×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Nelson ke Palmerston North. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Nelson ke Palmerston North

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (NSN)
      07:35 (WLG)
      2h 5m
      NZ 8150 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      55m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 08:30 (WLG)
      09:05 (PMR)
      2h 5m
      NZ 8280 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 08:20 (NSN)
      09:10 (PMR)
      50m
      OG 3201 (British Aerospace Jetstream 32)
    • 10:30 (NSN)
      11:05 (WLG)
      3h 5m
      NZ 8124 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      1h 55m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 13:00 (WLG)
      13:35 (PMR)
      3h 5m
      NZ 8620 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 11:20 (NSN)
      11:55 (WLG)
      2h 15m
      NZ 8112 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      1h 5m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 13:00 (WLG)
      13:35 (PMR)
      2h 15m
      NZ 8620 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 15:05 (NSN)
      15:40 (WLG)
      3h 45m
      NZ 8136 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      2h 35m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 18:15 (WLG)
      18:50 (PMR)
      3h 45m
      NZ 8282 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 15:20 (NSN)
      16:10 (PMR)
      50m
      OG 3215 (British Aerospace Jetstream 32)
    • 16:05 (NSN)
      16:40 (WLG)
      2h 45m
      NZ 8122 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      1h 35m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 18:15 (WLG)
      18:50 (PMR)
      2h 45m
      NZ 8282 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 17:00 (NSN)
      17:35 (WLG)
      1h 50m
      NZ 8152 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      40m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 18:15 (WLG)
      18:50 (PMR)
      1h 50m
      NZ 8282 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)