×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari London ke Oxford. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari London ke Oxford

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 00:05 (LHR)
      01:25 (OXF)
      1h 20m
      9B 738 (Bus)
    • 00:05 (LGW)
      01:35 (LHR)
      5h 5m
      9B 581 (Bus)
      2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 03:50 (LHR)
      05:10 (OXF)
      5h 5m
      9B 740 (Bus)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      1h
      9B 137 (Bus)
    • 00:22 (QQP)
      01:34 (OXQ)
      1h 12m
      9B 5408 (Train)
    • 00:25 (LGW)
      01:55 (LHR)
      4h 45m
      9B 621 (Bus)
      1h 55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 03:50 (LHR)
      05:10 (OXF)
      4h 45m
      9B 740 (Bus)
    • 01:40 (STN)
      03:10 (LHR)
      5h 8m
      9B 576 (Bus)
      1h 57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:07 (LHR)
      06:48 (OXQ)
      5h 8m
      9B 5375 (Train)
    • 01:40 (STN)
      03:10 (LHR)
      5h 30m
      9B 576 (Bus)
      2h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      5h 30m
      9B 709 (Bus)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      1h 20m
      9B 739 (Bus)
    • 02:25 (LTN)
      03:30 (LHR)
      4h 23m
      9B 500 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:07 (LHR)
      06:48 (OXQ)
      4h 23m
      9B 5375 (Train)
    • 02:25 (LTN)
      03:30 (LHR)
      4h 45m
      9B 500 (Bus)
      2h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      4h 45m
      9B 709 (Bus)
    • 02:30 (LGW)
      03:55 (LHR)
      4h 18m
      9B 583 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:07 (LHR)
      06:48 (OXQ)
      4h 18m
      9B 5375 (Train)
    • 02:30 (LGW)
      03:55 (LHR)
      4h 40m
      9B 583 (Bus)
      1h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      4h 40m
      9B 709 (Bus)
    • 02:40 (STN)
      04:00 (LHR)
      4h 30m
      9B 252 (Bus)
      1h 40m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      4h 30m
      9B 709 (Bus)
    • 02:40 (STN)
      04:00 (LHR)
      4h 8m
      9B 252 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:07 (LHR)
      06:48 (OXQ)
      4h 8m
      9B 5375 (Train)
    • 02:55 (LTN)
      03:40 (LHR)
      4h 15m
      9B 850 (Bus)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      4h 15m
      9B 709 (Bus)
    • 02:55 (LTN)
      03:40 (LHR)
      3h 53m
      9B 850 (Bus)
      1h 27m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:07 (LHR)
      06:48 (OXQ)
      3h 53m
      9B 5375 (Train)
    • 03:30 (LGW)
      04:55 (LHR)
      3h 40m
      9B 538 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      3h 40m
      9B 709 (Bus)
    • 03:30 (LGW)
      04:55 (LHR)
      6h 36m
      9B 538 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      6h 36m
      9B 5386 (Train)
    • 03:50 (LHR)
      05:10 (OXF)
      1h 20m
      9B 740 (Bus)
    • 04:05 (LTN)
      05:10 (LHR)
      3h 35m
      9B 627 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 06:10 (LHR)
      07:40 (OXF)
      3h 35m
      9B 710 (Bus)
    • 04:05 (LTN)
      05:10 (LHR)
      6h 1m
      9B 627 (Bus)
      2h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      6h 1m
      9B 5386 (Train)
    • 04:05 (STN)
      05:30 (LHR)
      5h 55m
      9B 540 (Bus)
      2h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      5h 55m
      9B 714 (Bus)
    • 04:05 (STN)
      05:30 (LHR)
      6h 1m
      9B 540 (Bus)
      2h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      6h 1m
      9B 5386 (Train)
    • 04:10 (LTN)
      04:55 (LHR)
      5h 56m
      9B 821 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      5h 56m
      9B 5386 (Train)
    • 04:10 (LTN)
      04:55 (LHR)
      3h
      9B 821 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      3h
      9B 709 (Bus)
    • 04:50 (LTN)
      05:55 (LHR)
      5h 10m
      9B 533 (Bus)
      2h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      5h 10m
      9B 714 (Bus)
    • 04:50 (LTN)
      05:55 (LHR)
      5h 16m
      9B 533 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      5h 16m
      9B 5386 (Train)
    • 05:10 (STN)
      06:30 (LHR)
      4h 50m
      9B 254 (Bus)
      1h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      4h 50m
      9B 714 (Bus)
    • 05:10 (STN)
      06:30 (LHR)
      4h 56m
      9B 254 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      4h 56m
      9B 5386 (Train)
    • 05:15 (LTN)
      06:00 (LHR)
      4h 51m
      9B 851 (Bus)
      1h 42m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      4h 51m
      9B 5386 (Train)
    • 05:15 (LTN)
      06:00 (LHR)
      4h 45m
      9B 851 (Bus)
      2h 20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      4h 45m
      9B 714 (Bus)
    • 05:25 (LGW)
      06:55 (LHR)
      4h 41m
      9B 542 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 07:42 (LHR)
      10:06 (OXQ)
      4h 41m
      9B 5386 (Train)
    • 05:25 (LGW)
      06:55 (LHR)
      4h 35m
      9B 542 (Bus)
      1h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      4h 35m
      9B 714 (Bus)
    • 05:30 (LGW)
      07:05 (LHR)
      4h 48m
      9B 30 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:42 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 48m
      9B 5376 (Train)
    • 05:30 (LGW)
      07:05 (LHR)
      4h 30m
      9B 30 (Bus)
      1h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      4h 30m
      9B 714 (Bus)
    • 05:31 (LGW)
      07:01 (XRE)
      4h 35m
      9B 5135 (Train)
      2h 21m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:22 (XRE)
      10:06 (OXQ)
      4h 35m
      9B 5386 (Train)
    • 05:40 (LHR)
      07:10 (OXF)
      1h 30m
      9B 709 (Bus)
    • 05:41 (QQP)
      06:52 (OXQ)
      1h 11m
      9B 5517 (Train)
    • 05:45 (LGW)
      07:05 (LHR)
      4h 33m
      9B 785 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:42 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 33m
      9B 5376 (Train)
    • 05:45 (LGW)
      07:05 (LHR)
      4h 15m
      9B 785 (Bus)
      1h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      4h 15m
      9B 714 (Bus)
    • 05:50 (LGW)
      07:20 (LHR)
      4h 10m
      9B 197 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      4h 10m
      9B 714 (Bus)
    • 05:50 (LGW)
      07:20 (LHR)
      4h 28m
      9B 197 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:42 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 28m
      9B 5376 (Train)
    • 05:55 (LGW)
      07:05 (LHR)
      4h 23m
      9B 784 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:27 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 23m
