×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Osaka ke Busan. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Osaka ke Busan

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:05 (ITM)
      08:20 (FUK)
      4h 55m
      NH 1671 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 45m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 11:05 (FUK)
      12:00 (PUS)
      4h 55m
      KE 784 (Boeing 737-900)
    • 07:35 (ITM)
      08:50 (FUK)
      4h 25m
      JL 2051 (Embraer 170)
      2h 15m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 11:05 (FUK)
      12:00 (PUS)
      4h 25m
      KE 784 (Boeing 737-900)
    • 08:00 (ITM)
      09:15 (FUK)
      4h
      NH 421 (Boeing 767)
      1h 50m berhenti sebentar di Fukuoka (FUK)
    • 11:05 (FUK)
      12:00 (PUS)
      4h
      KE 784 (Boeing 737-900)
    • 09:00 (KIX)
      10:40 (CJU)
      5h 55m
      KE 734 (Boeing 737-900)
      3h 20m berhenti sebentar di Jeju (CJU)
    • 14:00 (CJU)
      14:55 (PUS)
      5h 55m
      KE 1008 (Boeing 737-900)
    • 10:40 (KIX)
      12:10 (PUS)
      1h 30m
      7C 1351 (Boeing 737)
    • 11:00 (KIX)
      12:30 (PUS)
      1h 30m
      BX 123 (Airbus A321)
    • 11:10 (KIX)
      13:00 (GMP)
      4h 45m
      OZ 1135 (Airbus A321)
      2h berhenti sebentar di Seoul (GMP)
    • 15:00 (GMP)
      15:55 (PUS)
      4h 45m
      KE 1117 (Boeing 737-900)
    • 11:25 (KIX)
      12:55 (PUS)
      1h 30m
      KE 732 (Boeing 737-900)
    • 11:40 (KIX)
      13:05 (PUS)
      1h 25m
      LJ 216 (Boeing 737-800)
    • 11:55 (KIX)
      13:40 (GMP)
      4h
      KE 2726 (Boeing 777-200/200ER)
      1h 20m berhenti sebentar di Seoul (GMP)
    • 15:00 (GMP)
      15:55 (PUS)
      4h
      KE 1117 (Boeing 737-900)
    • 13:30 (KIX)
      15:00 (PUS)
      1h 30m
      BX 125 (Airbus A320)
    • 14:00 (KIX)
      15:25 (PUS)
      1h 25m
      MM 15 (Airbus A320)
    • 17:10 (KIX)
      18:35 (PUS)
      1h 25m
      LJ 218 (Boeing 737-800)
    • 18:50 (KIX)
      20:20 (PUS)
      1h 30m
      BX 121 (Airbus A321)
    • 19:10 (KIX)
      20:40 (PUS)
      1h 30m
      7C 1353 (Boeing 737)
    • 19:30 (KIX)
      21:05 (PUS)
      1h 35m
      KE 760 (Boeing 737-900)