×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Lima ke Puerto Maldonado. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Lima ke Puerto Maldonado

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:30 (LIM)
      07:50 (CUZ)
      5h 8m
      LA 2055 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 10:40 (CUZ)
      11:38 (PEM)
      5h 8m
      AV 809 (Airbus A320)
    • 06:40 (LIM)
      08:05 (CUZ)
      4h 58m
      AV 807 (Airbus A319)
      2h 35m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 10:40 (CUZ)
      11:38 (PEM)
      4h 58m
      AV 809 (Airbus A320)
    • 06:50 (LIM)
      08:00 (CUZ)
      3h 50m
      2I 1111 (British Aerospace 146-200)
      1h 55m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 09:55 (CUZ)
      10:40 (PEM)
      3h 50m
      2I 1181 (British Aerospace 146-200)
    • 07:10 (LIM)
      08:45 (CUZ)
      4h 28m
      LA 2019 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 10:40 (CUZ)
      11:38 (PEM)
      4h 28m
      AV 809 (Airbus A320)
    • 07:40 (LIM)
      09:15 (CUZ)
      5h 20m
      LA 2019 (Airbus A319)
      2h 40m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 11:55 (CUZ)
      13:00 (PEM)
      5h 20m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 08:00 (LIM)
      10:40 (PEM)
      2h 40m
      2I 1181 (British Aerospace 146-200)
    • 08:10 (LIM)
      09:45 (CUZ)
      4h 50m
      LA 2023 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 11:55 (CUZ)
      13:00 (PEM)
      4h 50m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 08:40 (LIM)
      11:38 (PEM)
      2h 58m
      AV 809 (Airbus A320)
    • 08:40 (LIM)
      10:05 (CUZ)
      4h 20m
      AV 809 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 11:55 (CUZ)
      13:00 (PEM)
      4h 20m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 09:10 (LIM)
      10:45 (CUZ)
      3h 50m
      LA 2123 (Airbus A319)
      1h 10m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 11:55 (CUZ)
      13:00 (PEM)
      3h 50m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 09:15 (LIM)
      10:50 (CUZ)
      3h 45m
      LA 2047 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 11:55 (CUZ)
      13:00 (PEM)
      3h 45m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 09:40 (LIM)
      11:15 (CUZ)
      3h 20m
      LA 2027 (Airbus A320)
      40m berhenti sebentar di Cuzco (CUZ)
    • 11:55 (CUZ)
      13:00 (PEM)
      3h 20m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 09:45 (LIM)
      13:00 (PEM)
      3h 15m
      LA 2075 (Airbus A319)
    • 14:30 (LIM)
      16:05 (PEM)
      1h 35m
      LA 2081 (Airbus A320)