×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Melbourne ke North Coast. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Melbourne ke North Coast

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:30 (MEL)
      06:55 (SYD)
      4h 10m
      QF 498 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 08:30 (SYD)
      09:40 (PQQ)
      4h 10m
      QF 2164 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 06:00 (MEL)
      07:25 (SYD)
      3h 15m
      QF 400 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 08:10 (SYD)
      09:15 (PQQ)
      3h 15m
      QF 2164 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:00 (MEL)
      07:25 (SYD)
      3h 45m
      VA 803 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 08:40 (SYD)
      09:45 (PQQ)
      3h 45m
      VA 1187 (ATR 72)
    • 06:30 (MEL)
      07:55 (SYD)
      3h 15m
      VA 807 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 08:40 (SYD)
      09:45 (PQQ)
      3h 15m
      VA 1187 (ATR 72)
    • 06:30 (MEL)
      07:55 (SYD)
      3h 10m
      QF 4585 (Airbus A330)
      35m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 08:30 (SYD)
      09:40 (PQQ)
      3h 10m
      QF 2164 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 06:45 (MEL)
      08:10 (SYD)
      3h
      VA 809 (Boeing 737-800 (Winglets))
      30m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 08:40 (SYD)
      09:45 (PQQ)
      3h
      VA 1187 (ATR 72)
    • 07:30 (MEL)
      08:55 (SYD)
      5h 20m
      QF 412 (Airbus A330-200)
      2h 50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 11:45 (SYD)
      12:50 (PQQ)
      5h 20m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 07:45 (MEL)
      09:10 (SYD)
      5h 15m
      QF 402 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 11:50 (SYD)
      13:00 (PQQ)
      5h 15m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 08:00 (MEL)
      09:25 (SYD)
      5h 20m
      VA 819 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:15 (SYD)
      13:20 (PQQ)
      5h 20m
      VA 1189 (ATR 72)
    • 08:00 (MEL)
      09:25 (SYD)
      5h 10m
      QF 414 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:05 (SYD)
      13:10 (PQQ)
      5h 10m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 08:30 (MEL)
      09:55 (SYD)
      4h 30m
      QF 416 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 11:50 (SYD)
      13:00 (PQQ)
      4h 30m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 08:30 (MEL)
      09:55 (SYD)
      4h 50m
      VA 823 (Embraer 190)
      2h 20m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:15 (SYD)
      13:20 (PQQ)
      4h 50m
      VA 1189 (ATR 72)
    • 08:45 (MEL)
      10:10 (SYD)
      4h 15m
      QF 488 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 11:50 (SYD)
      13:00 (PQQ)
      4h 15m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 09:00 (MEL)
      10:25 (SYD)
      4h 20m
      VA 827 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:15 (SYD)
      13:20 (PQQ)
      4h 20m
      VA 1189 (ATR 72)
    • 09:00 (MEL)
      10:25 (SYD)
      4h 50m
      QF 418 (Airbus A330-200)
      2h 20m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:45 (SYD)
      13:50 (PQQ)
      4h 50m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:30 (MEL)
      10:55 (SYD)
      4h 20m
      QF 420 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:45 (SYD)
      13:50 (PQQ)
      4h 20m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:00 (MEL)
      11:25 (SYD)
      3h 50m
      QF 422 (Airbus A330-200)
      1h 20m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:45 (SYD)
      13:50 (PQQ)
      3h 50m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:00 (MEL)
      11:25 (SYD)
      3h 20m
      VA 833 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:15 (SYD)
      13:20 (PQQ)
      3h 20m
      VA 1189 (ATR 72)
    • 10:30 (MEL)
      11:55 (SYD)
      3h 20m
      QF 424 (Boeing 737-800 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:45 (SYD)
      13:50 (PQQ)
      3h 20m
      QF 2170 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:45 (MEL)
      12:10 (SYD)
      4h 40m
      QF 424 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 14:15 (SYD)
      15:25 (PQQ)
      4h 40m
      QF 2172 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 11:00 (MEL)
      12:25 (SYD)
      4h 20m
      QF 426 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 14:15 (SYD)
      15:20 (PQQ)
      4h 20m
      QF 2172 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 11:30 (MEL)
      12:55 (SYD)
      3h 55m
      QF 428 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 14:15 (SYD)
      15:25 (PQQ)
      3h 55m
      QF 2172 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 12:00 (MEL)
      13:25 (SYD)
      5h 15m
      VA 841 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 45m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 16:10 (SYD)
      17:15 (PQQ)
      5h 15m
      VA 1191 (ATR 72)
    • 12:00 (MEL)
      13:25 (SYD)
      3h 20m
      QF 430 (Boeing 737-800 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 14:15 (SYD)
      15:20 (PQQ)
      3h 20m
      QF 2172 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 12:30 (MEL)
      13:55 (SYD)
      4h 25m
      QF 432 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 15:50 (SYD)
      16:55 (PQQ)
      4h 25m
      QF 2174 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 12:30 (MEL)
      13:55 (SYD)
      4h 45m
      VA 843 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 16:10 (SYD)
      17:15 (PQQ)
      4h 45m
      VA 1191 (ATR 72)
    • 13:00 (MEL)
      14:25 (SYD)
      4h 15m
      VA 845 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 16:10 (SYD)
      17:15 (PQQ)
      4h 15m
      VA 1191 (ATR 72)
    • 13:00 (MEL)
      14:25 (SYD)
      3h 55m
      QF 434 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 15:50 (SYD)
      16:55 (PQQ)
      3h 55m
      QF 2174 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 13:30 (MEL)
      14:55 (SYD)
      3h 25m
      QF 436 (Boeing 737-800 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 15:50 (SYD)
      16:55 (PQQ)
      3h 25m
      QF 2174 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 14:00 (MEL)
      15:25 (SYD)
      3h 15m
      VA 849 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 16:10 (SYD)
      17:15 (PQQ)
      3h 15m
      VA 1191 (ATR 72)
    • 14:30 (MEL)
      15:55 (SYD)
      5h 10m
      QF 440 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:30 (SYD)
      19:40 (PQQ)
      5h 10m
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 15:00 (MEL)
      16:25 (SYD)
      5h
      QF 442 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:55 (SYD)
      20:00 (PQQ)
      5h
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 15:30 (MEL)
      16:55 (SYD)
      4h 30m
      QF 444 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:55 (SYD)
      20:00 (PQQ)
      4h 30m
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 15:45 (MEL)
      17:10 (SYD)
      3h 55m
      QF 470 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:30 (SYD)
      19:40 (PQQ)
      3h 55m
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 16:00 (MEL)
      17:25 (SYD)
      4h
      QF 446 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:55 (SYD)
      20:00 (PQQ)
      4h
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 16:15 (MEL)
      17:40 (SYD)
      3h 25m
      QF 468 (Boeing 737-800 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:30 (SYD)
      19:40 (PQQ)
      3h 25m
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 16:30 (MEL)
      17:55 (SYD)
      3h 30m
      QF 450 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 18:55 (SYD)
      20:00 (PQQ)
      3h 30m
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 16:45 (MEL)
      18:10 (SYD)
      3h 30m
      QF 448 (Boeing 737-800 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 19:05 (SYD)
      20:15 (PQQ)
      3h 30m
      QF 2178 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)