×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Lawas ke Sibu. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Lawas ke Sibu

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:45 (LWY)
      10:30 (MYY)
      3h 55m
      MH 3521 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      2h 10m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 12:40 (MYY)
      13:40 (SBW)
      3h 55m
      MH 3655 (ATR 72)
    • 10:35 (LWY)
      11:20 (MYY)
      3h 5m
      MH 3527 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 20m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 12:40 (MYY)
      13:40 (SBW)
      3h 5m
      MH 3655 (ATR 72)
    • 11:25 (LWY)
      12:10 (MYY)
      2h 15m
      MH 3541 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      30m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 12:40 (MYY)
      13:40 (SBW)
      2h 15m
      MH 3655 (ATR 72)
    • 12:30 (LWY)
      13:15 (MYY)
      4h 40m
      MH 3515 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      2h 55m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 16:10 (MYY)
      17:10 (SBW)
      4h 40m
      MH 3657 (ATR 72)
    • 13:45 (LWY)
      14:30 (MYY)
      3h 25m
      MH 3513 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 40m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 16:10 (MYY)
      17:10 (SBW)
      3h 25m
      MH 3657 (ATR 72)
    • 14:35 (LWY)
      15:20 (MYY)
      2h 35m
      MH 3525 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      50m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 16:10 (MYY)
      17:10 (SBW)
      2h 35m
      MH 3657 (ATR 72)
    • 15:50 (LWY)
      16:35 (MYY)
      3h 20m
      MH 3517 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 40m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 18:15 (MYY)
      19:10 (SBW)
      3h 20m
      MH 3653 (ATR 72)
    • 16:20 (LWY)
      17:05 (MYY)
      2h 50m
      MH 3515 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 10m berhenti sebentar di Miri (MYY)
    • 18:15 (MYY)
      19:10 (SBW)
      2h 50m
      MH 3653 (ATR 72)