      9B 6028 (Train)
    • 05:55 (LGW)
      07:05 (LHR)
      4h 15m
      9B 784 (Bus)
      1h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:40 (LHR)
      10:10 (OXF)
      4h 15m
      9B 665 (Bus)
    • 05:56 (LGW)
      07:29 (XRE)
      4h 12m
      9B 5136 (Train)
      1h 56m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:25 (XRE)
      10:08 (OXQ)
      4h 12m
      9B 5386 (Train)
    • 06:03 (LGW)
      07:19 (XRE)
      4h 3m
      9B 5143 (Train)
      2h 3m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:22 (XRE)
      10:06 (OXQ)
      4h 3m
      9B 5386 (Train)
    • 06:05 (LGW)
      07:20 (LHR)
      4h 13m
      9B 497 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:42 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 13m
      9B 5376 (Train)
    • 06:05 (LGW)
      07:20 (LHR)
      3h 55m
      9B 497 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 714 (Bus)
    • 06:05 (LTN)
      07:10 (LHR)
      3h 55m
      9B 629 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 714 (Bus)
    • 06:05 (STN)
      07:30 (LHR)
      4h 13m
      9B 544 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:42 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 13m
      9B 5376 (Train)
    • 06:05 (LTN)
      07:10 (LHR)
      4h 13m
      9B 629 (Bus)
      1h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:42 (LHR)
      10:18 (OXQ)
      4h 13m
      9B 5376 (Train)
    • 06:05 (STN)
      07:30 (LHR)
      3h 55m
      9B 544 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:20 (LHR)
      10:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 714 (Bus)
    • 06:10 (LHR)
      07:40 (OXF)
      1h 30m
      9B 710 (Bus)
    • 06:10 (LGW)
      07:26 (XRE)
      4h 20m
      9B 5011 (Train)
      2h 20m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:46 (XRE)
      10:30 (OXQ)
      4h 20m
      9B 5761 (Train)
    • 06:25 (LGW)
      07:55 (LHR)
      3h 45m
      9B 585 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:40 (LHR)
      10:10 (OXF)
      3h 45m
      9B 665 (Bus)
    • 06:25 (LGW)
      07:55 (LHR)
      6h 41m
      9B 585 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      6h 41m
      9B 5086 (Train)
    • 06:30 (LGW)
      08:20 (LHR)
      6h 37m
      9B 786 (Bus)
      2h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      6h 37m
      9B 5086 (Train)
    • 06:30 (LGW)
      08:20 (LHR)
      6h 30m
      9B 786 (Bus)
      3h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      6h 30m
      9B 720 (Bus)
    • 06:35 (LTN)
      07:55 (LHR)
      6h 32m
      9B 535 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      6h 32m
      9B 5086 (Train)
    • 06:35 (LTN)
      07:55 (LHR)
      3h 55m
      9B 535 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:50 (LHR)
      10:30 (OXF)
      3h 55m
      9B 715 (Bus)
    • 06:40 (LHR)
      08:10 (OXF)
      1h 30m
      9B 711 (Bus)
    • 06:42 (QQP)
      07:48 (OXQ)
      1h 6m
      9B 5518 (Train)
    • 06:48 (LHR)
      09:30 (OXQ)
      2h 42m
      9B 5080 (Train)
    • 06:50 (LGW)
      08:20 (LHR)
      6h 16m
      9B 152 (Bus)
      2h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      6h 16m
      9B 5086 (Train)
    • 06:50 (LTN)
      07:55 (LHR)
      6h 16m
      9B 536 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      6h 16m
      9B 5086 (Train)
    • 06:50 (LTN)
      07:55 (LHR)
      3h 20m
      9B 536 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 08:40 (LHR)
      10:10 (OXF)
      3h 20m
      9B 665 (Bus)
    • 06:50 (LGW)
      08:20 (LHR)
      6h 10m
      9B 152 (Bus)
      3h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      6h 10m
      9B 720 (Bus)
    • 06:58 (LGW)
      08:28 (XRE)
      3h 10m
      9B 5137 (Train)
      57m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:25 (XRE)
      10:08 (OXQ)
      3h 10m
      9B 5386 (Train)
    • 07:03 (LGW)
      08:19 (XRE)
      3h 3m
      9B 5012 (Train)
      1h 3m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:22 (XRE)
      10:06 (OXQ)
      3h 3m
      9B 5386 (Train)
    • 07:10 (LHR)
      08:40 (OXF)
      1h 30m
      9B 712 (Bus)
    • 07:10 (LGW)
      08:55 (LHR)
      5h 50m
      9B 546 (Bus)
      2h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 50m
      9B 720 (Bus)
    • 07:10 (LGW)
      08:55 (LHR)
      5h 57m
      9B 546 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 57m
      9B 5086 (Train)
    • 07:15 (LGW)
      09:05 (LHR)
      5h 52m
      9B 34 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 52m
      9B 5086 (Train)
    • 07:15 (LGW)
      09:05 (LHR)
      5h 45m
      9B 34 (Bus)
      2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 45m
      9B 720 (Bus)
    • 07:18 (LHR)
      09:12 (OXQ)
      1h 54m
      9B 5754 (Train)
    • 07:25 (STN)
      09:00 (LHR)
      5h 42m
      9B 255 (Bus)
      1h 42m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 42m
      9B 5086 (Train)
    • 07:25 (STN)
      09:00 (LHR)
      5h 35m
      9B 255 (Bus)
      2h 20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 35m
      9B 720 (Bus)
    • 07:25 (LGW)
      08:55 (LHR)
      5h 41m
      9B 549 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      5h 41m
      9B 5086 (Train)
    • 07:25 (LGW)
      08:55 (LHR)
      5h 45m
      9B 549 (Bus)
      2h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:30 (LHR)
      13:10 (OXF)
      5h 45m
      9B 684 (Bus)
    • 07:29 (QQP)
      09:30 (OXQ)
      2h 1m
      9B 5080 (Train)
    • 07:30 (LGW)
      09:05 (LHR)
      5h 36m
      9B 12 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      5h 36m
      9B 5086 (Train)
    • 07:30 (LGW)
      09:05 (LHR)
      5h 30m
      9B 12 (Bus)
      2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 30m
      9B 720 (Bus)
    • 07:40 (STN)
      09:00 (LHR)
      5h 26m
      9B 257 (Bus)
      1h 42m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      5h 26m
      9B 5086 (Train)
    • 07:40 (STN)
      09:00 (LHR)
      5h 20m
      9B 257 (Bus)
      2h 20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 20m
      9B 720 (Bus)
    • 07:45 (LGW)
      09:20 (LHR)
      5h 22m
      9B 815 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 22m
      9B 5086 (Train)
    • 07:45 (LGW)
      09:20 (LHR)
      5h 15m
      9B 815 (Bus)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 15m
      9B 720 (Bus)
    • 07:50 (LTN)
      09:10 (LHR)
      5h 10m
      9B 631 (Bus)
      2h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 10m
      9B 720 (Bus)
    • 07:50 (LGW)
      09:20 (LHR)
      5h 10m
      9B 501 (Bus)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 10m
