×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Moorea ke Raiatea Island. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Moorea ke Raiatea Island

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:00 (MOZ)
      09:45 (RFP)
      45m
      VT 456 (ATR42/ATR72)
    • 10:30 (MOZ)
      12:40 (PPT)
      4h 30m
      VT 294 (ATR42/ATR72)
      1h 35m berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 14:15 (PPT)
      15:00 (RFP)
      4h 30m
      VT 366 (ATR42/ATR72)
    • 11:00 (MOZ)
      11:50 (BOB)
      2h 55m
      VT 298 (ATR42/ATR72)
      1h 45m berhenti sebentar di Bora Bora (BOB)
    • 13:35 (BOB)
      13:55 (RFP)
      2h 55m
      VT 244 (ATR42/ATR72)
    • 11:55 (MOZ)
      12:10 (PPT)
      3h 5m
      VT 243 (ATR42/ATR72)
      2h 5m berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 14:15 (PPT)
      15:00 (RFP)
      3h 5m
      VT 366 (ATR42/ATR72)
    • 12:20 (MOZ)
      12:35 (PPT)
      2h 50m
      VT 277 (ATR42/ATR72)
      1h 50m berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 14:25 (PPT)
      15:10 (RFP)
      2h 50m
      VT 369 (ATR42/ATR72)
    • 12:45 (MOZ)
      13:00 (PPT)
      4h
      VT 273 (ATR42/ATR72)
      3h berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 16:00 (PPT)
      16:45 (RFP)
      4h
      VT 443 (ATR42/ATR72)
    • 13:05 (MOZ)
      13:20 (PPT)
      2h 40m
      VT 265 (ATR42/ATR72)
      1h 40m berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 15:00 (PPT)
      15:45 (RFP)
      2h 40m
      VT 303 (ATR42/ATR72)
    • 13:20 (MOZ)
      13:35 (PPT)
      4h
      VT 269 (ATR42/ATR72)
      3h berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 16:35 (PPT)
      17:20 (RFP)
      4h
      VT 442 (ATR42/ATR72)
    • 13:45 (MOZ)
      16:20 (PPT)
      4h 30m
      VT 241 (ATR42/ATR72)
      1h 10m berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 17:30 (PPT)
      18:15 (RFP)
      4h 30m
      VT 465 (ATR42/ATR72)
    • 14:40 (MOZ)
      16:20 (RFP)
      1h 40m
      VT 430 (ATR42/ATR72)
    • 15:55 (MOZ)
      16:40 (RFP)
      45m
      VT 411 (ATR42/ATR72)
    • 16:10 (MOZ)
      16:25 (PPT)
      2h 30m
      VT 267 (ATR42/ATR72)
      1h berhenti sebentar di Papeete (PPT)
    • 17:25 (PPT)
      18:40 (RFP)
      2h 30m
      VT 364 (ATR42/ATR72)
    • 16:35 (MOZ)
      17:10 (HUH)
      2h 10m
      VT 246 (ATR42/ATR72)
      1h 15m berhenti sebentar di Huahine (HUH)
    • 18:25 (HUH)
      18:45 (RFP)
      2h 10m
      VT 335 (ATR42/ATR72)