×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Misawa ke Rishiri. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Misawa ke Rishiri

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 11:25 (MSJ)
      12:25 (OKD)
      3h 45m
      NTH 330 (Saab 340)
      1h 50m berhenti sebentar di Sapporo (OKD)
    • 14:15 (OKD)
      15:10 (RIS)
      3h 45m
      NTH 673 (Saab 340)
    • 12:05 (MSJ)
      13:05 (OKD)
      2h 40m
      JL 2816 (Saab 340)
      40m berhenti sebentar di Sapporo (OKD)
    • 13:45 (OKD)
      14:45 (RIS)
      2h 40m
      JL 2883 (Saab 340)