×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Nagoya ke Sendai. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Nagoya ke Sendai

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:45 (NGO)
      09:00 (SDJ)
      1h 15m
      NH 361 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 07:45 (NGO)
      08:55 (NRT)
      3h 15m
      NH 338 (Boeing 767-300)
      1h 5m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 10:00 (NRT)
      11:00 (SDJ)
      3h 15m
      NH 3231 (Boeing 737-500)
    • 08:15 (NGO)
      09:25 (NRT)
      3h 15m
      JL 3082 (Boeing 767)
      1h 5m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 10:30 (NRT)
      11:30 (SDJ)
      3h 15m
      NH 3231 (Boeing 737-500)
    • 10:20 (NGO)
      11:35 (SDJ)
      1h 15m
      NH 363 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 11:25 (NGO)
      12:35 (SDJ)
      1h 10m
      FW 45 (Canadair Regional Jet)
    • 11:25 (NGO)
      12:35 (SDJ)
      1h 10m
      NH 3145 (Canadair Regional Jet 700)
    • 14:30 (NGO)
      15:45 (NRT)
      5h 10m
      NH 340 (Boeing 737-800)
      2h 45m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 18:30 (NRT)
      19:40 (SDJ)
      5h 10m
      NH 3235 (Boeing 737-500)
    • 14:50 (NGO)
      16:00 (NRT)
      4h 50m
      JL 3084 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 18:30 (NRT)
      19:40 (SDJ)
      4h 50m
      NH 3235 (Boeing 737-500)
    • 15:00 (NGO)
      16:10 (SDJ)
      1h 10m
      NH 3147 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:00 (NGO)
      16:10 (SDJ)
      1h 10m
      FW 47 (Canadair Regional Jet)
    • 17:00 (NGO)
      18:15 (SDJ)
      1h 15m
      NH 367 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 19:50 (NGO)
      21:00 (SDJ)
      1h 10m
      NH 369 (Boeing 737-500)