×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Madrid ke Palma Mallorca. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Madrid ke Palma Mallorca

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (MAD)
      08:20 (BCN)
      2h 55m
      VY 1008 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 09:05 (BCN)
      09:55 (PMI)
      2h 55m
      VY 3924 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 15 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 07:00 (MAD)
      08:00 (BIO)
      3h
      UX 7161 (Embraer 190)
      40m berhenti sebentar di Bilbao (BIO)
    • 08:40 (BIO)
      10:00 (PMI)
      3h
      UX 7505 (Embraer 190)
    • 07:20 (MAD)
      08:35 (ALC)
      2h 50m
      UX 4047 (ATR42/ATR72)
      30m berhenti sebentar di Alicante (ALC)
    • 09:05 (ALC)
      10:10 (PMI)
      2h 50m
      UX 4025 (ATR42/ATR72)
    • 07:25 (MAD)
      08:50 (PMI)
      1h 25m
      IB 3918 (Airbus A321)
    • 07:30 (MAD)
      08:45 (BCN)
      3h 5m
      VY 1008 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 09:45 (BCN)
      10:35 (PMI)
      3h 5m
      VY 3904 (Airbus A320)
    • 08:00 (MAD)
      09:20 (BCN)
      4h 35m
      IB 2730 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 11:50 (BCN)
      12:35 (PMI)
      4h 35m
      UX 6037 (Boeing 737-800)
    • 08:00 (MAD)
      09:20 (PMI)
      1h 20m
      UX 6031 (Embraer 190)
    • 08:35 (MAD)
      10:05 (PMI)
      1h 30m
      D8 6771 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:40 (MAD)
      10:10 (PMI)
      1h 30m
      FR 2051 (Boeing 737-800)
    • 08:45 (MAD)
      09:50 (GRX)
      5h 10m
      IB 8640 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      2h 50m berhenti sebentar di Granada (GRX)
    • 12:40 (GRX)
      13:55 (PMI)
      5h 10m
      UX 5200 (Embraer 190)
    • 08:50 (MAD)
      09:50 (VLC)
      2h 20m
      IB 8986 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      30m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 10:20 (VLC)
      11:10 (PMI)
      2h 20m
      IB 8634 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 08:50 (MAD)
      10:05 (BCN)
      3h 45m
      IB 2702 (Airbus A321)
      1h 45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 11:50 (BCN)
      12:35 (PMI)
      3h 45m
      UX 6037 (Boeing 737-800)
    • 09:00 (MAD)
      10:20 (BCN)
      4h 5m
      VY 1002 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 12:15 (BCN)
      13:05 (PMI)
      4h 5m
      VY 3920 (Airbus A320)
    • 09:30 (MAD)
      10:45 (BCN)
      3h 5m
      IB 2704 (Airbus A319)
      1h 5m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 11:50 (BCN)
      12:35 (PMI)
      3h 5m
      UX 6037 (Boeing 737-800)
    • 09:45 (MAD)
      11:00 (BCN)
      3h 20m
      VY 1024 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 12:15 (BCN)
      13:05 (PMI)
      3h 20m
      VY 3920 (Airbus A320)
    • 10:15 (MAD)
      11:35 (PMI)
      1h 20m
      UX 6013 (Embraer 190)
    • 11:00 (MAD)
      12:15 (BCN)
      4h 45m
      IB 2708 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 15:00 (BCN)
      15:45 (PMI)
      4h 45m
      UX 6071 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (MAD)
      12:50 (PMI)
      1h 20m
      IB 3914 (Airbus A318/319/320/321)
    • 12:00 (MAD)
      13:15 (BCN)
      2h 55m
      VY 1028 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 14:05 (BCN)
      14:55 (PMI)
      2h 55m
      VY 3918 (Airbus A320)
    • 12:00 (MAD)
      13:30 (MAH)
      3h 40m
      IB 8956 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h 35m berhenti sebentar di Menorca (MAH)
    • 15:05 (MAH)
      15:40 (PMI)
      3h 40m
