×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Leeds Bradford ke Cork. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Leeds Bradford ke Cork

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:40 (LBA)
      09:45 (GLA)
      5h 45m
      BE 6981 (Saab 340)
      3h berhenti sebentar di Glasgow (GLA)
    • 12:45 (GLA)
      14:25 (ORK)
      5h 45m
      EI 3833 (ATR 72)
    • 09:20 (LBA)
      10:35 (LHR)
      6h
      BA 1347 (Airbus A319)
      3h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:05 (LHR)
      15:20 (ORK)
      6h
      EI 715 (Airbus A320)
    • 13:55 (LBA)
      15:05 (LHR)
      5h 25m
      BA 1343 (Airbus A319)
      3h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 18:05 (LHR)
      19:20 (ORK)
      5h 25m
      EI 723 (Airbus A320)
    • 14:30 (LBA)
      15:40 (LHR)
      4h 50m
      BA 8790 (Airbus A319)
      2h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 18:05 (LHR)
      19:20 (ORK)
      4h 50m
      EI 5923 (Airbus A320)
    • 19:10 (LBA)
      20:25 (LHR)
      4h 5m
      BA 1345 (Airbus A319)
      1h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:00 (LHR)
      23:15 (ORK)
      4h 5m
      EI 725 (Airbus A320)