×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Gran Canaria ke Porto. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Gran Canaria ke Porto

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:30 (LPA)
      10:20 (MAD)
      5h 10m
      IB 3835 (Airbus A321)
      1h 15m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:35 (MAD)
      11:40 (OPO)
      5h 10m
      IB 8726 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 07:00 (LPA)
      10:50 (MAD)
      4h 40m
      UX 9018 (Boeing 737-800)
      45m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:35 (MAD)
      11:40 (OPO)
      4h 40m
      IB 8726 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 07:20 (LPA)
      11:10 (MAD)
      4h 20m
      IB 3837 (Airbus A318/319/320/321)
      25m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:35 (MAD)
      11:40 (OPO)
      4h 20m
      IB 8726 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 09:55 (LPA)
      13:45 (MAD)
      6h 40m
      UX 9161 (Airbus A330-200)
      2h 45m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 16:30 (MAD)
      16:35 (OPO)
      6h 40m
      IB 8722 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 09:55 (LPA)
      13:45 (MAD)
      5h 5m
      UX 9161 (Airbus A330-200)
      55m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 14:40 (MAD)
      15:00 (OPO)
      5h 5m
      UX 1143 (Embraer RJ145)
    • 11:10 (LPA)
      15:00 (MAD)
      5h 25m
      IB 3827 (Airbus A318/319/320/321)
      1h 25m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 16:25 (MAD)
      16:35 (OPO)
      5h 25m
      IB 8722 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 15:00 (LPA)
      17:05 (LIS)
      4h
      NT 6810 (Canadair Regional Jet 900)
      55m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 18:00 (LIS)
      19:00 (OPO)
      4h
      TP 1964 (ATR 72)
    • 15:00 (LPA)
      17:05 (LIS)
      5h
      NT 6810 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 55m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 19:00 (LIS)
      20:00 (OPO)
      5h
      TP 1966 (ATR 72)
    • 15:10 (LPA)
      16:30 (FNC)
      5h 45m
      S4 5503 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 30m berhenti sebentar di Funchal (FNC)
    • 19:00 (FNC)
      20:55 (OPO)
      5h 45m
      TP 1714 (Airbus A319)
    • 15:10 (LPA)
      16:30 (FNC)
      4h 55m
      S4 5503 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 40m berhenti sebentar di Funchal (FNC)
    • 18:10 (FNC)
      20:05 (OPO)
      4h 55m
      TP 3862 (Airbus A319)
    • 16:35 (LPA)
      20:25 (MAD)
      6h 45m
      IB 3829 (Airbus A318/319/320/321)
      2h 45m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 23:10 (MAD)
      23:20 (OPO)
      6h 45m
      TP 1005 (Embraer 190)
    • 16:45 (LPA)
      20:35 (MAD)
      6h 35m
      UX 9920 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 23:10 (MAD)
      23:20 (OPO)
      6h 35m
      TP 1005 (Embraer 190)
    • 16:45 (LPA)
      20:35 (MAD)
      6h 35m
      UX 8048 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 23:10 (MAD)
      23:20 (OPO)
      6h 35m
      TP 1005 (Embraer 190)
    • 18:00 (LPA)
      21:50 (MAD)
      5h 20m
      UX 9165 (Airbus A330-200)
      1h 20m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 23:10 (MAD)
      23:20 (OPO)
      5h 20m
      TP 1005 (Embraer 190)