      IB 8491 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Sep 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
    • 12:10 (MAD)
      13:10 (VLC)
      3h 15m
      IB 8974 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 25m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 14:35 (VLC)
      15:25 (PMI)
      3h 15m
      IB 8634 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:10 (MAD)
      13:10 (VLC)
      5h
      IB 8974 (Canadair Regional Jet 900)
      3h berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 16:10 (VLC)
      17:10 (PMI)
      5h
      UX 4014 (ATR42/ATR72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 26 Sep 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 12:10 (MAD)
      13:15 (LEI)
      3h 15m
      IB 8598 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 5m berhenti sebentar di Almeria (LEI)
    • 14:20 (LEI)
      15:25 (PMI)
      3h 15m
      IB 8213 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:10 (MAD)
      13:10 (VLC)
      2h 20m
      IB 8974 (Canadair Regional Jet 900)
      30m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 13:40 (VLC)
      14:30 (PMI)
      2h 20m
      IB 8636 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:30 (MAD)
      13:40 (IBZ)
      2h 40m
      UX 6025 (Embraer 190)
      50m berhenti sebentar di Ibiza (IBZ)
    • 14:30 (IBZ)
      15:10 (PMI)
      2h 40m
      IB 8103 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 12:30 (MAD)
      13:40 (IBZ)
      4h 50m
      UX 6025 (Embraer 190)
      3h berhenti sebentar di Ibiza (IBZ)
    • 16:40 (IBZ)
      17:20 (PMI)
      4h 50m
      UX 1709 (ATR42/ATR72)
    • 12:30 (MAD)
      13:40 (IBZ)
      3h 10m
      UX 6025 (Embraer 190)
      1h 20m berhenti sebentar di Ibiza (IBZ)
    • 15:00 (IBZ)
      15:40 (PMI)
      3h 10m
      IB 8115 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 12:35 (MAD)
      13:45 (IBZ)
      2h 35m
      IB 8910 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      45m berhenti sebentar di Ibiza (IBZ)
    • 14:30 (IBZ)
      15:10 (PMI)
      2h 35m
      IB 8103 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:35 (MAD)
      14:05 (PMI)
      1h 30m
      FR 2061 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 12:45 (MAD)
      14:00 (BCN)
      5h
      VY 1006 (Airbus A320)
      2h 55m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 16:55 (BCN)
      17:45 (PMI)
      5h
      VY 3908 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 13:00 (MAD)
      14:15 (BCN)
      2h 45m
      IB 2714 (Airbus A321)
      45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 15:00 (BCN)
      15:45 (PMI)
      2h 45m
      UX 6071 (Boeing 737-800)
    • 13:30 (MAD)
      14:50 (PMI)
      1h 20m
      UX 8701 (Embraer 190)
    • 13:50 (MAD)
      15:10 (PMI)
      1h 20m
      UX 6067 (Boeing 737-800)
    • 14:00 (MAD)
      15:10 (BCN)
      4h 35m
      IB 2718 (Airbus A321)
      2h 40m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 17:50 (BCN)
      18:35 (PMI)
      4h 35m
      UX 8601 (Boeing 737-800)
    • 14:30 (MAD)
      15:35 (VLC)
      2h 40m
      UX 4065 (ATR42/ATR72)
      35m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 16:10 (VLC)
      17:10 (PMI)
      2h 40m
      UX 4014 (ATR42/ATR72)
    • 14:45 (MAD)
      15:45 (BIO)
      3h
      UX 7153 (Embraer 190)
      45m berhenti sebentar di Bilbao (BIO)
    • 16:30 (BIO)
      17:45 (PMI)
      3h
      UX 7505 (Embraer 190)
    • 14:45 (MAD)
      16:15 (PMI)
      1h 30m
      D8 6775 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:00 (MAD)
      16:15 (BCN)
      3h 35m
      UX 2006 (Airbus A330-200)
      1h 35m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 17:50 (BCN)
