×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Misawa ke Nagasaki. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Misawa ke Nagasaki

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 10:15 (MSJ)
      11:35 (HND)
      4h 30m
      JL 154 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 13:00 (HND)
      14:45 (NGS)
      4h 30m
      NH 3735 (Boeing 737)
    • 10:15 (MSJ)
      11:35 (HND)
      4h 5m
      JL 154 (Boeing 737-800 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 12:30 (HND)
      14:20 (NGS)
      4h 5m
      JL 609 (Boeing 767)
    • 10:15 (MSJ)
      11:35 (HND)
      5h 50m
      JL 154 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 14:15 (HND)
      16:05 (NGS)
      5h 50m
      JL 611 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:00 (MSJ)
      15:45 (ITM)
      4h 50m
      JL 2164 (Embraer 170)
      1h 45m berhenti sebentar di Osaka (ITM)
    • 17:30 (ITM)
      18:50 (NGS)
      4h 50m
      JL 2377 (Embraer 170)
    • 15:35 (MSJ)
      17:00 (HND)
      4h 55m
      JL 156 (Embraer 170)
      1h 40m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 18:40 (HND)
      20:30 (NGS)
      4h 55m
      NH 3739 (Boeing 737)
    • 15:35 (MSJ)
      17:00 (HND)
      4h 10m
      JL 156 (Embraer 170)
      55m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 17:55 (HND)
      19:45 (NGS)
      4h 10m
      JL 613 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:35 (MSJ)
      17:00 (HND)
      5h 50m
      JL 156 (Embraer 170)
      2h 25m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 19:25 (HND)
      21:25 (NGS)
      5h 50m
      JL 615 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:35 (MSJ)
      17:00 (HND)
      5h 40m
      JL 156 (Embraer 170)
      2h 15m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 19:15 (HND)
      21:15 (NGS)
      5h 40m
      NH 669 (Boeing 787)