×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Bandar Raya Mexico ke Puerto Vallarta. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Bandar Raya Mexico ke Puerto Vallarta

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:20 (MEX)
      07:20 (BJX)
      2h 40m
      4O 3230 (Sukhoi Superjet 100-95)
      40m berhenti sebentar di Leon/Guanajuato (BJX)
    • 08:00 (BJX)
      09:00 (PVR)
      2h 40m
      4O 530 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 06:50 (MEX)
      08:10 (GDL)
      4h 46m
      VW 108 (ATR 72)
      2h 30m berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 10:40 (GDL)
      11:36 (PVR)
      4h 46m
      AM 2436 (Embraer RJ145)
    • 07:00 (MEX)
      08:21 (GDL)
      4h 47m
      AM 100 (Boeing 737)
      2h 29m berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 10:50 (GDL)
      11:47 (PVR)
      4h 47m
      AM 2436 (Embraer RJ145)
    • 07:05 (MEX)
      08:35 (PVR)
      1h 30m
      VB 3230 (Airbus A320)
    • 07:40 (MEX)
      09:26 (PVR)
      1h 46m
      AM 140 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 07:55 (MEX)
      09:16 (GDL)
      3h 52m
      AM 276 (Boeing 737)
      1h 34m berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 10:50 (GDL)
      11:47 (PVR)
      3h 52m
      AM 2436 (Embraer RJ145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Sep 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 09:15 (TLC)
      10:20 (GDL)
      3h 5m
      YQ 476 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 15m berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 11:35 (GDL)
      12:20 (PVR)
      3h 5m
      YQ 432 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 09:55 (MEX)
      11:20 (PVR)
      1h 25m
      4O 3765 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 09:55 (MEX)
      11:20 (PVR)
      1h 25m
      4O 2765 (Airbus A320)
    • 10:25 (MEX)
      12:01 (PVR)
      1h 36m
      AM 146 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 11:00 (MEX)
      12:18 (GDL)
      4h 40m
      AM 108 (Boeing 737)
      2h 22m berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 14:40 (GDL)
      15:40 (PVR)
      4h 40m
      AM 2448 (Embraer RJ145)
    • 11:30 (MEX)
      12:55 (PVR)
      1h 25m
      4O 2761 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
    • 12:10 (MEX)
      13:47 (PVR)
      1h 37m
      AM 138 (Embraer 170/195)
    • 12:30 (MEX)
      13:46 (GDL)
      3h 10m
      AM 156 (Boeing 737)
      54m berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 14:40 (GDL)
      15:40 (PVR)
      3h 10m
      AM 2448 (Embraer RJ145)
    • 12:33 (MEX)
      14:05 (PVR)
      1h 32m
      Y4 784 (Airbus A320)
    • 14:50 (TLC)
      16:10 (PVR)
      1h 20m
      4O 763 (Airbus A320)
    • 15:04 (TLC)
      16:30 (PVR)
      1h 26m
      Y4 134 (Airbus A320)
    • 15:40 (MEX)
      17:05 (PVR)
      1h 25m
      4O 3763 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 16:15 (MEX)
      17:45 (PVR)
      1h 30m
      VB 3236 (Airbus A320)
    • 16:30 (MEX)
      17:30 (BJX)
      2h 25m
      4O 3232 (Sukhoi Superjet 100-95)
      25m berhenti sebentar di Leon/Guanajuato (BJX)
    • 17:55 (BJX)
      18:55 (PVR)
      2h 25m
      4O 530 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 16:40 (MEX)
      18:15 (PVR)
      1h 35m
      AM 142 (Boeing 737)
    • 18:50 (MEX)
      20:28 (PVR)
      1h 38m
      AM 148 (Embraer 170/195)
    • 19:05 (MEX)
      20:37 (PVR)
      1h 32m
      Y4 786 (Airbus A320)
    • 20:00 (MEX)
      21:30 (PVR)
      1h 30m
      VB 3238 (Airbus A320)