      18:35 (PMI)
      3h 35m
      UX 8601 (Boeing 737-800)
    • 15:00 (MAD)
      16:15 (BCN)
      2h 45m
      VY 1004 (Airbus A320)
      40m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 16:55 (BCN)
      17:45 (PMI)
      2h 45m
      VY 3908 (Airbus A320)
    • 15:00 (MAD)
      16:15 (BCN)
      3h 55m
      VY 1012 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 18:05 (BCN)
      18:55 (PMI)
      3h 55m
      VY 3926 (Airbus A320)
    • 15:10 (MAD)
      16:30 (BCN)
      3h 45m
      UX 2006 (Airbus A330-200)
      1h 40m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 18:10 (BCN)
      18:55 (PMI)
      3h 45m
      UX 6073 (Boeing 737-800)
    • 15:30 (MAD)
      16:45 (BCN)
      3h 25m
      IB 2720 (Airbus A321)
      1h 25m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 18:10 (BCN)
      18:55 (PMI)
      3h 25m
      UX 6073 (Boeing 737-800)
    • 15:30 (MAD)
      16:45 (BCN)
      4h 25m
      VY 1012 (Airbus A320)
      2h 20m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:05 (BCN)
      19:55 (PMI)
      4h 25m
      VY 3902 (Airbus A320)
    • 15:45 (MAD)
      17:05 (PMI)
      1h 20m
      IB 3912 (Airbus A318/319/320/321)
    • 15:45 (MAD)
      16:55 (IBZ)
      2h 20m
      IB 8922 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      30m berhenti sebentar di Ibiza (IBZ)
    • 17:25 (IBZ)
      18:05 (PMI)
      2h 20m
      IB 8125 (Canadair Regional Jet 900)
    • 15:45 (MAD)
      16:50 (BIO)
      3h
      IB 438 (Airbus A321)
      35m berhenti sebentar di Bilbao (BIO)
    • 17:25 (BIO)
      18:45 (PMI)
      3h
      UX 7949 (Embraer 190)
    • 16:00 (MAD)
      17:15 (BCN)
      4h 15m
      VY 1004 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:25 (BCN)
      20:15 (PMI)
      4h 15m
      VY 3910 (Airbus A320)
    • 16:00 (MAD)
      17:15 (BCN)
      2h 50m
      VY 1012 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 18:00 (BCN)
      18:50 (PMI)
      2h 50m
      VY 3920 (Airbus A320)
    • 16:10 (MAD)
      17:10 (VLC)
      2h 20m
      IB 8980 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      30m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 17:40 (VLC)
      18:30 (PMI)
      2h 20m
      IB 8634 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 16:10 (MAD)
      17:10 (VLC)
      4h 25m
      IB 8980 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      2h 35m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 19:45 (VLC)
      20:35 (PMI)
      4h 25m
      UX 4012 (Embraer 190)
    • 17:00 (MAD)
      18:15 (BCN)
      2h 55m
      VY 1020 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:05 (BCN)
      19:55 (PMI)
      2h 55m
      VY 3902 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 17:00 (MAD)
      18:15 (BCN)
      3h 15m
      VY 1016 (Airbus A320)
      1h 10m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:25 (BCN)
      20:15 (PMI)
      3h 15m
      VY 3910 (Airbus A320)
    • 17:10 (MAD)
      18:30 (PMI)
      1h 20m
      UX 6079 (Airbus A330-300)
    • 17:15 (MAD)
      18:30 (BCN)
      3h
      VY 1020 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:25 (BCN)
      20:15 (PMI)
      3h
      VY 3910 (Airbus A320)
    • 17:30 (MAD)
      18:45 (BCN)
      4h 45m
      IB 2732 (Airbus A319)
      2h 45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:30 (BCN)
      22:15 (PMI)
      4h 45m
      UX 6103 (Boeing 737-800)
    • 17:40 (MAD)
      18:50 (IBZ)
      2h 50m
      IB 8922 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h berhenti sebentar di Ibiza (IBZ)
    • 19:50 (IBZ)
      20:30 (PMI)
      2h 50m
      IB 8117 (Canadair Regional Jet 900)
