×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Miami ke Rochester. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Miami ke Rochester

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:30 (MIA)
      07:26 (ATL)
      5h 49m
      DL 2495 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 49m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:15 (ATL)
      11:19 (ROC)
      5h 49m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 06:00 (MIA)
      07:53 (ATL)
      5h 13m
      DL 891 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 19m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:12 (ATL)
      11:13 (ROC)
      5h 13m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 06:00 (MIA)
      12:48 (ORD)
      11h 56m
      UA 1403 (Boeing 737-800)
      2h 20m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:08 (ORD)
      17:56 (ROC)
      11h 56m
      AA 3392 (Embraer RJ145)
    • 06:00 (MIA)
      09:02 (EWR)
      6h 46m
      UA 1505 (Boeing 737-800)
      2h 20m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 11:22 (EWR)
      12:46 (ROC)
      6h 46m
      UA 3962 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:10 (MIA)
      12:48 (ORD)
      10h 9m
      UA 1403 (Boeing 737-800)
      57m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      10h 9m
      UA 2004 (Airbus A319)
    • 06:10 (MIA)
      12:48 (ORD)
      10h 9m
      UA 1403 (Boeing 737-900)
      57m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      10h 9m
      UA 4065 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:54 (MIA)
      09:15 (ORD)
      7h 41m
      AA 1098 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:35 (ROC)
      7h 41m
      AA 3556 (Embraer RJ145)
    • 07:00 (MIA)
      10:09 (BOS)
      6h 23m
      AA 1509 (Boeing 757-200 (Winglets))
      1h 51m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:00 (BOS)
      13:23 (ROC)
      6h 23m
      AA 3926 (Canadair Regional Jet 200)
    • 07:10 (MIA)
      09:59 (PHL)
      5h 35m
      AA 1488 (Boeing 767-300)
      1h 35m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 11:34 (PHL)
      12:45 (ROC)
      5h 35m
      AA 3983 (Canadair Regional Jet 200)
    • 07:30 (MIA)
      10:39 (LGA)
      6h 47m
      DL 2151 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 6m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:45 (LGA)
      14:17 (ROC)
      6h 47m
      DL 6224 (Canadair Regional Jet 700)
    • 07:30 (MIA)
      10:28 (EWR)
      5h 16m
      UA 1527 (Boeing 737-800)
      54m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 11:22 (EWR)
      12:46 (ROC)
      5h 16m
      UA 3962 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:30 (MIA)
      10:38 (LGA)
      6h 45m
      DL 2151 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 7m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:45 (LGA)
      14:15 (ROC)
      6h 45m
      DL 3476 (Canadair Regional Jet)
    • 07:30 (MIA)
      10:39 (LGA)
      5h 26m
      DL 2151 (Boeing (Douglas) MD-88)
      46m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      12:56 (ROC)
      5h 26m
      DL 3498 (Canadair Regional Jet)
    • 07:30 (MIA)
      10:37 (LGA)
      5h 30m
      DL 2151 (Boeing (Douglas) MD-88)
      48m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      13:00 (ROC)
      5h 30m
      DL 3487 (Canadair Regional Jet)
    • 08:15 (MIA)
      11:25 (DTW)
      5h 33m
      DL 1566 (Airbus A319)
      1h berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:48 (ROC)
      5h 33m
      DL 3454 (Canadair Regional Jet)
    • 08:15 (MIA)
      11:25 (DTW)
      5h 34m
      DL 1566 (Boeing 717-200)
      1h berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:49 (ROC)
      5h 34m
      DL 3470 (Canadair Regional Jet)
    • 08:15 (MIA)
      11:23 (DTW)
      5h 25m
      DL 1566 (Airbus A319)
      1h 2m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:40 (ROC)
      5h 25m
      DL 5161 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:30 (MIA)
      10:53 (ORD)
      6h 5m
      UA 1787 (Boeing 737-800)
      52m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:35 (ROC)
      6h 5m
      AA 3556 (Embraer RJ145)
    • 08:45 (MIA)
      11:07 (ORD)
      5h 50m
      AA 1564 (Boeing 737-800 (Winglets))
      38m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:35 (ROC)
      5h 50m
      AA 3556 (Embraer RJ145)
    • 08:45 (MIA)
      11:07 (ORD)
      7h 34m
      AA 1564 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 38m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      7h 34m
      UA 4065 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 09:00 (MIA)
      11:23 (ORD)
      7h 19m
      UA 1787 (Boeing 737-800)
      2h 22m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      7h 19m
      UA 2004 (Airbus A319)
    • 09:37 (MIA)
      12:31 (PHL)
      5h 21m
      AA 1003 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 16m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 13:47 (PHL)
      14:58 (ROC)
      5h 21m
      AA 3916 (Canadair Regional Jet 200)
