×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Milan ke Prague. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Milan ke Prague

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:35 (LIN)
      07:55 (FRA)
      3h 30m
      LH 279 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 09:00 (FRA)
      10:05 (PRG)
      3h 30m
      LH 1392 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 06:35 (LIN)
      08:15 (TXL)
      3h 20m
      AZ 406 (Embraer 190)
      35m berhenti sebentar di Berlin (TXL)
    • 08:50 (TXL)
      09:55 (PRG)
      3h 20m
      AB 4263 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:35 (MXP)
      07:45 (MUC)
      2h 40m
      LH 1865 (Airbus A319)
      40m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 08:25 (MUC)
      09:15 (PRG)
      2h 40m
      LH 1688 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 06:50 (LIN)
      08:20 (DUS)
      4h 10m
      AZ 418 (Embraer 190)
      1h 10m berhenti sebentar di Dusseldorf (DUS)
    • 09:30 (DUS)
      11:00 (PRG)
      4h 10m
      OK 523 (ATR 72)
    • 06:55 (MXP)
      07:50 (LYS)
      5h 20m
      A5 5301 (Embraer RJ145)
      2h 45m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 10:35 (LYS)
      12:15 (PRG)
      5h 20m
      A5 5470 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 06:55 (LIN)
      08:20 (FRA)
      3h 15m
      AZ 416 (Embraer 175)
      45m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 09:05 (FRA)
      10:10 (PRG)
      3h 15m
      LH 1392 (Airbus A319)
    • 07:10 (MXP)
      08:05 (ZRH)
      6h 35m
      LX 1639 (Avro RJ100)
      4h 25m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 12:30 (ZRH)
      13:45 (PRG)
      6h 35m
      LX 1486 (Bombardier CS100)
    • 07:10 (BGY)
      08:35 (PRG)
      1h 25m
      FR 429 (Boeing 737-800)
    • 07:15 (LIN)
      08:35 (FRA)
      3h 20m
      LH 279 (Airbus A319)
      50m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 09:25 (FRA)
      10:35 (PRG)
      3h 20m
      OK 535 (Airbus A319)
    • 07:20 (MXP)
      08:55 (VIE)
      3h 30m
      OS 518 (Canadair Regional Jet 900)
      1h berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 09:55 (VIE)
      10:50 (PRG)
      3h 30m
      OS 705 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 08:30 (LIN)
      09:40 (MUC)
      4h 5m
      IG 261 (Boeing 737)
      2h 5m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 11:45 (MUC)
      12:35 (PRG)
      4h 5m
      LH 1690 (Canadair Regional Jet 900)
    • 08:40 (LIN)
      10:00 (VIE)
      5h 10m
      AB 8751 (Airbus A319)
      2h 55m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 12:55 (VIE)
      13:50 (PRG)
      5h 10m
      OS 707 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 08:55 (MXP)
      10:05 (MUC)
      3h 40m
      LH 1853 (Airbus A319)
      1h 40m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 11:45 (MUC)
      12:35 (PRG)
      3h 40m
      LH 1690 (Embraer 195)
    • 09:35 (MXP)
      11:35 (PRG)
      2h
      OK 719 (ATR 72)
    • 09:55 (MXP)
      11:25 (VIE)
      3h 55m
      OS 512 (Airbus A320)
      1h 30m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 12:55 (VIE)
      13:50 (PRG)
      3h 55m
      OS 707 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 10:05 (MXP)
      11:05 (ZRH)
      3h 40m
      LX 1613 (Avro RJ100)
      1h 25m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 12:30 (ZRH)
      13:45 (PRG)
      3h 40m
      LX 1486 (Bombardier CS100)
    • 10:30 (LIN)
      11:50 (FRA)
      3h 15m
      LH 271 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 12:40 (FRA)
      13:45 (PRG)
      3h 15m