      9B 720 (Bus)
    • 07:50 (LGW)
      09:20 (LHR)
      5h 17m
      9B 501 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 17m
      9B 5086 (Train)
    • 07:50 (LTN)
      09:10 (LHR)
      5h 17m
      9B 631 (Bus)
      1h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 17m
      9B 5086 (Train)
    • 07:50 (LHR)
      09:20 (OXF)
      1h 30m
      9B 996 (Bus)
    • 07:55 (LTN)
      09:10 (LHR)
      5h 5m
      9B 846 (Bus)
      2h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h 5m
      9B 720 (Bus)
    • 07:55 (LTN)
      09:10 (LHR)
      5h 12m
      9B 846 (Bus)
      1h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 12m
      9B 5086 (Train)
    • 07:58 (LGW)
      09:17 (XRE)
      2h 20m
      9B 5067 (Train)
      36m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:53 (XRE)
      10:18 (OXQ)
      2h 20m
      9B 5376 (Train)
    • 08:00 (LGW)
      09:35 (LHR)
      5h
      9B 789 (Bus)
      1h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      5h
      9B 720 (Bus)
    • 08:00 (LGW)
      09:35 (LHR)
      5h 7m
      9B 789 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      5h 7m
      9B 5086 (Train)
    • 08:03 (LHR)
      10:30 (OXQ)
      2h 27m
      9B 5761 (Train)
    • 08:03 (QQP)
      09:12 (OXQ)
      1h 9m
      9B 5754 (Train)
    • 08:03 (LGW)
      09:19 (XRE)
      2h 15m
      9B 5067 (Train)
      35m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 09:54 (XRE)
      10:18 (OXQ)
      2h 15m
      9B 6028 (Train)
    • 08:05 (LGW)
      09:20 (LHR)
      4h 55m
      9B 203 (Bus)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 55m
      9B 720 (Bus)
    • 08:05 (LTN)
      09:10 (LHR)
      5h 1m
      9B 633 (Bus)
      1h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      5h 1m
      9B 5086 (Train)
    • 08:05 (LGW)
      09:20 (LHR)
      5h 1m
      9B 203 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      5h 1m
      9B 5086 (Train)
    • 08:05 (LTN)
      09:10 (LHR)
      4h 55m
      9B 633 (Bus)
      2h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 55m
      9B 720 (Bus)
    • 08:10 (LTN)
      08:55 (LHR)
      4h 50m
      9B 241 (Bus)
      2h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 50m
      9B 720 (Bus)
    • 08:10 (LGW)
      09:37 (XRE)
      2h 37m
      9B 5031 (Train)
      38m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 10:15 (XRE)
      10:47 (OXQ)
      2h 37m
      9B 6000 (Train)
    • 08:10 (LTN)
      08:55 (LHR)
      4h 56m
      9B 241 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      4h 56m
      9B 5086 (Train)
    • 08:15 (STN)
      09:45 (LHR)
      4h 51m
      9B 548 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      4h 51m
      9B 5086 (Train)
    • 08:15 (STN)
      09:45 (LHR)
      4h 45m
      9B 548 (Bus)
      1h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 45m
      9B 720 (Bus)
    • 08:20 (LTN)
      09:55 (LHR)
      4h 47m
      9B 505 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:07 (OXQ)
      4h 47m
      9B 5086 (Train)
    • 08:20 (LGW)
      09:35 (LHR)
      4h 40m
      9B 156 (Bus)
      1h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 40m
      9B 720 (Bus)
    • 08:20 (LGW)
      09:35 (LHR)
      4h 46m
      9B 156 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      4h 46m
      9B 5086 (Train)
    • 08:20 (LTN)
      09:55 (LHR)
      4h 40m
      9B 505 (Bus)
      1h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 40m
      9B 720 (Bus)
    • 08:25 (LGW)
      09:55 (LHR)
      4h 35m
      9B 587 (Bus)
      1h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 35m
      9B 720 (Bus)
    • 08:25 (LGW)
      09:55 (LHR)
      4h 41m
      9B 587 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      4h 41m
      9B 5086 (Train)
    • 08:42 (QQP)
      09:48 (OXQ)
      1h 6m
      9B 5520 (Train)
    • 08:48 (LHR)
      10:47 (OXQ)
      1h 59m
      9B 6000 (Train)
    • 08:50 (LTN)
      09:55 (LHR)
      4h 10m
      9B 508 (Bus)
      1h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 10m
      9B 720 (Bus)
    • 08:50 (LTN)
      09:55 (LHR)
      4h 16m
      9B 508 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:42 (LHR)
      13:06 (OXQ)
      4h 16m
      9B 5086 (Train)
    • 08:55 (LGW)
      10:25 (LHR)
      4h 5m
      9B 589 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:20 (LHR)
      13:00 (OXF)
      4h 5m
      9B 720 (Bus)
    • 08:55 (LGW)
      10:25 (LHR)
      4h 19m
      9B 589 (Bus)
      1h 17m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:42 (LHR)
      13:14 (OXQ)
      4h 19m
      9B 5379 (Train)
    • 09:03 (LHR)
      11:27 (OXQ)
      2h 24m
      9B 5083 (Train)
    • 09:08 (LGW)
      10:35 (XRE)
      4h 21m
      9B 5013 (Train)
      2h 10m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 12:45 (XRE)
      13:29 (OXQ)
      4h 21m
      9B 5087 (Train)
    • 09:10 (LGW)
      10:23 (XRE)
      3h 57m
      9B 5013 (Train)
      2h berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 12:23 (XRE)
      13:07 (OXQ)
      3h 57m
      9B 5086 (Train)
    • 09:20 (LHR)
      11:00 (OXF)
      1h 40m
      9B 716 (Bus)
    • 09:25 (LGW)
      10:55 (LHR)
      3h 49m
      9B 553 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:42 (LHR)
      13:14 (OXQ)
      3h 49m
      9B 5379 (Train)
    • 09:25 (LGW)
      10:55 (LHR)
      4h 5m
      9B 553 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:50 (LHR)
      13:30 (OXF)
      4h 5m
      9B 721 (Bus)
    • 09:30 (LGW)
      11:05 (LHR)
      4h
      9B 14 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:50 (LHR)
      13:30 (OXF)
      4h
      9B 721 (Bus)
    • 09:30 (LGW)
      11:05 (LHR)
      4h 20m
      9B 14 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:12 (LHR)
      13:50 (OXQ)
      4h 20m
      9B 5267 (Train)
    • 09:34 (QQP)
      10:47 (OXQ)
      1h 13m
      9B 6000 (Train)
    • 09:40 (STN)
      11:10 (LHR)
      4h 10m
      9B 261 (Bus)
      1h 2m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:12 (LHR)
      13:50 (OXQ)
      4h 10m
      9B 5267 (Train)
    • 09:40 (STN)
      11:10 (LHR)
      4h 20m
      9B 261 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:20 (LHR)
      14:00 (OXF)
      4h 20m
      9B 722 (Bus)
    • 09:42 (QQP)
      10:50 (OXQ)
      1h 8m
      9B 5522 (Train)
    • 09:50 (LHR)
      11:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 717 (Bus)
    • 09:55 (LGW)
      11:15 (LHR)
      4h 5m
      9B 816 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:20 (LHR)
      14:00 (OXF)
      4h 5m
      9B 722 (Bus)
    • 09:55 (LGW)
      11:15 (LHR)
      3h 55m