    • 10:10 (MIA)
      12:40 (ORD)
      6h 9m
      AA 2259 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      6h 9m
      UA 4065 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:10 (MIA)
      12:10 (ATL)
      6h 48m
      DL 1746 (Boeing 757)
      2h 41m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:51 (ATL)
      16:58 (ROC)
      6h 48m
      DL 1584 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 10:13 (MIA)
      12:37 (ORD)
      7h 22m
      AA 2439 (Boeing 757-200 (Winglets))
      2h 23m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:00 (ORD)
      17:35 (ROC)
      7h 22m
      AA 3507 (Embraer RJ145)
    • 11:00 (MIA)
      14:08 (LGA)
      6h 17m
      DL 1805 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 36m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:44 (LGA)
      17:17 (ROC)
      6h 17m
      DL 5157 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:00 (MIA)
      14:07 (LGA)
      6h 16m
      DL 1805 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 37m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:44 (LGA)
      17:16 (ROC)
      6h 16m
      DL 5177 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:05 (MIA)
      13:41 (DCA)
      5h 33m
      AA 1270 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 39m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 15:20 (DCA)
      16:38 (ROC)
      5h 33m
      AA 5508 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:30 (MIA)
      13:29 (ATL)
      5h 30m
      DL 566 (Boeing 757)
      1h 26m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:55 (ATL)
      17:00 (ROC)
      5h 30m
      DL 1584 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 11:50 (MIA)
      14:57 (EWR)
      6h 33m
      UA 3480 (Embraer 170)
      2h 3m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:00 (EWR)
      18:23 (ROC)
      6h 33m
      UA 4952 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 12:03 (MIA)
      14:20 (ORD)
      5h 53m
      AA 242 (Boeing 767-300)
      48m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:08 (ORD)
      17:56 (ROC)
      5h 53m
      AA 3392 (Embraer RJ145)
    • 12:05 (MIA)
      15:05 (JFK)
      6h 7m
      DL 2538 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 35m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:12 (ROC)
      6h 7m
      DL 4267 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:05 (MIA)
      15:09 (JFK)
      6h 11m
      DL 2357 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 31m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:16 (ROC)
      6h 11m
      DL 4084 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:09 (MIA)
      15:14 (JFK)
      5h 57m
      DL 2357 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 26m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:06 (ROC)
      5h 57m
      DL 4258 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:10 (MIA)
      14:59 (PHL)
      4h 41m
      AA 1142 (Boeing 737-800 (Winglets))
      36m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 15:35 (PHL)
      16:51 (ROC)
      4h 41m
      AA 4546 (Embraer 175)
    • 12:24 (MIA)
      14:47 (ORD)
      8h 5m
      UA 330 (Boeing 737-800)
      2h 58m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:45 (ORD)
      20:29 (ROC)
      8h 5m
      UA 4634 (Embraer RJ145)
    • 12:24 (MIA)
      15:24 (EWR)
      5h 59m
      UA 1959 (Boeing 737-800)
      1h 36m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:00 (EWR)
      18:23 (ROC)
      5h 59m
      UA 4952 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 12:42 (MIA)
      15:58 (BOS)
      5h 55m
      AA 1533 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 11m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 17:09 (BOS)
      18:37 (ROC)
      5h 55m
      AA 4028 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:58 (MIA)
      15:06 (CLT)
      5h 12m
      AA 1250 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 14m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 16:20 (CLT)
      18:10 (ROC)
      5h 12m
      AA 1967 (Airbus A319)
    • 13:05 (MIA)
      16:09 (LGA)
      6h 26m
      DL 874 (Boeing 717-200)
      1h 51m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:31 (ROC)
      6h 26m
      DL 3456 (Canadair Regional Jet)
    • 13:05 (MIA)
      16:09 (LGA)
      6h 20m
      DL 874 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 51m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:25 (ROC)
      6h 20m
      DL 3463 (Canadair Regional Jet)
    • 13:40 (MIA)
      15:59 (ORD)
      7h 55m
      AA 910 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 41m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:35 (ROC)
      7h 55m
      AA 3154 (Embraer RJ145)
    • 13:40 (MIA)
      15:59 (ORD)
      6h 49m
      AA 910 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:45 (ORD)
      20:29 (ROC)
      6h 49m
      UA 679 (Airbus A320)
    • 14:02 (MIA)
      16:50 (PHL)
      6h 41m
      AA 798 (Airbus A321)
      2h 30m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 19:20 (PHL)
