×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Porto ke Marrakech. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Porto ke Marrakech

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:50 (OPO)
      06:50 (LIS)
      5h 15m
      TP 1925 (ATR 72)
      2h 35m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 09:25 (LIS)
      11:05 (RAK)
      5h 15m
      TP 1454 (Airbus A319)
    • 06:20 (OPO)
      08:30 (MAD)
      6h 30m
      TP 1002 (Embraer 190)
      3h 20m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:50 (MAD)
      12:50 (RAK)
      6h 30m
      IB 3340 (Airbus A320)
    • 06:30 (OPO)
      07:30 (LIS)
      7h
      TP 1921 (ATR 72)
      3h 55m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 11:25 (LIS)
      13:30 (RAK)
      7h
      TP 1454 (ATR 72)
    • 07:30 (OPO)
      08:25 (LIS)
      6h
      TP 1933 (Airbus A320)
      3h berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 11:25 (LIS)
      13:30 (RAK)
      6h
      TP 1454 (ATR 72)
    • 08:35 (OPO)
      09:30 (LIS)
      5h 20m
      TP 1929 (Airbus A319)
      2h 45m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 12:15 (LIS)
      13:55 (RAK)
      5h 20m
      TP 1454 (Embraer 190)
    • 08:35 (OPO)
      10:45 (MAD)
      4h 15m
      IB 8721 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:45 (MAD)
      12:50 (RAK)
      4h 15m
      IB 3340 (Airbus A320)
    • 09:30 (OPO)
      10:30 (LIS)
      4h
      TP 1927 (ATR 72)
      55m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 11:25 (LIS)
      13:30 (RAK)
      4h
      TP 1454 (ATR 72)
    • 10:30 (OPO)
      11:25 (LIS)
      3h 25m
      TP 1931 (Embraer 190)
      50m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 12:15 (LIS)
      13:55 (RAK)
      3h 25m
      TP 1454 (Embraer 190)
    • 11:30 (OPO)
      12:30 (LIS)
      5h 50m
      TP 1935 (ATR 72)
      3h 10m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 15:40 (LIS)
      17:20 (RAK)
      5h 50m
      TP 1454 (Airbus A319)
    • 12:30 (OPO)
      13:30 (LIS)
      4h 50m
      TP 1937 (ATR 72)
      2h 10m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 15:40 (LIS)
      17:20 (RAK)
      4h 50m
      TP 1454 (Airbus A319)
    • 13:30 (OPO)
      14:30 (LIS)
      3h 50m
      TP 1939 (ATR 72)
      1h 10m berhenti sebentar di Lisbon (LIS)
    • 15:40 (LIS)
      17:20 (RAK)
      3h 50m
      TP 1454 (Airbus A319)
    • 17:10 (OPO)
      19:20 (MAD)
      4h 50m
      IB 8723 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 40m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 21:00 (MAD)
      22:00 (RAK)
      4h 50m
      IB 8382 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)