×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Minsk ke Rostov On Don. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Minsk ke Rostov On Don

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:15 (MSQ)
      07:35 (SVO)
      4h 50m
      SU 1835 (Sukhoi Superjet 100-95)
      1h 30m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 09:05 (SVO)
      11:05 (ROV)
      4h 50m
      SU 1162 (Airbus A320)
    • 08:45 (MSQ)
      10:05 (DME)
      6h 45m
      B2 957 (Boeing 737-500)
      3h 30m berhenti sebentar di Moscow (DME)
    • 13:35 (DME)
      15:30 (ROV)
      6h 45m
      S7 1155 (Airbus A319)
    • 11:25 (MSQ)
      12:45 (SVO)
      4h 45m
      SU 1831 (Airbus A320)
      1h 25m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 14:10 (SVO)
      16:10 (ROV)
      4h 45m
      SU 1156 (Airbus A320)
    • 13:20 (MSQ)
      14:40 (VKO)
      6h 20m
      UT 836 (Boeing 737-500)
      3h berhenti sebentar di Moscow (VKO)
    • 17:40 (VKO)
      19:40 (ROV)
      6h 20m
      UT 493 (Boeing 737-500)
    • 14:40 (MSQ)
      16:00 (SVO)
      4h 40m
      SU 1841 (Airbus A320)
      1h 25m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 17:25 (SVO)
      19:20 (ROV)
      4h 40m
      SU 1160 (Airbus A320)
    • 15:45 (MSQ)
      17:05 (DME)
      4h 30m
      B2 987 (Boeing 737-500)
      1h 20m berhenti sebentar di Moscow (DME)
    • 18:25 (DME)
      20:15 (ROV)
      4h 30m
      S7 1151 (Airbus A319)
    • 18:25 (MSQ)
      19:45 (SVO)
      5h 25m
      SU 1843 (Sukhoi Superjet 100-95)
      2h 5m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 21:50 (SVO)
      23:50 (ROV)
      5h 25m
      SU 1164 (Airbus A320)
    • 19:30 (MSQ)
      20:50 (DME)
      6h 45m
      B2 993 (Boeing 737-500)
      30m berhenti sebentar di Moscow (DME)
    • 00:20 (DME)
      02:15 (ROV)
      6h 45m
      S7 1159 (Airbus A319)
    • 21:30 (MSQ)
      22:50 (SVO)
      4h 45m
      SU 1833 (Airbus A320)
      25m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 00:15 (SVO)
      02:15 (ROV)
      4h 45m
      SU 1166 (Sukhoi Superjet 100-95)