      9B 816 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:12 (LHR)
      13:50 (OXQ)
      3h 55m
      9B 5267 (Train)
    • 10:03 (LGW)
      11:19 (XRE)
      3h 3m
      9B 5068 (Train)
      1h 3m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 12:22 (XRE)
      13:06 (OXQ)
      3h 3m
      9B 5086 (Train)
    • 10:03 (LHR)
      11:50 (OXQ)
      1h 47m
      9B 5750 (Train)
    • 10:05 (LTN)
      11:10 (LHR)
      3h 55m
      9B 637 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:20 (LHR)
      14:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 722 (Bus)
    • 10:05 (LGW)
      11:20 (LHR)
      3h 55m
      9B 506 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:20 (LHR)
      14:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 722 (Bus)
    • 10:05 (LGW)
      11:20 (LHR)
      3h 45m
      9B 506 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:12 (LHR)
      13:50 (OXQ)
      3h 45m
      9B 5267 (Train)
    • 10:05 (LTN)
      11:10 (LHR)
      3h 45m
      9B 637 (Bus)
      1h 2m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:12 (LHR)
      13:50 (OXQ)
      3h 45m
      9B 5267 (Train)
    • 10:08 (LGW)
      11:35 (XRE)
      3h 21m
      9B 5032 (Train)
      1h 10m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 12:45 (XRE)
      13:29 (OXQ)
      3h 21m
      9B 5087 (Train)
    • 10:15 (LGW)
      11:45 (LHR)
      4h 15m
      9B 591 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:50 (LHR)
      14:30 (OXF)
      4h 15m
      9B 723 (Bus)
    • 10:15 (LGW)
      11:45 (LHR)
      4h 2m
      9B 591 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:42 (LHR)
      14:17 (OXQ)
      4h 2m
      9B 5380 (Train)
    • 10:15 (STN)
      11:45 (LHR)
      4h 2m
      9B 551 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:42 (LHR)
      14:17 (OXQ)
      4h 2m
      9B 5380 (Train)
    • 10:15 (STN)
      11:45 (LHR)
      4h 15m
      9B 551 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:50 (LHR)
      14:30 (OXF)
      4h 15m
      9B 723 (Bus)
    • 10:20 (LHR)
      12:00 (OXF)
      1h 40m
      9B 997 (Bus)
    • 10:25 (LGW)
      11:55 (LHR)
      4h 5m
      9B 592 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:50 (LHR)
      14:30 (OXF)
      4h 5m
      9B 723 (Bus)
    • 10:25 (LGW)
      11:55 (LHR)
      3h 52m
      9B 592 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:42 (LHR)
      14:17 (OXQ)
      3h 52m
      9B 5380 (Train)
    • 10:40 (LGW)
      12:05 (LHR)
      3h 50m
      9B 793 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:50 (LHR)
      14:30 (OXF)
      3h 50m
      9B 723 (Bus)
    • 10:40 (LGW)
      12:05 (LHR)
      4h 8m
      9B 793 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:12 (LHR)
      14:48 (OXQ)
      4h 8m
      9B 5268 (Train)
    • 10:42 (QQP)
      11:48 (OXQ)
      1h 6m
      9B 5523 (Train)
    • 10:50 (LHR)
      12:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 719 (Bus)
    • 10:50 (LTN)
      11:55 (LHR)
      3h 40m
      9B 515 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:50 (LHR)
      14:30 (OXF)
      3h 40m
      9B 723 (Bus)
    • 10:50 (LTN)
      11:55 (LHR)
      3h 27m
      9B 515 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:42 (LHR)
      14:17 (OXQ)
      3h 27m
      9B 5380 (Train)
    • 11:03 (LGW)
      12:19 (XRE)
      2h 11m
      9B 5014 (Train)
      32m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 12:51 (XRE)
      13:14 (OXQ)
      2h 11m
      9B 5379 (Train)
    • 11:08 (LGW)
      12:35 (XRE)
      2h 43m
      9B 5014 (Train)
      47m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 13:22 (XRE)
      13:51 (OXQ)
      2h 43m
      9B 5751 (Train)
    • 11:10 (LGW)
      12:40 (LHR)
      4h 20m
      9B 594 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:50 (LHR)
      15:30 (OXF)
      4h 20m
      9B 725 (Bus)
    • 11:10 (LGW)
      12:40 (LHR)
      4h 8m
      9B 594 (Bus)
      1h 2m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:42 (LHR)
      15:18 (OXQ)
      4h 8m
      9B 5381 (Train)
    • 11:25 (LGW)
      12:55 (LHR)
      3h 53m
      9B 556 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:42 (LHR)
      15:18 (OXQ)
      3h 53m
      9B 5381 (Train)
    • 11:25 (LGW)
      12:55 (LHR)
      4h 5m
      9B 556 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:50 (LHR)
      15:30 (OXF)
      4h 5m
      9B 725 (Bus)
    • 11:30 (LGW)
      13:05 (LHR)
      4h
      9B 18 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:50 (LHR)
      15:30 (OXF)
      4h
      9B 725 (Bus)
    • 11:30 (LGW)
      13:05 (LHR)
      4h 19m
      9B 18 (Bus)
      58m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:03 (LHR)
      15:49 (OXQ)
      4h 19m
      9B 5752 (Train)
    • 11:35 (LTN)
      12:25 (LHR)
      3h 13m
      9B 847 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:12 (LHR)
      14:48 (OXQ)
      3h 13m
      9B 5268 (Train)
    • 11:35 (LTN)
      12:25 (LHR)
      3h 25m
      9B 847 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:20 (LHR)
      15:00 (OXF)
      3h 25m
      9B 724 (Bus)
    • 11:40 (STN)
      13:10 (LHR)
      4h 20m
      9B 262 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:20 (LHR)
      16:00 (OXF)
      4h 20m
      9B 726 (Bus)
    • 11:40 (STN)
      13:10 (LHR)
      4h 9m
      9B 262 (Bus)
      53m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:03 (LHR)
      15:49 (OXQ)
      4h 9m
      9B 5752 (Train)
    • 11:42 (QQP)
      12:51 (OXQ)
      1h 9m
      9B 5524 (Train)
    • 11:50 (LHR)
      13:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 721 (Bus)
    • 12:03 (LHR)
      13:51 (OXQ)
      1h 48m
      9B 5751 (Train)
    • 12:03 (LGW)
      13:19 (XRE)
      2h 14m
      9B 5069 (Train)
      34m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 13:53 (XRE)
      14:17 (OXQ)
      2h 14m
      9B 5380 (Train)
    • 12:05 (LGW)
      13:20 (LHR)
      3h 45m
      9B 509 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:12 (LHR)
      15:50 (OXQ)
      3h 45m
      9B 5269 (Train)
    • 12:05 (LTN)
      13:10 (LHR)
      3h 55m
      9B 639 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:20 (LHR)
      16:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 726 (Bus)
    • 12:05 (LGW)
      13:20 (LHR)
      3h 55m
      9B 509 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:20 (LHR)
      16:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 726 (Bus)
    • 12:05 (LTN)
      13:10 (LHR)
      3h 44m
      9B 639 (Bus)
      53m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:03 (LHR)
      15:49 (OXQ)
      3h 44m
      9B 5752 (Train)
    • 12:08 (LGW)
      13:35 (XRE)
      2h 42m
      9B 5033 (Train)
