×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Munich ke Port Elizabeth. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Munich ke Port Elizabeth

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 19:05 (MUC)
      07:35 (CPT) (+1)
      15h 35m
      LH 574 (Airbus A340-600)
      2h 35m berhenti sebentar di Cape Town (CPT)
    • 10:10 (CPT)
      11:40 (PLZ)
      15h 35m
      SA 1807 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 19:05 (MUC)
      07:35 (CPT) (+1)
      16h 40m
      LH 574 (Airbus A340-600)
      4h berhenti sebentar di Cape Town (CPT)
    • 11:35 (CPT)
      12:45 (PLZ)
      16h 40m
      BA 6323 (Boeing 737-400)
    • 20:05 (MUC)
      07:25 (CPT) (+1)
      15h 40m
      LH 574 (Airbus A340-600)
      3h 10m berhenti sebentar di Cape Town (CPT)
    • 10:35 (CPT)
      11:45 (PLZ)
      15h 40m
      BA 6321 (Boeing 737-400)
    • 20:05 (MUC)
      07:25 (CPT) (+1)
      15h 50m
      LH 574 (Airbus A340-600)
      3h 15m berhenti sebentar di Cape Town (CPT)
    • 10:40 (CPT)
      11:55 (PLZ)
      15h 50m
      SA 1813 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 21:05 (MUC)
      07:40 (JNB) (+1)
      15h 45m
      SA 265 (Airbus A340-600)
      3h 30m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 11:10 (JNB)
      12:50 (PLZ)
      15h 45m
      BA 6241 (Boeing 737-400)
    • 21:05 (MUC)
      07:40 (JNB) (+1)
      15h 15m
      SA 265 (Airbus A340-600)
      3h 5m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 10:45 (JNB)
      12:20 (PLZ)
      15h 15m
      SA 405 (Airbus A319)