×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Norsup ke Nadi. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Norsup ke Nadi

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 13:55 (NUS)
      15:15 (VLI)
      5h 20m
      NF 213 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 35m berhenti sebentar di Port Vila (VLI)
    • 16:50 (VLI)
      20:15 (NAN)
      5h 20m
      FJ 262 (ATR 72)
    • 14:00 (NUS)
      15:00 (VLI)
      5h 15m
      NF 215 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      2h berhenti sebentar di Port Vila (VLI)
    • 17:00 (VLI)
      20:15 (NAN)
      5h 15m
      FJ 262 (ATR 72)