      46m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 14:21 (XRE)
      14:50 (OXQ)
      2h 42m
      9B 5755 (Train)
    • 12:15 (STN)
      13:45 (LHR)
      4h 15m
      9B 558 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      4h 15m
      9B 702 (Bus)
    • 12:15 (STN)
      13:45 (LHR)
      4h 3m
      9B 558 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:42 (LHR)
      16:18 (OXQ)
      4h 3m
      9B 5270 (Train)
    • 12:20 (LHR)
      14:00 (OXF)
      1h 40m
      9B 722 (Bus)
    • 12:25 (LGW)
      13:55 (LHR)
      3h 53m
      9B 596 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:42 (LHR)
      16:18 (OXQ)
      3h 53m
      9B 5270 (Train)
    • 12:25 (LGW)
      13:55 (LHR)
      4h 5m
      9B 596 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      4h 5m
      9B 702 (Bus)
    • 12:30 (LGW)
      14:00 (LHR)
      4h
      9B 817 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      4h
      9B 702 (Bus)
    • 12:30 (LGW)
      14:00 (LHR)
      4h 16m
      9B 817 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:12 (LHR)
      16:46 (OXQ)
      4h 16m
      9B 5382 (Train)
    • 12:35 (LGW)
      14:05 (LHR)
      3h 55m
      9B 598 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      3h 55m
      9B 702 (Bus)
    • 12:35 (LGW)
      14:05 (LHR)
      4h 11m
      9B 598 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:12 (LHR)
      16:46 (OXQ)
      4h 11m
      9B 5382 (Train)
    • 12:42 (QQP)
      13:50 (OXQ)
      1h 8m
      9B 5526 (Train)
    • 12:45 (LGW)
      14:00 (LHR)
      3h 45m
      9B 820 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      3h 45m
      9B 702 (Bus)
    • 12:45 (LGW)
      14:00 (LHR)
      4h 1m
      9B 820 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:12 (LHR)
      16:46 (OXQ)
      4h 1m
      9B 5382 (Train)
    • 12:50 (LHR)
      14:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 723 (Bus)
    • 12:50 (LGW)
      14:20 (LHR)
      4h 10m
      9B 800 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:20 (LHR)
      17:00 (OXF)
      4h 10m
      9B 703 (Bus)
    • 12:50 (LTN)
      13:55 (LHR)
      3h 40m
      9B 519 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      3h 40m
      9B 702 (Bus)
    • 12:50 (LTN)
      13:55 (LHR)
      3h 28m
      9B 519 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:42 (LHR)
      16:18 (OXQ)
      3h 28m
      9B 5270 (Train)
    • 12:50 (LGW)
      14:20 (LHR)
      3h 56m
      9B 800 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:12 (LHR)
      16:46 (OXQ)
      3h 56m
      9B 5382 (Train)
    • 13:03 (LGW)
      14:19 (XRE)
      2h 15m
      9B 5015 (Train)
      34m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 14:53 (XRE)
      15:18 (OXQ)
      2h 15m
      9B 5381 (Train)
    • 13:03 (LHR)
      14:50 (OXQ)
      1h 47m
      9B 5755 (Train)
    • 13:05 (LGW)
      14:20 (LHR)
      3h 41m
      9B 168 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:12 (LHR)
      16:46 (OXQ)
      3h 41m
      9B 5382 (Train)
    • 13:05 (LGW)
      14:20 (LHR)
      3h 55m
      9B 168 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:20 (LHR)
      17:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 703 (Bus)
    • 13:08 (LGW)
      14:35 (XRE)
      2h 41m
      9B 5015 (Train)
      43m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 15:18 (XRE)
      15:49 (OXQ)
      2h 41m
      9B 5752 (Train)
    • 13:20 (LHR)
      15:00 (OXF)
      1h 40m
      9B 724 (Bus)
    • 13:25 (LGW)
      14:55 (LHR)
      4h
      9B 562 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:42 (LHR)
      17:25 (OXQ)
      4h
      9B 5271 (Train)
    • 13:25 (LGW)
      14:55 (LHR)
      4h 5m
      9B 562 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:50 (LHR)
      17:30 (OXF)
      4h 5m
      9B 704 (Bus)
    • 13:30 (LGW)
      15:05 (LHR)
      4h 20m
      9B 22 (Bus)
      58m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:03 (LHR)
      17:50 (OXQ)
      4h 20m
      9B 5757 (Train)
    • 13:30 (LGW)
      15:05 (LHR)
      4h
      9B 22 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:50 (LHR)
      17:30 (OXF)
      4h
      9B 704 (Bus)
    • 13:40 (STN)
      15:10 (LHR)
      4h 10m
      9B 264 (Bus)
      53m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:03 (LHR)
      17:50 (OXQ)
      4h 10m
      9B 5757 (Train)
    • 13:40 (STN)
      15:10 (LHR)
      4h 30m
      9B 264 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:20 (LHR)
      18:10 (OXF)
      4h 30m
      9B 705 (Bus)
    • 13:42 (QQP)
      14:50 (OXQ)
      1h 8m
      9B 5755 (Train)
    • 13:50 (LHR)
      15:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 725 (Bus)
    • 13:55 (LTN)
      14:45 (LHR)
      3h 30m
      9B 848 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:42 (LHR)
      17:25 (OXQ)
      3h 30m
      9B 5271 (Train)
    • 13:55 (LTN)
      14:45 (LHR)
      3h 35m
      9B 848 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:50 (LHR)
      17:30 (OXF)
      3h 35m
      9B 704 (Bus)
    • 14:03 (LHR)
      15:49 (OXQ)
      1h 46m
      9B 5752 (Train)
    • 14:03 (LGW)
      15:19 (XRE)
      2h 15m
      9B 5070 (Train)
      33m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 15:52 (XRE)
      16:18 (OXQ)
      2h 15m
      9B 5270 (Train)
    • 14:05 (LGW)
      15:20 (LHR)
      4h 5m
      9B 513 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:20 (LHR)
      18:10 (OXF)
      4h 5m
      9B 705 (Bus)
    • 14:05 (LGW)
      15:20 (LHR)
      4h 10m
      9B 513 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:42 (LHR)
      18:15 (OXQ)
      4h 10m
      9B 5372 (Train)
    • 14:05 (LTN)
      15:10 (LHR)
      4h 5m
      9B 641 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:20 (LHR)
      18:10 (OXF)
      4h 5m
      9B 705 (Bus)
    • 14:05 (LTN)
      15:10 (LHR)
      3h 45m
      9B 641 (Bus)
      53m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:03 (LHR)
      17:50 (OXQ)
      3h 45m
      9B 5757 (Train)
    • 14:08 (LGW)
      15:35 (XRE)
      2h 41m
      9B 5034 (Train)
      46m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 16:21 (XRE)
      16:49 (OXQ)
      2h 41m
      9B 5756 (Train)
    • 14:15 (STN)
      15:45 (LHR)
      4h 25m
      9B 560 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:50 (LHR)
      18:40 (OXF)
      4h 25m
      9B 706 (Bus)
    • 14:15 (STN)
      15:45 (LHR)
      4h
      9B 560 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:42 (LHR)
      18:15 (OXQ)
      4h
      9B 5372 (Train)
    • 14:20 (LHR)
      16:00 (OXF)
      1h 40m
      9B 726 (Bus)
    • 14:25 (LGW)
      15:55 (LHR)
      4h 15m
