×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Cork ke Newcastle. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Cork ke Newcastle

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:40 (ORK)
      09:00 (LHR)
      6h
      EI 710 (Airbus A320)
      3h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:25 (LHR)
      13:40 (NCL)
      6h
      BA 1332 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 22 Jan 2017
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 11:50 (ORK)
      13:10 (LHR)
      4h 35m
      EI 712 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:05 (LHR)
      16:25 (NCL)
      4h 35m
      BA 1334 (Airbus A320)
    • 14:50 (ORK)
      16:20 (SOU)
      5h
      EI 3740 (ATR 72)
      2h 10m berhenti sebentar di Southampton (SOU)
    • 18:30 (SOU)
      19:50 (NCL)
      5h
      BE 147 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:10 (ORK)
      16:50 (NCL)
      1h 40m
      EI 3866 (ATR 72)
    • 16:00 (ORK)
      17:20 (LHR)
      6h 5m
      EI 722 (Airbus A320)
      3h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:55 (LHR)
      22:05 (NCL)
      6h 5m
      BA 1338 (Airbus A320)