      LH 1396 (Airbus A319)
    • 10:35 (LIN)
      11:55 (FRA)
      3h 10m
      LH 271 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 12:40 (FRA)
      13:45 (PRG)
      3h 10m
      LH 1396 (Airbus A319)
    • 11:30 (MXP)
      13:00 (PRG)
      1h 30m
      U2 2581 (Airbus A319)
    • 12:25 (MXP)
      13:35 (MUC)
      3h 35m
      LH 1855 (Embraer 195)
      1h 35m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 15:10 (MUC)
      16:00 (PRG)
      3h 35m
      LH 1692 (Embraer 195)
    • 12:40 (LIN)
      14:05 (FRA)
      4h 30m
      AZ 408 (Embraer 175)
      2h 5m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 16:10 (FRA)
      17:10 (PRG)
      4h 30m
      LH 1398 (Airbus A319)
    • 12:55 (MXP)
      14:25 (PRG)
      1h 30m
      U2 2583 (Airbus A320)
    • 13:20 (MXP)
      14:30 (MUC)
      2h 40m
      LH 1857 (Embraer 195)
      40m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 15:10 (MUC)
      16:00 (PRG)
      2h 40m
      LH 1692 (Embraer 195)
    • 13:35 (MXP)
      14:50 (LYS)
      4h 5m
      A5 5303 (ATR 72)
      1h 10m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 16:00 (LYS)
      17:40 (PRG)
      4h 5m
      A5 5390 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 13:55 (LIN)
      15:15 (FRA)
      4h
      LH 273 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 16:50 (FRA)
      17:55 (PRG)
      4h
      LH 1400 (Airbus A320)
    • 15:05 (MXP)
      16:00 (ZRH)
      3h 50m
      LX 1629 (Avro RJ100)
      1h 35m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 17:35 (ZRH)
      18:55 (PRG)
      3h 50m
      LX 1498 (Bombardier CS100)
    • 16:10 (BGY)
      17:35 (PRG)
      1h 25m
      FR 5507 (Boeing 737-800)
    • 16:55 (LIN)
      18:00 (MUC)
      2h 45m
      IG 263 (Boeing 737)
      50m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 18:50 (MUC)
      19:40 (PRG)
      2h 45m
      LH 1694 (Embraer 195)
    • 16:55 (MXP)
      18:05 (MUC)
      2h 45m
      LH 1861 (Airbus A319)
      45m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 18:50 (MUC)
      19:40 (PRG)
      2h 45m
      LH 1694 (Embraer 195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 17:10 (LIN)
      18:30 (VIE)
      3h 50m
      AB 8757 (Airbus A319)
      1h 35m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 20:05 (VIE)
      21:00 (PRG)
      3h 50m
      OS 711 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 17:25 (LIN)
      18:45 (FRA)
      3h 45m
      AZ 410 (Embraer 175)
      1h 5m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 19:50 (FRA)
      21:10 (PRG)
      3h 45m
      OK 537 (ATR 42-300/320)
    • 17:40 (MXP)
      19:10 (VIE)
      3h 10m
      OS 514 (Canadair Regional Jet 900)
      50m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 20:00 (VIE)
      20:50 (PRG)
      3h 10m
      OS 711 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 17:55 (LIN)
      19:15 (FRA)
      4h 55m
      LH 275 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 21:45 (FRA)
      22:50 (PRG)
      4h 55m
      LH 1402 (Airbus A320)
    • 18:50 (MXP)
      20:10 (FRA)
      4h
      LH 255 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 21:45 (FRA)
      22:50 (PRG)
      4h
      LH 1402 (Airbus A320)
    • 19:25 (MXP)
      20:55 (PRG)
      1h 30m
      U2 2585 (Airbus A320)
    • 19:25 (LIN)
      20:40 (FRA)
      3h 50m
      LH 277 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 35m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 22:15 (FRA)
      23:15 (PRG)
      3h 50m
      LH 1402 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 19:50 (MXP)
      21:20 (PRG)
      1h 30m
      OK 723 (Airbus A319)