×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Luang Prabang ke Siem Reap. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Luang Prabang ke Siem Reap

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:00 (LPQ)
      09:40 (BKK)
      4h 35m
      QV 633 (ATR 72)
      1h 55m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 11:35 (BKK)
      12:35 (REP)
      4h 35m
      PG 905 (Airbus A319)
    • 10:40 (LPQ)
      14:00 (REP)
      3h 20m
      QV 513 (ATR 72)
    • 12:45 (LPQ)
      14:50 (BKK)
      6h
      PG 942 (ATR 72)
      3h berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 17:50 (BKK)
      18:45 (REP)
      6h
      PG 907 (Airbus A320)
    • 13:20 (LPQ)
      15:20 (REP)
      2h
      QV 525 (ATR 72)
    • 14:35 (LPQ)
      16:05 (REP)
      1h 30m
      VN 931 (Airbus A321)
    • 14:50 (LPQ)
      16:25 (BKK)
      3h 50m
      TG 577 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 17:40 (BKK)
      18:40 (REP)
      3h 50m
      PG 907 (Airbus A320)
    • 17:10 (LPQ)
      18:10 (HAN)
      4h 55m
      QV 313 (ATR 72)
      2h 15m berhenti sebentar di Hanoi (HAN)
    • 20:25 (HAN)
      22:05 (REP)
      4h 55m
      K6 851 (Airbus A320)
    • 17:20 (LPQ)
      18:50 (BKK)
      4h 40m
      PG 946 (Airbus A319)
      2h berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 20:50 (BKK)
      22:00 (REP)
      4h 40m
      K6 701 (ATR 72)