×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Mandalay ke Yangon. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Mandalay ke Yangon

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:25 (MDL)
      08:55 (HEH)
      2h 10m
      7Y 161 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 09:25 (HEH)
      10:35 (RGN)
      2h 10m
      7Y 151 (ATR 72)
    • 08:25 (MDL)
      11:15 (RGN)
      2h 50m
      7Y 161 (ATR 72)
    • 08:30 (MDL)
      10:25 (RGN)
      1h 55m
      YH 918 (ATR 72)
    • 08:30 (MDL)
      09:00 (HEH)
      3h 35m
      YH 918 (ATR 72)
      1h berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 10:00 (HEH)
      12:05 (RGN)
      3h 35m
      YH 916 (ATR 72)
    • 08:40 (MDL)
      10:35 (RGN)
      1h 55m
      7Y 151 (ATR 72)
    • 08:40 (MDL)
      10:45 (RGN)
      2h 5m
      YH 910 (ATR 72)
    • 08:40 (MDL)
      09:10 (HEH)
      2h 25m
      7Y 151 (ATR 72)
      45m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 09:55 (HEH)
      11:05 (RGN)
      2h 25m
      7Y 131 (ATR 72)
    • 09:00 (MDL)
      10:00 (SNW)
      2h 10m
      UB 155 (ATR 72)
      25m berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 10:25 (SNW)
      11:10 (RGN)
      2h 10m
      UB 206 (ATR 72)
    • 09:05 (MDL)
      10:00 (RGN)
      55m
      UB 104 (Boeing 737-800)
    • 09:10 (MDL)
      11:05 (RGN)
      1h 55m
      7Y 131 (ATR 72)
    • 09:10 (MDL)
      11:05 (RGN)
      1h 55m
      YJ 202 (ATR 72)
    • 09:10 (MDL)
      09:40 (HEH)
      3h 10m
      YJ 204 (ATR 72)
      1h 30m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 11:10 (HEH)
      12:20 (RGN)
      3h 10m
      YJ 122 (ATR 72)
    • 09:50 (MDL)
      11:10 (RGN)
      1h 20m
      UB 114 (ATR 72)
    • 09:55 (MDL)
      10:30 (HEH)
      2h 50m
      K7 244 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 11:35 (HEH)
      12:45 (RGN)
      2h 50m
      K7 267 (ATR 72)
    • 10:45 (MDL)
      11:20 (HEH)
      3h 50m
      K7 267 (ATR 72)
      1h 10m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 12:30 (HEH)
      14:35 (RGN)
      3h 50m
      K7 241 (ATR 72)
    • 10:45 (MDL)
      12:45 (RGN)
      2h
      K7 267 (ATR 72)
    • 12:50 (MDL)
      14:00 (THL)
      4h 20m
      YH 544 (ATR 72)
      50m berhenti sebentar di Tachilek (THL)
    • 14:50 (THL)
      17:10 (RGN)
      4h 20m
      YH 728 (ATR 72)
    • 12:55 (MDL)
      13:50 (RGN)
      55m
      UB 20 (Boeing 737-800)
    • 12:55 (MDL)
      13:40 (KET)
      2h 15m
      UB 433 (Embraer 190)
      25m berhenti sebentar di Kengtung (KET)
    • 14:05 (KET)
      15:10 (RGN)
      2h 15m
      UB 404 (Embraer 190)
    • 13:25 (MDL)
      15:40 (RGN)
      2h 15m
      UB 154 (ATR 72)
    • 13:30 (MDL)
      16:30 (RGN)
      3h
      UB 152 (ATR 72)
    • 13:30 (MDL)
      13:55 (NYU)
      2h 10m
      UB 156 (ATR 72)
      25m berhenti sebentar di Nyaung-U (NYU)
    • 14:20 (NYU)
      15:40 (RGN)
      2h 10m
      UB 154 (ATR 72)
    • 14:35 (MDL)
      16:30 (RGN)
      1h 55m
      YJ 116 (ATR 72)
    • 14:35 (MDL)
      15:55 (RGN)
      1h 20m
      UB 536 (ATR 72)
    • 14:45 (MDL)
      16:40 (RGN)
      1h 55m
      YJ 114 (ATR 72)
    • 15:20 (MDL)
      16:05 (KMV)
      3h 15m
      UB 634 (ATR 72)
      45m berhenti sebentar di Kalaymyo (KMV)
    • 16:50 (KMV)
      18:35 (RGN)
      3h 15m
      UB 604 (ATR 72)
    • 16:00 (MDL)
      17:25 (RGN)
      1h 25m
      YH 734 (ATR 72)
    • 16:05 (MDL)
      17:25 (RGN)
      1h 20m
      UB 516 (ATR 72)
    • 16:15 (MDL)
      17:40 (RGN)
      1h 25m
      YJ 254 (ATR 72)
    • 16:30 (MDL)
      17:55 (RGN)
      1h 25m
      Y5 512 (ATR 72)
    • 16:45 (MDL)
      18:10 (RGN)
      1h 25m
      YJ 118 (ATR 72)
    • 16:50 (MDL)
      18:15 (RGN)
      1h 25m
      YJ 262 (ATR 72)
    • 16:55 (MDL)
      18:20 (RGN)
      1h 25m
      YJ 264 (ATR 72)
    • 16:55 (MDL)
      18:20 (RGN)
      1h 25m
      YH 826 (ATR 72)
    • 17:00 (MDL)
      18:25 (RGN)
      1h 25m
      YJ 256 (ATR 72)
    • 17:00 (MDL)
      18:25 (RGN)
      1h 25m
      K7 623 (ATR 72)
    • 17:05 (MDL)
      18:15 (RGN)
      1h 10m
      8M 338 (Airbus A319)
    • 17:10 (MDL)
      18:35 (RGN)
      1h 25m
      YH 738 (ATR 72)
    • 17:20 (MDL)
      19:25 (RGN)
      2h 5m
      7Y 241 (ATR 72)
    • 17:30 (MDL)
      18:55 (RGN)
      1h 25m
      YJ 512 (ATR 72)
    • 17:30 (MDL)
      18:55 (RGN)
      1h 25m
      7Y 942 (ATR 72)
    • 17:35 (MDL)
      19:20 (RGN)
      1h 45m
      UB 132 (Boeing 737-800)
    • 18:10 (MDL)
      19:30 (RGN)
      1h 20m
      UB 502 (ATR 72)
    • 19:20 (MDL)
      20:45 (RGN)
      1h 25m
      7Y 672 (ATR 72)
    • 19:40 (MDL)
      21:05 (RGN)
      1h 25m
      K7 205 (ATR 72)
    • 19:40 (MDL)
      21:05 (RGN)
      1h 25m
      7Y 843 (ATR 72)