×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Moscow ke Riyadh. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Moscow ke Riyadh

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:50 (SVO)
      15:10 (DXB)
      10h 35m
      SU 520 (Airbus A330-300)
      3h 5m berhenti sebentar di Dubai (DXB)
    • 18:15 (DXB)
      19:25 (RUH)
      10h 35m
      SV 555 (Boeing 777)
    • 08:50 (SVO)
      15:10 (DXB)
      10h 50m
      SU 520 (Airbus A330-300)
      3h 30m berhenti sebentar di Dubai (DXB)
    • 18:40 (DXB)
      19:40 (RUH)
      10h 50m
      EK 817 (Boeing 777-300ER)
    • 09:50 (SVO)
      12:45 (IST)
      10h 50m
      SU 2130 (Airbus A320 (Sharklets))
      2h 45m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 15:30 (IST)
      20:40 (RUH)
      10h 50m
      SV 264 (Boeing 787-900)
    • 11:50 (VKO)
      15:00 (IST)
      11h 40m
      TK 414 (Airbus A321 (Sharklets))
      4h 10m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 19:10 (IST)
      23:30 (RUH)
      11h 40m
      TK 140 (Airbus A330-200)
    • 12:35 (DME)
      18:55 (AUH)
      9h 15m
      EY 68 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Abu Dhabi (AUH)
    • 21:00 (AUH)
      21:50 (RUH)
      9h 15m
      SV 573 (Airbus A320)
    • 16:55 (DME)
      22:55 (DXB)
      9h 30m
      EK 134 (Boeing 777-300ER)
      30m berhenti sebentar di Dubai (DXB)
    • 01:25 (DXB)
      02:25 (RUH)
      9h 30m
      EK 815 (Boeing 777-300ER)
    • 18:00 (SVO)
      20:45 (IST)
      11h 30m
      SU 2132 (Airbus A320 (Sharklets))
      35m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 00:20 (IST)
      05:30 (RUH)
      11h 30m
      TK 144 (Airbus A321)
    • 23:55 (DME)
      05:55 (DXB) (+1)
      11h 35m
      EK 132 (Boeing 777-300ER)
      4h 45m berhenti sebentar di Dubai (DXB)
    • 10:40 (DXB)
      11:30 (RUH)
      11h 35m
      SV 563 (Airbus A321)