
      21:08 (PDX)
      4h 23m
      DL 2210 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 16:45 (LAS)
      20:20 (SMF)
      6h 15m
      WN 3907 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Sacramento (SMF)
    • 21:30 (SMF)
      23:00 (PDX)
      6h 15m
      WN 4415 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:50 (LAS)
      19:18 (SLC)
      6h
      DL 4855 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 27m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:45 (SLC)
      22:50 (PDX)
      6h
      DL 232 (Boeing 757)
    • 16:50 (LAS)
      18:15 (SJC)
      4h 50m
      WN 3713 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di San Jose (SJC)
    • 19:55 (SJC)
      21:40 (PDX)
      4h 50m
      WN 2892 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:55 (LAS)
      18:10 (LAX)
      5h 20m
      DL 5764 (Embraer 175)
      1h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:15 (PDX)
      5h 20m
      AS 543 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 16:55 (LAS)
      18:10 (LAX)
      6h 16m
      DL 5764 (Embraer 175)
      2h 20m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 20:30 (LAX)
      23:11 (PDX)
      6h 16m
      DL 988 (Boeing 717-200)
    • 16:57 (LAS)
      19:06 (PHX)
      8h 3m
      AA 409 (Airbus A321)
      1h 9m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 20:15 (PHX)
      01:00 (PDX) (+1)
      8h 3m
      UA 522 (Boeing 737-800)
    • 17:00 (LAS)
      18:14 (LAX)
      5h 14m
      DL 5692 (Embraer 175)
      1h 36m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:14 (PDX)
      5h 14m
      AS 543 (Boeing 737-900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 17:00 (LAS)
      19:24 (SLC)
      6h 7m
      DL 1883 (Airbus A320)
      2h 41m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 22:05 (SLC)
      23:07 (PDX)
      6h 7m
      DL 1674 (Boeing 737-900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
    • 17:00 (LAS)
      18:14 (LAX)
      5h 24m
      DL 5692 (Embraer 175)
      1h 41m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:55 (LAX)
      22:24 (PDX)
      5h 24m
      DL 1396 (Boeing 717-200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 17:00 (LAS)
      18:05 (SAN)
      6h 15m
      WN 343 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di San Diego (SAN)
    • 20:40 (SAN)
      23:15 (PDX)
      6h 15m
      WN 1472 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 14 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 17:00 (LAS)
      18:20 (LAX)
      5h 35m
      DL 5831 (Embraer 175)
      1h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:55 (LAX)
      22:35 (PDX)
      5h 35m
      DL 1396 (Boeing 717-200)
    • 17:00 (LAS)
      18:14 (LAX)
      5h 15m
      DL 5711 (Embraer 175)
      1h 36m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:15 (PDX)
      5h 15m
      AS 543 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 17:00 (LAS)
      18:14 (LAX)
      5h 24m