    • 17:45 (MAD)
      19:00 (BCN)
      3h 50m
      VY 1010 (Airbus A320)
      1h 45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 20:45 (BCN)
      21:35 (PMI)
      3h 50m
      VY 3928 (Airbus A320)
    • 18:00 (MAD)
      19:15 (BCN)
      4h 25m
      IB 2750 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:40 (BCN)
      22:25 (PMI)
      4h 25m
      UX 6103 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 18:00 (MAD)
      19:15 (BCN)
      4h 55m
      VY 1010 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 22:05 (BCN)
      22:55 (PMI)
      4h 55m
      VY 3914 (Airbus A320)
    • 18:15 (MAD)
      19:35 (PMI)
      1h 20m
      IB 3916 (Airbus A318/319/320/321)
    • 18:15 (MAD)
      19:15 (BIO)
      4h 30m
      IB 434 (Airbus A319)
      2h 10m berhenti sebentar di Bilbao (BIO)
    • 21:25 (BIO)
      22:45 (PMI)
      4h 30m
      UX 8915 (Boeing 737-800)
    • 18:20 (MAD)
      19:40 (PMI)
      1h 20m
      UX 6097 (Embraer 190)
    • 18:30 (MAD)
      19:45 (BCN)
      3h 45m
      VY 1016 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:25 (BCN)
      22:15 (PMI)
      3h 45m
      VY 3920 (Airbus A320)
    • 18:30 (MAD)
      19:45 (BCN)
      3h 55m
      IB 2736 (Airbus A321)
      1h 55m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:40 (BCN)
      22:25 (PMI)
      3h 55m
      UX 6103 (Boeing 737-800)
    • 18:35 (MAD)
      19:55 (PMI)
      1h 20m
      IB 3920 (Airbus A321)
    • 18:50 (MAD)
      19:50 (BIO)
      3h 55m
      UX 7159 (Embraer 190)
      1h 35m berhenti sebentar di Bilbao (BIO)
    • 21:25 (BIO)
      22:45 (PMI)
      3h 55m
      UX 8915 (Boeing 737-800)
    • 19:00 (MAD)
      20:15 (BCN)
      3h 25m
      VY 1026 (Airbus A320)
      1h 20m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:35 (BCN)
      22:25 (PMI)
      3h 25m
      VY 3914 (Airbus A320)
    • 19:00 (MAD)
      20:00 (VLC)
      3h 30m
      IB 8982 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h 40m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 21:40 (VLC)
      22:30 (PMI)
      3h 30m
      UX 4012 (Embraer 190)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 16 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 19:00 (MAD)
      20:00 (VLC)
      2h 40m
      IB 8982 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      50m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 20:50 (VLC)
      21:40 (PMI)
      2h 40m
      IB 8634 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 19:30 (MAD)
      20:45 (BCN)
      2h 50m
      VY 1014 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:30 (BCN)
      22:20 (PMI)
      2h 50m
      VY 3916 (Airbus A320)
    • 19:40 (MAD)
      20:55 (BCN)
      2h 45m
      IB 2744 (Airbus A321)
      45m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:40 (BCN)
      22:25 (PMI)
      2h 45m
      UX 6103 (Boeing 737-800)
    • 20:00 (MAD)
      21:15 (BCN)
      2h 55m
      VY 1014 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 22:05 (BCN)
      22:55 (PMI)
      2h 55m
      VY 3914 (Airbus A320)
    • 20:10 (MAD)
      21:20 (VLC)
      2h 35m
      IB 8996 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 21:50 (VLC)
      22:45 (PMI)
      2h 35m
      IB 8634 (ATR 72)
    • 20:15 (MAD)
      21:35 (PMI)
      1h 20m
      UX 6021 (Boeing 737-800)
    • 20:25 (MAD)
      21:55 (PMI)
      1h 30m
      FR 2053 (Boeing 737-800)
    • 21:00 (MAD)
      22:30 (PMI)
      1h 30m
      D8 6773 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 21:45 (MAD)
      23:05 (PMI)
      1h 20m
      UX 6049 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Sep 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017