×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari New York ke Nevis. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari New York ke Nevis

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:45 (EWR)
      12:55 (SXM)
      9h 45m
      UA 1629 (Boeing 737-700)
      4h 35m berhenti sebentar di St Maarten (SXM)
    • 17:30 (SXM)
      18:30 (NEV)
      9h 45m
      WM 355 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 08:15 (JFK)
      13:09 (SJU)
      8h 15m
      DL 2217 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 51m berhenti sebentar di San Juan (SJU)
    • 16:00 (SJU)
      17:30 (NEV)
      8h 15m
      BB 4600 (Saab 340)
    • 08:30 (JFK)
      13:28 (SJU)
      8h
      AA 1357 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 32m berhenti sebentar di San Juan (SJU)
    • 16:00 (SJU)
      17:30 (NEV)
      8h
      BB 4600 (Saab 340)
    • 08:35 (JFK)
      12:49 (SXM)
      8h 35m
      DL 461 (Boeing 757)
      3h 21m berhenti sebentar di St Maarten (SXM)
    • 16:10 (SXM)
      17:10 (NEV)
      8h 35m
      WM 355 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 08:50 (EWR)
      13:05 (SXM)
      8h 20m
      UA 1444 (Boeing 737-700)
      3h 5m berhenti sebentar di St Maarten (SXM)
    • 16:10 (SXM)
      17:10 (NEV)
      8h 20m
      WM 355 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 09:05 (JFK)
      14:25 (SXM)
      9h 25m
      DL 461 (Boeing 757)
      4h 5m berhenti sebentar di St Maarten (SXM)
    • 18:30 (SXM)
      19:30 (NEV)
      9h 25m
      WM 357 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 11:00 (EWR)
      16:10 (SXM)
      7h 30m
      UA 1611 (Boeing 737-700)
      2h 20m berhenti sebentar di St Maarten (SXM)
    • 18:30 (SXM)
      19:30 (NEV)
      7h 30m
      WM 357 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)