×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari New York ke Pereira. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari New York ke Pereira

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 00:10 (JFK)
      05:58 (BOG)
      9h 45m
      AV 245 (Airbus A330)
      2h 57m berhenti sebentar di Bogota (BOG)
    • 08:55 (BOG)
      09:55 (PEI)
      9h 45m
      AV 8511 (Airbus A320)
    • 00:10 (JFK)
      05:58 (BOG)
      10h 1m
      AV 245 (Airbus A330)
      3h 13m berhenti sebentar di Bogota (BOG)
    • 09:11 (BOG)
      10:11 (PEI)
      10h 1m
      LA 3210 (Airbus A319)
    • 00:10 (JFK)
      05:58 (BOG)
      8h 35m
      AV 245 (Airbus A330)
      1h 47m berhenti sebentar di Bogota (BOG)
    • 07:45 (BOG)
      08:45 (PEI)
      8h 35m
      AV 8407 (Airbus A320)
    • 05:20 (JFK)
      10:50 (PTY)
      11h 45m
      CM 833 (Boeing 737-800)
      4h 47m berhenti sebentar di Panama City (PTY)
    • 15:37 (PTY)
      17:05 (PEI)
      11h 45m
      CM 685 (Embraer 190)
    • 05:45 (LGA)
      13:08 (PTY)
      11h 20m
      AA 1021 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 29m berhenti sebentar di Panama City (PTY)
    • 15:37 (PTY)
      17:05 (PEI)
      11h 20m
      CM 685 (Embraer 190)
    • 07:35 (JFK)
      12:12 (BOG)
      10h 19m
      AV 21 (Boeing 787-8)
      3h 42m berhenti sebentar di Bogota (BOG)
    • 15:54 (BOG)
      16:54 (PEI)
      10h 19m
      LA 3214 (Airbus A319)
    • 07:35 (JFK)
      12:12 (BOG)
      8h 46m
      AV 21 (Boeing 787-8)
      2h 9m berhenti sebentar di Bogota (BOG)
    • 14:21 (BOG)
      15:21 (PEI)
      8h 46m
      AV 8503 (Airbus A318)
    • 07:55 (JFK)
      14:06 (PEI)
      7h 11m
      AV 207 (Airbus A319)
    • 08:05 (EWR)
      13:30 (PTY)
      9h
      UA 1067 (Boeing 737-800)
      2h 7m berhenti sebentar di Panama City (PTY)
    • 15:37 (PTY)
      17:05 (PEI)
      9h
      CM 685 (Embraer 190)
    • 08:55 (JFK)
      14:29 (PTY)
      8h 30m
      CM 803 (Boeing 737-800)
      1h 26m berhenti sebentar di Panama City (PTY)
    • 15:55 (PTY)
      17:25 (PEI)
      8h 30m
      CM 685 (Embraer 190)
    • 15:05 (JFK)
      19:39 (PTY)
      9h 14m
      CM 831 (Boeing 737-800)
      2h 8m berhenti sebentar di Panama City (PTY)
    • 21:47 (PTY)
      23:19 (PEI)
      9h 14m
      CM 625 (Embraer 190)
    • 15:40 (EWR)
      20:05 (PTY)
      8h 39m
      UA 1021 (Boeing 737-900)
      1h 42m berhenti sebentar di Panama City (PTY)
    • 21:47 (PTY)
      23:19 (PEI)
      8h 39m
      CM 625 (Embraer 190)
    • 23:50 (EWR)
      05:55 (BOG) (+1)
      8h 55m
      UA 1558 (Boeing 737-700)
      1h 50m berhenti sebentar di Bogota (BOG)
    • 07:45 (BOG)
      08:45 (PEI)
      8h 55m
      AV 8407 (Airbus A320)