      20:43 (ROC)
      6h 41m
      AA 4525 (Embraer 175)
    • 14:13 (MIA)
      15:59 (STL)
      9h 5m
      AA 2228 (Airbus A319)
      1h 51m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 17:50 (STL)
      23:18 (ROC)
      9h 5m
      UA 4492 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:00 (MIA)
      18:09 (LGA)
      6h 16m
      DL 1765 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 36m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:45 (LGA)
      21:16 (ROC)
      6h 16m
      DL 3517 (Canadair Regional Jet)
    • 15:15 (MIA)
      17:38 (ORD)
      6h 20m
      AA 1419 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 2m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:35 (ROC)
      6h 20m
      AA 3154 (Embraer RJ145)
    • 15:19 (MIA)
      18:29 (JFK)
      7h 11m
      DL 412 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 30m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 20:59 (JFK)
      22:30 (ROC)
      7h 11m
      DL 4251 (Canadair Regional Jet 900)
    • 15:35 (MIA)
      18:43 (JFK)
      6h 55m
      DL 412 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 17m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 21:00 (JFK)
      22:30 (ROC)
      6h 55m
      DL 4270 (Canadair Regional Jet 900)
    • 15:35 (MIA)
      18:44 (JFK)
      6h 58m
      DL 412 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 16m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 21:00 (JFK)
      22:33 (ROC)
      6h 58m
      DL 4143 (Canadair Regional Jet 900)
    • 15:55 (MIA)
      19:06 (DTW)
      5h 14m
      DL 581 (Airbus A319)
      49m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:09 (ROC)
      5h 14m
      DL 5221 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:55 (MIA)
      19:07 (DTW)
      5h 32m
      DL 460 (Airbus A319)
      48m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:27 (ROC)
      5h 32m
      DL 3639 (Canadair Regional Jet)
    • 15:57 (MIA)
      19:06 (DTW)
      5h 25m
      DL 1636 (Airbus A319)
      49m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:22 (ROC)
      5h 25m
      DL 3456 (Canadair Regional Jet)
    • 16:00 (MIA)
      19:09 (EWR)
      6h 49m
      UA 1244 (Boeing 737-900)
      2h 18m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:27 (EWR)
      22:49 (ROC)
      6h 49m
      UA 4923 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 16:35 (MIA)
      18:40 (ATL)
      6h 31m
      DL 74 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 15m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:55 (ATL)
      23:06 (ROC)
      6h 31m
      DL 1125 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 16:50 (MIA)
      19:28 (DCA)
      6h 44m
      AA 343 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 22:23 (DCA)
      23:34 (ROC)
      6h 44m
      AA 4008 (Canadair Regional Jet 200)
    • 17:00 (MIA)
      19:48 (PHL)
      5h 40m
      AA 196 (Airbus A321 (Sharklets))
      1h 37m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 21:25 (PHL)
      22:40 (ROC)
      5h 40m
      AA 3965 (Canadair Regional Jet 200)
    • 17:05 (MIA)
      20:12 (LGA)
      6h 18m
      DL 1816 (Airbus A319)
      1h 47m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:59 (LGA)
      23:23 (ROC)
      6h 18m
      DL 5614 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:05 (MIA)
      20:12 (LGA)
      6h 18m
      DL 1816 (Airbus A319)
      1h 47m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:59 (LGA)
      23:23 (ROC)
      6h 18m
      DL 6276 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 16 Jan 2017 - 29 Jan 2017
        -
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 12 Feb 2017
        -
    • 17:05 (MIA)
      20:16 (LGA)
      6h 17m
      DL 1816 (Boeing 717-200)
      1h 43m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:59 (LGA)
      23:22 (ROC)
      6h 17m
      DL 3412 (Embraer 170)
    • 17:07 (MIA)
      19:17 (CLT)
      6h 46m
      AA 760 (Airbus A319)
      2h 52m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:09 (CLT)
      23:53 (ROC)
      6h 46m
      AA 2084 (Airbus A319)
    • 17:15 (MIA)
      20:24 (EWR)
      5h 34m
      UA 1974 (Boeing 737-800)
      1h 3m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:27 (EWR)
      22:49 (ROC)
      5h 34m
      UA 4923 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 17:45 (MIA)
      19:49 (ATL)
      5h 15m
      DL 1860 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 1m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:50 (ATL)
      23:00 (ROC)
      5h 15m
      DL 1125 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 18:30 (MIA)
      21:03 (DCA)
      5h 4m
      AA 1610 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 22:23 (DCA)
      23:34 (ROC)
      5h 4m
      AA 4008 (Canadair Regional Jet 200)
    • 19:14 (MIA)
      21:22 (CLT)
      6h 39m
      AA 1786 (Airbus A321)
      48m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:10 (CLT)
      01:53 (ROC)
      6h 39m
      AA 3841 (Canadair Regional Jet 200)