×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari La Fria ke Porlamar. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari La Fria ke Porlamar

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:40 (LFR)
      10:45 (CCS)
      2h 40m
      5R 391 (Boeing 737-200)
      55m berhenti sebentar di Caracas (CCS)
    • 11:40 (CCS)
      12:20 (PMV)
      2h 40m
      5R 302 (Boeing 737-200)
    • 14:15 (LFR)
      15:20 (CCS)
      2h 50m
      5R 309 (Boeing 737-200)
      1h 10m berhenti sebentar di Caracas (CCS)
    • 16:30 (CCS)
      17:05 (PMV)
      2h 50m
      5R 302 (Boeing 737-200)
    • 15:10 (LFR)
      16:10 (CCS)
      3h 20m
      V0 2175 (Embraer 190)
      1h 30m berhenti sebentar di Caracas (CCS)
    • 17:40 (CCS)
      18:30 (PMV)
      3h 20m
      V0 2010 (Embraer 190)
    • 17:30 (LFR)
      18:50 (CCS)
      3h 20m
      QL 933 (Boeing (Douglas) MD-80)
      1h 10m berhenti sebentar di Caracas (CCS)
    • 20:00 (CCS)
      20:50 (PMV)
      3h 20m
      QL 906 (Boeing (Douglas) MD-80)