×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Bandar Raya Mexico ke San Salvador. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Bandar Raya Mexico ke San Salvador

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:00 (MEX)
      07:10 (SAL)
      2h 10m
      AV 433 (Embraer 190)
    • 06:05 (MEX)
      09:14 (CUN)
      7h 20m
      AM 539 (Boeing 737-800)
      3h 34m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 12:48 (CUN)
      13:25 (SAL)
      7h 20m
      AV 639 (Airbus A320)
    • 06:30 (MEX)
      09:39 (CUN)
      6h 55m
      AM 565 (Boeing 737-800)
      3h 9m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 12:48 (CUN)
      13:25 (SAL)
      6h 55m
      AV 639 (Airbus A320)
    • 06:55 (MEX)
      10:05 (CUN)
      6h 30m
      AM 589 (Boeing 737-800)
      2h 43m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 12:48 (CUN)
      13:25 (SAL)
      6h 30m
      AV 639 (Airbus A320)
    • 07:50 (MEX)
      11:05 (CUN)
      5h 35m
      AM 1447 (Boeing 737-800)
      1h 43m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 12:48 (CUN)
      13:25 (SAL)
      5h 35m
      AV 639 (Airbus A320)
    • 08:02 (MEX)
      09:05 (GUA)
      6h 43m
      AM 672 (Embraer 170/195)
      3h 50m berhenti sebentar di Guatemala City (GUA)
    • 12:55 (GUA)
      13:45 (SAL)
      6h 43m
      AV 573 (Airbus A321)
    • 09:10 (MEX)
      10:54 (MGA)
      5h 50m
      AM 650 (Embraer 170/195)
      1h 52m berhenti sebentar di Managua (MGA)
    • 12:46 (MGA)
      14:00 (SAL)
      5h 50m
      TA 490 (ATR 72)
    • 09:35 (MEX)
      11:34 (SAP)
      4h 25m
      AM 674 (Embraer 170)
      1h 22m berhenti sebentar di San Pedro Sula (SAP)
    • 12:56 (SAP)
      14:00 (SAL)
      4h 25m
      AV 487 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 15 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:38 (MEX)
      12:48 (SAL)
      2h 10m
      AM 628 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 26 Sep 2016 - 15 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:59 (MEX)
      13:00 (GUA)
      7h 26m
      AM 670 (Embraer 170/195)
      4h 35m berhenti sebentar di Guatemala City (GUA)
    • 17:35 (GUA)
      18:25 (SAL)
      7h 26m
      AV 443 (Embraer 190)
    • 11:20 (MEX)
      14:33 (CUN)
      7h 15m
      AM 907 (Boeing 737-800)
      3h 27m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 18:00 (CUN)
      18:35 (SAL)
      7h 15m
      AV 637 (Airbus A320)
    • 12:45 (MEX)
      15:57 (CUN)
      5h 50m
      AM 1591 (Boeing 737)
      2h 3m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 18:00 (CUN)
      18:35 (SAL)
      5h 50m
      AV 637 (Airbus A319)
    • 13:20 (MEX)
      16:28 (CUN)
      5h 15m
      AM 445 (7S8)
      1h 32m berhenti sebentar di Cancun (CUN)
    • 18:00 (CUN)
      18:35 (SAL)
      5h 15m
      AV 637 (Airbus A320)
    • 17:40 (MEX)
      18:50 (SAL)
      2h 10m
      AV 431 (Airbus A319)