      9B 600 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:50 (LHR)
      18:40 (OXF)
      4h 15m
      9B 706 (Bus)
    • 14:25 (LGW)
      15:55 (LHR)
      3h 50m
      9B 600 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:42 (LHR)
      18:15 (OXQ)
      3h 50m
      9B 5372 (Train)
    • 14:42 (QQP)
      15:49 (OXQ)
      1h 7m
      9B 5752 (Train)
    • 14:45 (LGW)
      16:15 (LHR)
      4h 15m
      9B 603 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:10 (LHR)
      19:00 (OXF)
      4h 15m
      9B 696 (Bus)
    • 14:45 (LGW)
      16:15 (LHR)
      4h 8m
      9B 603 (Bus)
      48m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:03 (LHR)
      18:53 (OXQ)
      4h 8m
      9B 5753 (Train)
    • 14:50 (LTN)
      15:55 (LHR)
      3h 25m
      9B 521 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:42 (LHR)
      18:15 (OXQ)
      3h 25m
      9B 5372 (Train)
    • 14:50 (LTN)
      15:55 (LHR)
      3h 50m
      9B 521 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:50 (LHR)
      18:40 (OXF)
      3h 50m
      9B 706 (Bus)
    • 14:50 (LHR)
      16:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 702 (Bus)
    • 15:00 (LGW)
      16:20 (LHR)
      4h
      9B 803 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:10 (LHR)
      19:00 (OXF)
      4h
      9B 696 (Bus)
    • 15:00 (LGW)
      16:20 (LHR)
      4h 18m
      9B 803 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:42 (LHR)
      19:18 (OXQ)
      4h 18m
      9B 5373 (Train)
    • 15:03 (LHR)
      16:49 (OXQ)
      1h 46m
      9B 5756 (Train)
    • 15:03 (LGW)
      16:19 (XRE)
      2h 15m
      9B 5016 (Train)
      35m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 16:54 (XRE)
      17:18 (OXQ)
      2h 15m
      9B 5600 (Train)
    • 15:05 (LGW)
      16:35 (LHR)
      4h 15m
      9B 825 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:30 (LHR)
      19:20 (OXF)
      4h 15m
      9B 697 (Bus)
    • 15:05 (LGW)
      16:35 (LHR)
      4h 13m
      9B 825 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:42 (LHR)
      19:18 (OXQ)
      4h 13m
      9B 5373 (Train)
    • 15:08 (LGW)
      16:35 (XRE)
      2h 42m
      9B 5016 (Train)
      48m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 17:23 (XRE)
      17:50 (OXQ)
      2h 42m
      9B 5757 (Train)
    • 15:15 (LGW)
      16:35 (LHR)
      4h 5m
      9B 828 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:30 (LHR)
      19:20 (OXF)
      4h 5m
      9B 697 (Bus)
    • 15:15 (LGW)
      16:35 (LHR)
      4h 3m
      9B 828 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:42 (LHR)
      19:18 (OXQ)
      4h 3m
      9B 5373 (Train)
    • 15:20 (LHR)
      17:00 (OXF)
      1h 40m
      9B 703 (Bus)
    • 15:25 (LGW)
      16:55 (LHR)
      4h 15m
      9B 567 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:50 (LHR)
      19:40 (OXF)
      4h 15m
      9B 708 (Bus)
    • 15:25 (LGW)
      16:55 (LHR)
      6h 46m
      9B 567 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 46m
      9B 5390 (Train)
    • 15:30 (LGW)
      17:05 (LHR)
      6h 41m
      9B 26 (Bus)
      2h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 41m
      9B 5390 (Train)
    • 15:30 (LGW)
      17:05 (LHR)
      4h 10m
      9B 26 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:50 (LHR)
      19:40 (OXF)
      4h 10m
      9B 708 (Bus)
    • 15:35 (LGW)
      17:05 (LHR)
      4h 5m
      9B 605 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:50 (LHR)
      19:40 (OXF)
      4h 5m
      9B 708 (Bus)
    • 15:35 (LGW)
      17:05 (LHR)
      6h 36m
      9B 605 (Bus)
      2h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 36m
      9B 5390 (Train)
    • 15:40 (STN)
      17:10 (LHR)
      6h 31m
      9B 266 (Bus)
      2h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 31m
      9B 5390 (Train)
    • 15:40 (STN)
      17:10 (LHR)
      4h 20m
      9B 266 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 18:10 (LHR)
      20:00 (OXF)
      4h 20m
      9B 741 (Bus)
    • 15:42 (QQP)
      16:49 (OXQ)
      1h 7m
      9B 5756 (Train)
    • 15:50 (LHR)
      17:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 704 (Bus)
    • 16:03 (LHR)
      17:50 (OXQ)
      1h 47m
      9B 5757 (Train)
    • 16:03 (LGW)
      17:19 (XRE)
      2h 12m
      9B 5071 (Train)
      31m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 17:50 (XRE)
      18:15 (OXQ)
      2h 12m
      9B 5372 (Train)
    • 16:05 (LGW)
      17:20 (LHR)
      6h 6m
      9B 516 (Bus)
      2h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 6m
      9B 5390 (Train)
    • 16:05 (LGW)
      17:20 (LHR)
      3h 55m
      9B 516 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 18:10 (LHR)
      20:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 741 (Bus)
    • 16:05 (LTN)
      17:10 (LHR)
      6h 6m
      9B 642 (Bus)
      2h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 6m
      9B 5390 (Train)
    • 16:05 (LTN)
      17:10 (LHR)
      3h 55m
      9B 642 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 18:10 (LHR)
      20:00 (OXF)
      3h 55m
      9B 741 (Bus)
    • 16:08 (LGW)
      17:35 (XRE)
      2h 45m
      9B 5035 (Train)
      50m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 18:25 (XRE)
      18:53 (OXQ)
      2h 45m
      9B 5753 (Train)
    • 16:10 (LGW)
      17:50 (LHR)
      6h
      9B 831 (Bus)
      2h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      6h
      9B 732 (Bus)
    • 16:10 (LGW)
      17:50 (LHR)
      6h 1m
      9B 831 (Bus)
      1h 52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      6h 1m
      9B 5390 (Train)
    • 16:15 (STN)
      17:45 (LHR)
      5h 56m
      9B 564 (Bus)
      1h 57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      5h 56m
      9B 5390 (Train)
    • 16:20 (LGW)
      17:50 (LHR)
      5h 50m
      9B 834 (Bus)
      2h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      5h 50m
      9B 732 (Bus)
    • 16:20 (LHR)
      18:10 (OXF)
      1h 50m
      9B 705 (Bus)
    • 16:20 (LGW)
      17:50 (LHR)
      5h 51m
      9B 834 (Bus)
      1h 52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      5h 51m
      9B 5390 (Train)
    • 16:25 (STN)
      17:55 (LHR)
      5h 45m
      9B 564 (Bus)
      2h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      5h 45m
      9B 732 (Bus)
    • 16:25 (LGW)
      17:55 (LHR)
      5h 46m
      9B 607 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      5h 46m
      9B 5390 (Train)
    • 16:25 (LGW)
      17:55 (LHR)
      5h 45m
      9B 607 (Bus)
      2h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      5h 45m
      9B 732 (Bus)
    • 16:30 (LGW)
      17:50 (LHR)
