×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Lille ke Nice. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Lille ke Nice

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:40 (LIL)
      07:55 (LYS)
      2h 45m
      A5 5407 (Canadair Regional Jet 700)
      35m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 08:30 (LYS)
      09:25 (NCE)
      2h 45m
      A5 7026 (Airbus A319)
    • 06:55 (LIL)
      07:50 (SXB)
      4h 55m
      A5 4382 (Embraer RJ145)
      2h 35m berhenti sebentar di Strasbourg (SXB)
    • 10:25 (SXB)
      11:50 (NCE)
      4h 55m
      A5 7022 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 12:15 (LIL)
      14:05 (NCE)
      1h 50m
      A5 3355 (Embraer 170)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 13:20 (LIL)
      15:00 (NCE)
      1h 40m
      U2 1680 (Airbus A320)
    • 13:25 (LIL)
      14:40 (LYS)
      2h 50m
      A5 5411 (Canadair Regional Jet 700)
      40m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 15:20 (LYS)
      16:15 (NCE)
      2h 50m
      A5 7028 (Airbus A319)
    • 18:00 (LIL)
      19:15 (LYS)
      3h
      A5 5413 (Embraer RJ145)
      50m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 20:05 (LYS)
      21:00 (NCE)
      3h
      A5 7024 (Airbus A319)
    • 20:55 (LIL)
      22:35 (NCE)
      1h 40m
      U2 1682 (Airbus A320)