×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Natal ke Porto Alegre. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Natal ke Porto Alegre

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 02:10 (NAT)
      06:30 (GIG)
      6h 25m
      G3 5626 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 07:30 (GIG)
      09:35 (POA)
      6h 25m
      G3 5633 (Boeing 737-800)
    • 02:10 (NAT)
      06:30 (GRU)
      6h 48m
      JJ 3351 (Airbus A321)
      1h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 08:15 (GRU)
      09:58 (POA)
      6h 48m
      JJ 3299 (Airbus A321)
    • 02:10 (NAT)
      05:30 (VCP)
      7h 36m
      AD 4195 (Embraer 195)
      2h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 07:55 (VCP)
      09:46 (POA)
      7h 36m
      AD 4063 (Embraer 195)
    • 02:10 (NAT)
      05:30 (VCP)
      8h 25m
      AD 4195 (Embraer 195)
      2h 15m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 07:45 (VCP)
      10:35 (POA)
      8h 25m
      AD 4494 (Embraer 195)
    • 04:15 (NAT)
      07:45 (GRU)
      7h 12m
      G3 6741 (Boeing 737-800)
      2h 10m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 09:55 (GRU)
      11:27 (POA)
      7h 12m
      G3 6810 (Boeing 737-800)
    • 05:31 (NAT)
      08:20 (BSB)
      6h 57m
      JJ 3379 (Airbus A321)
      1h 30m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 09:50 (BSB)
      12:28 (POA)
      6h 57m
      JJ 3057 (Airbus A320)
    • 11:09 (NAT)
      16:05 (GIG)
      9h 31m
      JJ 3306 (Airbus A321)
      2h 30m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 18:35 (GIG)
      20:40 (POA)
      9h 31m
      JJ 3783 (Airbus A320)
    • 12:10 (NAT)
      16:15 (GIG)
      5h 52m
      G3 5624 (Boeing 737-800)
      40m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 16:55 (GIG)
      19:02 (POA)
      5h 52m
      G3 5631 (Boeing 737-800)
    • 12:17 (NAT)
      16:50 (CGH)
      6h 38m
      G3 1458 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 18:15 (CGH)
      19:55 (POA)
      6h 38m
      G3 1558 (Boeing 737-700)
    • 12:41 (NAT)
      17:05 (GRU)
      7h 57m
      JJ 3708 (Airbus A321)
      2h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 19:55 (GRU)
      21:38 (POA)
      7h 57m
      JJ 3849 (Airbus A320)
    • 12:55 (NAT)
      17:15 (GRU)
      6h 45m
      G3 6739 (Boeing 737-800)
      1h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 19:00 (GRU)
      20:40 (POA)
      6h 45m
      G3 6808 (Boeing 737-800)
    • 14:07 (NAT)
      17:30 (VCP)
      8h 43m
      AD 4247 (Embraer 195)
      2h 30m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 20:00 (VCP)
      22:50 (POA)
      8h 43m
      AD 4164 (Embraer 195)
    • 14:15 (NAT)
      17:50 (CGH)
      7h 37m
      G3 1509 (Boeing 737-800)
      2h 20m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 20:10 (CGH)
      21:52 (POA)
      7h 37m
      G3 5390 (Boeing 737-800)
    • 15:39 (NAT)
      18:45 (GIG)
      5h 56m
      JJ 3389 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 19:30 (GIG)
      21:35 (POA)
      5h 56m
      JJ 3735 (Airbus A320)
    • 16:10 (NAT)
      18:55 (BSB)
      6h 35m
      JJ 3313 (Airbus A321)
      1h 5m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 20:00 (BSB)
      22:45 (POA)
      6h 35m
      JJ 3071 (Airbus A320)
    • 17:06 (NAT)
      19:55 (BSB)
      6h 49m
      G3 5365 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 20:55 (BSB)
      23:55 (POA)
      6h 49m
      G3 5349 (Boeing 737-800)
    • 17:13 (NAT)
      20:30 (GIG)
      6h 9m
      G3 5623 (Boeing 737-800)
      40m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 21:10 (GIG)
      23:22 (POA)
      6h 9m
      G3 5629 (Boeing 737-800)