      5h 41m
      9B 836 (Bus)
      1h 52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      5h 41m
      9B 5390 (Train)
    • 16:30 (LGW)
      17:50 (LHR)
      5h 40m
      9B 836 (Bus)
      2h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      5h 40m
      9B 732 (Bus)
    • 16:42 (QQP)
      17:50 (OXQ)
      1h 8m
      9B 5757 (Train)
    • 16:50 (LTN)
      17:55 (LHR)
      5h 20m
      9B 525 (Bus)
      2h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      5h 20m
      9B 732 (Bus)
    • 16:50 (LHR)
      18:40 (OXF)
      1h 50m
      9B 706 (Bus)
    • 16:50 (LTN)
      17:55 (LHR)
      5h 21m
      9B 525 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      5h 21m
      9B 5390 (Train)
    • 17:03 (LGW)
      18:24 (XRE)
      2h 15m
      9B 5138 (Train)
      27m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 18:51 (XRE)
      19:18 (OXQ)
      2h 15m
      9B 5373 (Train)
    • 17:03 (LHR)
      18:53 (OXQ)
      1h 50m
      9B 5753 (Train)
    • 17:08 (LGW)
      18:35 (XRE)
      2h 46m
      9B 5017 (Train)
      48m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 19:23 (XRE)
      19:54 (OXQ)
      2h 46m
      9B 5758 (Train)
    • 17:10 (LGW)
      18:40 (LHR)
      5h 1m
      9B 609 (Bus)
      1h 2m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      5h 1m
      9B 5390 (Train)
    • 17:10 (LGW)
      18:40 (LHR)
      5h
      9B 609 (Bus)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      5h
      9B 732 (Bus)
    • 17:15 (LGW)
      18:50 (LHR)
      4h 55m
      9B 809 (Bus)
      1h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 55m
      9B 732 (Bus)
    • 17:15 (LGW)
      18:50 (LHR)
      4h 56m
      9B 809 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      4h 56m
      9B 5390 (Train)
    • 17:20 (LHR)
      19:10 (OXF)
      1h 50m
      9B 998 (Bus)
    • 17:25 (LGW)
      18:55 (LHR)
      4h 46m
      9B 572 (Bus)
      47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      4h 46m
      9B 5390 (Train)
    • 17:25 (LGW)
      18:55 (LHR)
      4h 45m
      9B 572 (Bus)
      1h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 45m
      9B 732 (Bus)
    • 17:30 (LGW)
      18:50 (LHR)
      4h 40m
      9B 180 (Bus)
      1h 50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 40m
      9B 732 (Bus)
    • 17:30 (LGW)
      18:50 (LHR)
      4h 41m
      9B 180 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      4h 41m
      9B 5390 (Train)
    • 17:40 (STN)
      19:10 (LHR)
      4h 38m
      9B 267 (Bus)
      1h 17m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:27 (LHR)
      22:18 (OXQ)
      4h 38m
      9B 5275 (Train)
    • 17:40 (STN)
      19:10 (LHR)
      4h 30m
      9B 267 (Bus)
      1h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 30m
      9B 732 (Bus)
    • 17:43 (QQP)
      19:30 (OXQ)
      1h 47m
      9B 5764 (Train)
    • 17:45 (LTN)
      18:35 (LHR)
      4h 26m
      9B 849 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 19:42 (LHR)
      22:11 (OXQ)
      4h 26m
      9B 5390 (Train)
    • 17:45 (LTN)
      18:35 (LHR)
      4h 25m
      9B 849 (Bus)
      2h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 25m
      9B 732 (Bus)
    • 17:50 (LHR)
      19:40 (OXF)
      1h 50m
      9B 708 (Bus)
    • 18:03 (LHR)
      19:54 (OXQ)
      1h 51m
      9B 5758 (Train)
    • 18:03 (LGW)
      19:25 (XRE)
      4h 8m
      9B 5072 (Train)
      2h berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 21:25 (XRE)
      22:11 (OXQ)
      4h 8m
      9B 5390 (Train)
    • 18:05 (LGW)
      19:20 (LHR)
      4h 5m
      9B 522 (Bus)
      1h 20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 5m
      9B 732 (Bus)
    • 18:05 (LTN)
      19:10 (LHR)
      4h 13m
      9B 644 (Bus)
      1h 17m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:27 (LHR)
      22:18 (OXQ)
      4h 13m
      9B 5275 (Train)
    • 18:05 (LTN)
      19:10 (LHR)
      4h 5m
      9B 644 (Bus)
      1h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      4h 5m
      9B 732 (Bus)
    • 18:05 (LGW)
      19:20 (LHR)
      4h 13m
      9B 522 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:27 (LHR)
      22:18 (OXQ)
      4h 13m
      9B 5275 (Train)
    • 18:08 (LGW)
      19:35 (XRE)
      4h 24m
      9B 5036 (Train)
      2h 11m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 21:46 (XRE)
      22:32 (OXQ)
      4h 24m
      9B 5098 (Train)
    • 18:15 (STN)
      19:45 (LHR)
      3h 55m
      9B 569 (Bus)
      55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      3h 55m
      9B 732 (Bus)
    • 18:15 (STN)
      19:45 (LHR)
      4h 38m
      9B 569 (Bus)
      1h 18m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:03 (LHR)
      22:53 (OXQ)
      4h 38m
      9B 5760 (Train)
    • 18:20 (LHR)
      20:10 (OXF)
      1h 50m
      9B 999 (Bus)
    • 18:25 (STN)
      19:55 (LHR)
      6h 53m
      9B 569 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:42 (LHR)
      01:18 (OXQ) (+1)
      6h 53m
      9B 5144 (Train)
    • 18:25 (LGW)
      19:55 (LHR)
      6h 53m
      9B 611 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:42 (LHR)
      01:18 (OXQ) (+1)
      6h 53m
      9B 5144 (Train)
    • 18:25 (LGW)
      19:55 (LHR)
      3h 45m
      9B 611 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      3h 45m
      9B 732 (Bus)
    • 18:50 (LGW)
      20:05 (LHR)
      3h 50m
      9B 227 (Bus)
      1h 5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:10 (LHR)
      22:40 (OXF)
      3h 50m
      9B 733 (Bus)
    • 18:50 (LHR)
      20:40 (OXF)
      1h 50m
      9B 728 (Bus)
    • 18:50 (LGW)
      20:05 (LHR)
      6h 12m
      9B 227 (Bus)
      2h 52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      6h 12m
      9B 5410 (Train)
    • 18:50 (LTN)
      19:55 (LHR)
      3h 20m
      9B 531 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      3h 20m
      9B 732 (Bus)
    • 18:50 (LTN)
      19:55 (LHR)
      6h 28m
      9B 531 (Bus)
      2h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:42 (LHR)
      01:18 (OXQ) (+1)
      6h 28m
      9B 5144 (Train)
    • 19:03 (LHR)
      20:52 (OXQ)
      1h 49m
      9B 5759 (Train)
    • 19:08 (LGW)
      20:35 (XRE)
      3h 24m
      9B 5018 (Train)
      1h 11m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 21:46 (XRE)
      22:32 (OXQ)
      3h 24m
      9B 5098 (Train)
    • 19:10 (LGW)
      20:40 (LHR)
      5h 52m
      9B 613 (Bus)
      2h 17m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      5h 52m
      9B 5410 (Train)
    • 19:10 (LGW)
      20:40 (LHR)
      4h
      9B 613 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:40 (LHR)
      23:10 (OXF)
      4h
