×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Paris ke Pointe Noire. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Paris ke Pointe Noire

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 10:35 (CDG)
      17:25 (LBV)
      10h 5m
      AF 976 (Boeing 777-300ER)
      2h 5m berhenti sebentar di Libreville (LBV)
    • 19:30 (LBV)
      20:40 (PNR)
      10h 5m
      Q8 704 (Boeing 737-300)
    • 10:35 (CDG)
      17:25 (LBV)
      12h 50m
      AF 976 (Boeing 777-300ER)
      4h 45m berhenti sebentar di Libreville (LBV)
    • 22:10 (LBV)
      23:25 (PNR)
      12h 50m
      HF 832 (Airbus A320)
    • 10:45 (CDG)
      18:35 (BZV)
      9h 35m
      AF 896 (Airbus A330-200)
      55m berhenti sebentar di Brazzaville (BZV)
    • 19:30 (BZV)
      20:20 (PNR)
      9h 35m
      Q8 896 (Boeing 737-200)
    • 11:00 (CDG)
      17:45 (PNR)
      7h 45m
      AF 830 (Airbus A330-200)
    • 12:35 (CDG)
      14:40 (CMN)
      16h 20m
      AF 1596 (Airbus A319)
      4h 45m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 19:25 (CMN)
      03:55 (PNR) (+1)
      16h 20m
      AT 281 (Boeing 737-800)
    • 12:35 (ORY)
      14:35 (CMN)
      15h
      AT 761 (Boeing 767-300)
      3h 25m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 18:00 (CMN)
      03:35 (PNR) (+1)
      15h
      AT 281 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 14:05 (CDG)
      16:10 (CMN)
      13h 30m
      AT 779 (Boeing 767-300)
      1h 50m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 18:00 (CMN)
      03:35 (PNR) (+1)
      13h 30m
      AT 281 (Boeing 737-800)
    • 14:30 (ORY)
      16:30 (CMN)
      13h 5m
      AT 775 (Boeing 737-800)
      1h 30m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 18:00 (CMN)
      03:35 (PNR) (+1)
      13h 5m
      AT 281 (Boeing 737-800)
    • 15:00 (CDG)
      17:00 (CMN)
      12h 35m
      AF 1196 (Airbus A319)
      1h berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 18:00 (CMN)
      03:35 (PNR) (+1)
      12h 35m
      AT 281 (Boeing 737-800)
    • 16:35 (ORY)
      18:35 (CMN)
      11h 20m
      AT 765 (Boeing 767-300)
      1h 40m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 20:15 (CMN)
      03:55 (PNR) (+1)
      11h 20m
      AT 279 (Boeing 737-800)
    • 16:50 (CDG)
      19:00 (CMN)
      11h 5m
      AT 789 (Boeing 737-800)
      1h 15m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 20:15 (CMN)
      03:55 (PNR) (+1)
      11h 5m
      AT 279 (Boeing 737-800)
    • 18:35 (ORY)
      20:30 (CMN)
      12h 30m
      AT 771 (Boeing 767-300)
      1h berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 21:30 (CMN)
      07:05 (PNR) (+1)
      12h 30m
      AT 281 (Boeing 737-800)
    • 18:40 (CDG)
      20:40 (CMN)
      12h 25m
      AF 1496 (Airbus A319)
      50m berhenti sebentar di Casablanca (CMN)
    • 21:30 (CMN)
      07:05 (PNR) (+1)
      12h 25m
      AT 281 (Boeing 737-800)
    • 23:00 (CDG)
      06:10 (BZV) (+1)
      10h 10m
      LC 12 (Boeing 767)
      1h 5m berhenti sebentar di Brazzaville (BZV)
    • 07:15 (BZV)
      08:10 (PNR)
      10h 10m
      LC 101 (Boeing 737)