×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Lisbon ke Norwich. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Lisbon ke Norwich

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:35 (LIS)
      11:25 (LHR)
      8h 50m
      TP 354 (Airbus A321)
      1h 40m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:05 (LHR)
      17:25 (NWI)
      8h 50m
      9B 555 (Bus)
    • 09:35 (LIS)
      13:40 (AMS)
      7h 10m
      HV 2610 (Boeing 737)
      3h 15m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 16:55 (AMS)
      16:45 (NWI) (+1)
      7h 10m
      KL 1511 (Fokker 70)
    • 09:50 (LIS)
      12:40 (LHR)
      9h 35m
      TP 352 (Airbus A319)
      2h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:05 (LHR)
      19:25 (NWI)
      9h 35m
      9B 561 (Bus)
    • 12:55 (LIS)
      15:35 (LHR)
      10h 30m
      TP 368 (Airbus A320)
      3h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:05 (LHR)
      23:25 (NWI)
      10h 30m
      9B 571 (Bus)
    • 14:30 (LIS)
      17:25 (MAN)
      6h 50m
      TP 322 (Embraer 190)
      2h 55m berhenti sebentar di Manchester (MAN)
    • 20:20 (MAN)
      21:20 (NWI)
      6h 50m
      BE 6878 (Fairchild Dornier 328-100)
    • 15:05 (LIS)
      17:45 (LHR)
      10h 20m
      TP 356 (Airbus A319)
      3h 20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:05 (LHR)
      01:25 (NWI) (+1)
      10h 20m
      9B 577 (Bus)
    • 15:35 (LIS)
      19:35 (AMS)
      5h 35m
      KL 1694 (Boeing 737)
      1h 45m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 21:20 (AMS)
      21:10 (NWI) (+1)
      5h 35m
      KL 1515 (Fokker 70)
    • 16:00 (LIS)
      18:50 (LHR)
      9h 25m
      TP 364 (Airbus A321)
      2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:05 (LHR)
      01:25 (NWI) (+1)
      9h 25m
      9B 577 (Bus)
    • 18:40 (LIS)
      21:30 (LHR)
      33h
      TP 374 (Airbus A319)
      2h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 23:35 (LHR)
      03:40 (NWI) (+1)
      33h
      9B 579 (Bus)