×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Nyaung-U ke Yangon. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Nyaung-U ke Yangon

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:35 (NYU)
      08:05 (MDL)
      5h 10m
      K7 262 (ATR 72)
      2h 40m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 10:45 (MDL)
      12:45 (RGN)
      5h 10m
      K7 267 (ATR 72)
    • 07:40 (NYU)
      11:15 (RGN)
      3h 35m
      7Y 161 (ATR 72)
    • 07:40 (NYU)
      08:55 (HEH)
      2h 55m
      7Y 161 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 09:25 (HEH)
      10:35 (RGN)
      2h 55m
      7Y 151 (ATR 72)
    • 07:50 (NYU)
      09:10 (RGN)
      1h 20m
      YJ 144 (ATR 72)
    • 07:55 (NYU)
      10:35 (RGN)
      2h 40m
      7Y 151 (ATR 72)
    • 07:55 (NYU)
      09:10 (HEH)
      3h 10m
      7Y 151 (ATR 72)
      45m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 09:55 (HEH)
      11:05 (RGN)
      3h 10m
      7Y 131 (ATR 72)
    • 08:05 (NYU)
      08:30 (MDL)
      2h 20m
      UB 155 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 09:05 (MDL)
      10:25 (RGN)
      2h 20m
      UB 104 (ATR 72)
    • 08:25 (NYU)
      11:05 (RGN)
      2h 40m
      7Y 131 (ATR 72)
    • 08:25 (NYU)
      09:40 (HEH)
      3h 55m
      YJ 204 (ATR 72)
      1h 30m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 11:10 (HEH)
      12:20 (RGN)
      3h 55m
      YJ 122 (ATR 72)
    • 08:35 (NYU)
      09:15 (HEH)
      3h 5m
      K7 242 (ATR 72)
      1h 15m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 10:30 (HEH)
      11:40 (RGN)
      3h 5m
      K7 249 (ATR 72)
    • 08:35 (NYU)
      09:15 (HEH)
      4h 10m
      K7 242 (ATR 72)
      2h 20m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 11:35 (HEH)
      12:45 (RGN)
      4h 10m
      K7 267 (ATR 72)
    • 09:05 (NYU)
      10:10 (SNW)
      2h 30m
      K7 246 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 10:45 (SNW)
      11:35 (RGN)
      2h 30m
      K7 243 (ATR 72)
    • 09:25 (NYU)
      10:45 (RGN)
      1h 20m
      YH 910 (ATR 72)
    • 09:35 (NYU)
      10:15 (HEH)
      3h 10m
      K7 248 (ATR 72)
      1h 20m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 11:35 (HEH)
      12:45 (RGN)
      3h 10m
      K7 267 (ATR 72)
    • 10:20 (NYU)
      12:25 (RGN)
      2h 5m
      Y5 104 (ATR 72)
    • 14:20 (NYU)
      15:40 (RGN)
      1h 20m
      UB 154 (ATR 72)
    • 14:20 (NYU)
      14:55 (HEH)
      3h
      UB 152 (ATR 72)
      1h 20m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 16:15 (HEH)
      17:20 (RGN)
      3h
      UB 420 (ATR 72)
    • 17:20 (NYU)
      18:40 (RGN)
      1h 20m
      K7 265 (ATR 72)
    • 17:30 (NYU)
      18:50 (RGN)
      1h 20m
      7Y 243 (ATR 72)
    • 17:55 (NYU)
      19:15 (RGN)
      1h 20m
      YH 732 (ATR 72)
    • 18:05 (NYU)
      19:25 (RGN)
      1h 20m
      7Y 241 (ATR 72)