×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari St Petersburg ke Nizhnekamsk. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari St Petersburg ke Nizhnekamsk

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 04:30 (LED)
      05:45 (SVO)
      5h 50m
      SU 37 (Airbus A321 (Sharklets))
      2h 45m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 08:30 (SVO)
      10:20 (NBC)
      5h 50m
      SU 1254 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 06:05 (LED)
      07:20 (SVO)
      4h 15m
      SU 35 (Airbus A321)
      1h 10m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 08:30 (SVO)
      10:20 (NBC)
      4h 15m
      SU 1254 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 12:05 (LED)
      13:20 (SVO)
      4h 30m
      SU 13 (Airbus A321)
      1h 25m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 14:45 (SVO)
      16:35 (NBC)
      4h 30m
      SU 1252 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 12:30 (LED)
      13:45 (SVO)
      4h 20m
      SU 15 (Airbus A320)
      1h 20m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 15:05 (SVO)
      16:50 (NBC)
      4h 20m
      SU 1252 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 17:35 (LED)
      18:55 (SVO)
      5h 35m
      SU 21 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 21:20 (SVO)
      23:10 (NBC)
      5h 35m
      SU 1250 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 17:35 (LED)
      19:00 (DME)
      6h 5m
      S7 50 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Moscow (DME)
    • 21:55 (DME)
      23:40 (NBC)
      6h 5m
      S7 211 (Airbus A319)
    • 18:25 (LED)
      19:45 (SVO)
      4h 45m
      SU 23 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 21:20 (SVO)
      23:10 (NBC)
      4h 45m
      SU 1250 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 22:10 (LED)
      00:30 (NBC) (+1)
      2h 20m
      KO 782 (Embraer RJ 135/140/145)