×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari New Plymouth ke Nadi. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari New Plymouth ke Nadi

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:45 (NPL)
      07:30 (AKL)
      5h 50m
      NZ 5298 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 09:30 (AKL)
      11:35 (NAN)
      5h 50m
      NZ 52 (Boeing 787-900)
    • 06:45 (NPL)
      07:30 (AKL)
      4h 50m
      NZ 5298 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 09:30 (AKL)
      11:35 (NAN)
      4h 50m
      NZ 752 (Airbus A320)
    • 06:45 (NPL)
      07:30 (AKL)
      5h 30m
      NZ 5298 (ATR 72)
      1h 40m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 09:10 (AKL)
      11:15 (NAN)
      5h 30m
      FJ 412 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:40 (NPL)
      10:25 (AKL)
      7h 15m
      NZ 8810 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      3h 35m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 14:00 (AKL)
      15:55 (NAN)
      7h 15m
      FJ 410 (Airbus A330-200)
    • 09:40 (NPL)
      10:25 (AKL)
      7h 15m
      NZ 5234 (ATR 72)
      3h 25m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 13:50 (AKL)
      16:55 (NAN)
      7h 15m
      FJ 410 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:55 (NPL)
      10:50 (WLG)
      8h 5m
      NZ 5793 (ATR 72)
      3h 25m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 14:15 (WLG)
      17:00 (NAN)
      8h 5m
      FJ 460 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:00 (NPL)
      12:25 (CHC)
      7h 25m
      NZ 8839 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      2h 5m berhenti sebentar di Christchurch (CHC)
    • 14:30 (CHC)
      18:25 (NAN)
      7h 25m
      FJ 450 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:20 (NPL)
      13:05 (AKL)
      5h 30m
      NZ 8806 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      2h 40m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 15:45 (AKL)
      17:50 (NAN)
      5h 30m
      NZ 754 (Airbus A320)
    • 12:20 (NPL)
      13:05 (AKL)
      7h 5m
      NZ 8806 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      3h 15m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 16:20 (AKL)
      18:25 (NAN)
      7h 5m
      FJ 416 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 13:45 (NPL)
      14:30 (AKL)
      5h 5m
      NZ 5238 (ATR 72)
      1h 15m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 15:45 (AKL)
      17:50 (NAN)
      5h 5m
      NZ 754 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 18:15 (NPL)
      19:00 (AKL)
      6h 55m
      NZ 5292 (ATR 72)
      3h 5m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 22:05 (AKL)
      01:10 (NAN) (+1)
      6h 55m
      FJ 414 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 19:05 (NPL)
      19:50 (AKL)
      6h 5m
      JQ 366 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      2h 15m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 22:05 (AKL)
      01:10 (NAN) (+1)
      6h 5m
      FJ 414 (Boeing 737-800 (Winglets))