×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Myitkyina ke Yangon. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Myitkyina ke Yangon

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:25 (MYT)
      11:05 (RGN)
      1h 40m
      6T 802 (Embraer RJ145)
    • 11:25 (MYT)
      14:00 (THL)
      5h 45m
      YH 544 (ATR 72)
      50m berhenti sebentar di Tachilek (THL)
    • 14:50 (THL)
      17:10 (RGN)
      5h 45m
      YH 728 (ATR 72)
    • 12:25 (MYT)
      15:55 (RGN)
      3h 30m
      UB 536 (ATR 72)
    • 12:40 (MYT)
      17:55 (RGN)
      5h 15m
      Y5 512 (ATR 72)
    • 12:45 (MYT)
      15:00 (RGN)
      2h 15m
      UB 562 (Embraer 190)
    • 14:45 (MYT)
      17:00 (RGN)
      2h 15m
      UB 516 (Embraer 190)
    • 14:45 (MYT)
      15:35 (MDL)
      4h 35m
      UB 516 (Embraer 190)
      2h berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:35 (MDL)
      19:20 (RGN)
      4h 35m
      UB 132 (Boeing 737-800)
    • 14:50 (MYT)
      17:40 (RGN)
      2h 50m
      YJ 254 (ATR 72)
    • 14:50 (MYT)
      16:00 (MDL)
      3h 25m
      YJ 254 (ATR 72)
      50m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 16:50 (MDL)
      18:15 (RGN)
      3h 25m
      YJ 262 (ATR 72)
    • 14:55 (MYT)
      16:05 (MDL)
      4h 30m
      7Y 842 (ATR 72)
      1h 15m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:20 (MDL)
      19:25 (RGN)
      4h 30m
      7Y 241 (ATR 72)
    • 15:20 (MYT)
      18:10 (RGN)
      2h 50m
      YJ 118 (ATR 72)
    • 15:20 (MYT)
      16:30 (MDL)
      3h 35m
      YJ 118 (ATR 72)
      1h berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:30 (MDL)
      18:55 (RGN)
      3h 35m
      YJ 512 (ATR 72)
    • 15:30 (MYT)
      16:40 (MDL)
      3h 45m
      YH 826 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:10 (MDL)
      19:15 (RGN)
      3h 45m
      YH 732 (ATR 72)
    • 15:30 (MYT)
      18:20 (RGN)
      2h 50m
      YH 826 (ATR 72)
    • 15:35 (MYT)
      18:25 (RGN)
      2h 50m
      K7 623 (ATR 72)
    • 15:35 (MYT)
      16:45 (MDL)
      3h 10m
      K7 623 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:20 (MDL)
      18:45 (RGN)
      3h 10m
      K7 227 (ATR 72)
    • 16:05 (MYT)
      18:55 (RGN)
      2h 50m
      YJ 512 (ATR 72)
    • 16:30 (MYT)
      19:30 (RGN)
      3h
      UB 502 (ATR 72)