×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari New York ke Ogdensburg. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari New York ke Ogdensburg

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (EWR)
      07:09 (BOS)
      5h 38m
      UA 700 (Boeing 737-800)
      1h 49m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 08:58 (BOS)
      11:38 (OGS)
      5h 38m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 06:00 (LGA)
      07:05 (BOS)
      5h 38m
      DL 2745 (Embraer 175)
      1h 53m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 08:58 (BOS)
      11:38 (OGS)
      5h 38m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
    • 06:15 (JFK)
      07:23 (BOS)
      5h 23m
      B6 18 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 08:58 (BOS)
      11:38 (OGS)
      5h 23m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
    • 06:30 (LGA)
      07:36 (BOS)
      5h 8m
      B6 1432 (Embraer 190)
      1h 22m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 08:58 (BOS)
      11:38 (OGS)
      5h 8m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
    • 06:35 (JFK)
      07:49 (BOS)
      5h 3m
      B6 2818 (Embraer 190)
      1h 9m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 08:58 (BOS)
      11:38 (OGS)
      5h 3m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
    • 07:00 (LGA)
      08:08 (BOS)
      4h 38m
      AA 2152 (Embraer 190)
      50m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 08:58 (BOS)
      11:38 (OGS)
      4h 38m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
    • 08:35 (EWR)
      09:53 (ALB)
      3h 3m
      UA 4915 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
      33m berhenti sebentar di Albany (ALB)
    • 10:26 (ALB)
      11:38 (OGS)
      3h 3m
      9K 1811 (Cessna (Light Aircraft))
    • 09:00 (LGA)
      10:24 (BOS)
      6h 36m
      DL 2672 (Boeing 717-200)
      2h 31m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 09:00 (LGA)
      10:25 (BOS)
      6h 36m
      DL 2668 (Boeing 717-200)
      2h 30m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 09:00 (JFK)
      10:17 (BOS)
      6h 36m
      DL 454 (Airbus A319)
      2h 38m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 09:00 (LGA)
      10:16 (BOS)
      6h 36m
      AA 2121 (Embraer 190)
      2h 39m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 09:00 (EWR)
      10:05 (BOS)
      6h 36m
      UA 3847 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 50m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 09:05 (LGA)
      10:12 (BOS)
      6h 31m
      B6 632 (Embraer 190)
      2h 43m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 31m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 09:19 (JFK)
      10:29 (BOS)
      6h 17m
      B6 1418 (Airbus A320)
      2h 26m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      6h 17m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 09:43 (EWR)
      10:57 (BOS)
      5h 53m
      UA 1464 (Boeing 737-900)
      1h 58m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 53m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:00 (EWR)
      11:14 (BOS)
      5h 36m
      UA 1422 (Boeing 737-700)
      1h 41m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:00 (LGA)
      11:20 (BOS)
      5h 36m
      DL 2743 (Embraer 175)
      1h 35m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:00 (LGA)
      11:12 (BOS)
      5h 36m
      AA 2136 (Embraer 190)
      1h 43m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:00 (JFK)
      11:09 (BOS)
      5h 36m
      B6 2918 (Airbus A320)
      1h 46m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:00 (LGA)
      11:24 (BOS)
      5h 36m
      DL 2740 (Embraer 170)
      1h 31m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:15 (JFK)
      11:23 (BOS)
      5h 21m
      DL 439 (Boeing 717-200)
      1h 32m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 21m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 15 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 19 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 10:15 (JFK)
      11:23 (BOS)
      5h 21m
      DL 430 (Boeing 717-200)
      1h 32m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 21m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:15 (JFK)
      11:23 (BOS)
      5h 21m
      DL 427 (Boeing 717-200)
      1h 32m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 21m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 16 Jan 2017 - 29 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 10:15 (JFK)
      11:43 (BOS)
      5h 21m
      DL 2076 (Airbus A319)
      1h 12m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 21m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:20 (JFK)
      11:26 (BOS)
      5h 16m
      B6 518 (Embraer 190)
      1h 29m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      5h 16m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:36 (EWR)
      11:36 (ALB)
      5h
      UA 4959 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
      2h 48m berhenti sebentar di Albany (ALB)
    • 14:24 (ALB)
      15:36 (OGS)
      5h
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 11 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:59 (LGA)
      12:03 (BOS)
      4h 37m
      B6 732 (Embraer 190)
      52m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      4h 37m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
    • 11:00 (EWR)
      12:04 (BOS)
      4h 36m
      B6 2380 (Embraer 190)
      51m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 12:55 (BOS)
      15:36 (OGS)
      4h 36m
      9K 1815 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 19 Feb 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 12:29 (JFK)
      13:34 (BOS)
      6h 48m
      AA 1368 (Airbus A321 (Sharklets))
      3h berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 48m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 12:30 (EWR)
      13:44 (BOS)
      6h 47m
      UA 602 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 47m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 12:48 (JFK)
      13:55 (BOS)
      6h 29m
      B6 1318 (Embraer 190)
      2h 39m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 29m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:00 (LGA)
      14:08 (BOS)
      6h 17m
      AA 2131 (Embraer 190)
      2h 26m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 17m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:00 (LGA)
      14:17 (BOS)
      6h 17m
      DL 2680 (Boeing 717-200)
      2h 17m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 17m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 11 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 13:00 (JFK)
      14:15 (BOS)
      6h 17m
      DL 4008 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 19m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 17m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:00 (JFK)
      14:19 (BOS)
      6h 17m
      DL 4089 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 15m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 17m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:00 (JFK)
      14:14 (BOS)
      6h 17m
      DL 4019 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 20m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h 17m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:17 (EWR)
      14:30 (BOS)
      6h
      UA 4257 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 4m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      6h
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:35 (EWR)
      14:46 (BOS)
      5h 42m
      UA 2045 (Boeing 737-800)
      1h 48m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      5h 42m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:53 (JFK)
      15:01 (BOS)
      5h 24m
      B6 118 (Embraer 190)
      1h 33m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      5h 24m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 14:00 (LGA)
      15:04 (BOS)
      5h 17m
      AA 2146 (Embraer 190)
      1h 30m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      5h 17m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 14:29 (LGA)
      15:39 (BOS)
      4h 48m
      B6 832 (Embraer 190)
      55m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      4h 48m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 14:30 (EWR)
      15:43 (BOS)
      4h 47m
      UA 1666 (Boeing 737-800)
      51m berhenti sebentar di Boston (BOS)
    • 16:34 (BOS)
      19:17 (OGS)
      4h 47m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))
    • 15:55 (EWR)
      17:05 (ALB)
      3h 22m
      UA 4960 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
      1h berhenti sebentar di Albany (ALB)
    • 18:05 (ALB)
      19:17 (OGS)
      3h 22m
      9K 1817 (Cessna (Light Aircraft))