      9B 734 (Bus)
    • 19:13 (LGW)
      20:32 (XRE)
      2h 58m
      9B 5018 (Train)
      53m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 21:25 (XRE)
      22:11 (OXQ)
      2h 58m
      9B 5390 (Train)
    • 19:20 (LHR)
      21:10 (OXF)
      1h 50m
      9B 729 (Bus)
    • 19:25 (LGW)
      20:55 (LHR)
      3h 45m
      9B 578 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:40 (LHR)
      23:10 (OXF)
      3h 45m
      9B 734 (Bus)
    • 19:25 (LGW)
      20:55 (LHR)
      5h 37m
      9B 578 (Bus)
      2h 2m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      5h 37m
      9B 5410 (Train)
    • 19:40 (STN)
      21:10 (LHR)
      5h 22m
      9B 269 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      5h 22m
      9B 5410 (Train)
    • 19:40 (LGW)
      21:10 (LHR)
      5h 30m
      9B 615 (Bus)
      berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      5h 30m
      9B 137 (Bus)
    • 19:40 (LGW)
      21:10 (LHR)
      5h 22m
      9B 615 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      5h 22m
      9B 5410 (Train)
    • 19:40 (STN)
      21:10 (LHR)
      5h 30m
      9B 269 (Bus)
      berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      5h 30m
      9B 137 (Bus)
    • 19:41 (QQP)
      20:49 (OXQ)
      1h 8m
      9B 5610 (Train)
    • 19:45 (LGW)
      21:20 (LHR)
      5h 25m
      9B 59 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      5h 25m
      9B 137 (Bus)
    • 19:45 (LGW)
      21:20 (LHR)
      5h 17m
      9B 59 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      5h 17m
      9B 5410 (Train)
    • 19:50 (LHR)
      21:30 (OXF)
      1h 40m
      9B 730 (Bus)
    • 20:03 (LGW)
      21:19 (XRE)
      2h 15m
      9B 5073 (Train)
      32m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 21:51 (XRE)
      22:18 (OXQ)
      2h 15m
      9B 5275 (Train)
    • 20:05 (LTN)
      21:10 (LHR)
      5h 5m
      9B 648 (Bus)
      berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      5h 5m
      9B 137 (Bus)
    • 20:05 (LGW)
      21:20 (LHR)
      5h 5m
      9B 230 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      5h 5m
      9B 137 (Bus)
    • 20:05 (LTN)
      21:10 (LHR)
      4h 57m
      9B 646 (Bus)
      1h 47m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      4h 57m
      9B 5410 (Train)
    • 20:05 (LGW)
      21:20 (LHR)
      4h 57m
      9B 230 (Bus)
      1h 37m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      4h 57m
      9B 5410 (Train)
    • 20:08 (LGW)
      21:36 (XRE)
      2h 45m
      9B 5037 (Train)
      48m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 22:24 (XRE)
      22:53 (OXQ)
      2h 45m
      9B 5760 (Train)
    • 20:10 (LTN)
      21:00 (LHR)
      4h 52m
      9B 835 (Bus)
      1h 57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      4h 52m
      9B 5410 (Train)
    • 20:10 (LTN)
      21:00 (LHR)
      3h 30m
      9B 236 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:10 (LHR)
      23:40 (OXF)
      3h 30m
      9B 735 (Bus)
    • 20:20 (LHR)
      21:50 (OXF)
      1h 30m
      9B 731 (Bus)
    • 20:20 (LGW)
      21:50 (LHR)
      4h 50m
      9B 192 (Bus)
      20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      4h 50m
      9B 137 (Bus)
    • 20:20 (LGW)
      21:50 (LHR)
      4h 42m
      9B 192 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 22:57 (LHR)
      01:02 (OXQ) (+1)
      4h 42m
      9B 5410 (Train)
    • 20:40 (LHR)
      22:10 (OXF)
      1h 30m
      9B 732 (Bus)
    • 20:50 (LGW)
      22:20 (LHR)
      4h 20m
      9B 961 (Bus)
      50m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      4h 20m
      9B 137 (Bus)
    • 20:50 (LGW)
      22:20 (LHR)
      4h 44m
      9B 961 (Bus)
      52m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 23:12 (LHR)
      01:34 (OXQ) (+1)
      4h 44m
      9B 5408 (Train)
    • 21:03 (LHR)
      22:53 (OXQ)
      1h 50m
      9B 5760 (Train)
    • 21:03 (LGW)
      22:19 (XRE)
      3h 59m
      9B 5019 (Train)
      9m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 00:28 (XRE)
      01:02 (OXQ)
      3h 59m
      9B 5410 (Train)
    • 21:10 (LHR)
      22:40 (OXF)
      1h 30m
      9B 733 (Bus)
    • 21:15 (STN)
      22:45 (LHR)
      3h 55m
      9B 574 (Bus)
      25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      3h 55m
      9B 137 (Bus)
    • 21:20 (LGW)
      22:50 (LHR)
      3h 50m
      9B 618 (Bus)
      20m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      3h 50m
      9B 137 (Bus)
    • 21:40 (LHR)
      23:10 (OXF)
      1h 30m
      9B 734 (Bus)
    • 21:55 (LGW)
      23:25 (LHR)
      3h 15m
      9B 580 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      3h 15m
      9B 137 (Bus)
    • 22:05 (LTN)
      23:10 (LHR)
      3h 5m
      9B 650 (Bus)
      berhenti sebentar di London (LHR)
    • 00:10 (LHR)
      01:10 (OXF)
      3h 5m
      9B 137 (Bus)
    • 22:10 (LHR)
      23:40 (OXF)
      1h 30m
      9B 735 (Bus)
    • 22:15 (LGW)
      23:50 (LHR)
      4h 55m
      9B 63 (Bus)
      berhenti sebentar di London (LHR)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      4h 55m
      9B 739 (Bus)
    • 22:20 (LGW)
      23:35 (LHR)
      4h 50m
      9B 234 (Bus)
      15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      4h 50m
      9B 739 (Bus)
    • 22:22 (LGW)
      00:01 (XRE) (+1)
      2h 40m
      9B 5141 (Train)
      27m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 00:28 (XRE)
      01:02 (OXQ)
      2h 40m
      9B 5410 (Train)
    • 22:30 (LGW)
      23:45 (LHR)
      4h 40m
      9B 528 (Bus)
      5m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      4h 40m
      9B 739 (Bus)
    • 22:40 (LHR)
      00:10 (OXF) (+1)
      1h 30m
      9B 736 (Bus)
    • 22:55 (LGW)
      00:25 (LHR) (+1)
      4h 15m
      9B 620 (Bus)
      1h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      4h 15m
      9B 739 (Bus)
    • 23:10 (LHR)
      00:40 (OXF) (+1)
      1h 30m
      9B 737 (Bus)
    • 23:15 (LGW)
      00:40 (LHR) (+1)
      3h 55m
      9B 814 (Bus)
      1h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      3h 55m
      9B 739 (Bus)
    • 23:18 (LGW)
      00:39 (XRE) (+1)
      2h 16m
      9B 5020 (Train)
      23m berhenti sebentar di Membaca (XRE)
    • 01:02 (XRE)
      01:34 (OXQ)
      2h 16m
      9B 5408 (Train)
    • 23:30 (LGW)
      01:05 (LHR) (+1)
      3h 40m
      9B 66 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 01:50 (LHR)
      03:10 (OXF)
      3h 40m
      9B 739 (Bus)
    • 23:45 (LGW)
      01:15 (LHR) (+1)
      5h 25m
      9B 235 (Bus)
      2h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 03:50 (LHR)
      05:10 (OXF)
      5h 25m
      9B 740 (Bus)