×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Phoenix ke Pocatello. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Phoenix ke Pocatello

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:05 (PHX)
      08:48 (SLC)
      4h 46m
      DL 2570 (Airbus A320)
      2h 12m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:00 (SLC)
      11:51 (PIH)
      4h 46m
      DL 7405 (Canadair Regional Jet)
    • 08:28 (PHX)
      10:17 (SLC)
      3h 23m
      DL 5764 (Embraer 175)
      43m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:00 (SLC)
      11:51 (PIH)
      3h 23m
      DL 7366 (Canadair Regional Jet)
    • 08:29 (PHX)
      10:19 (SLC)
      3h 22m
      DL 5725 (Embraer 175)
      41m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:00 (SLC)
      11:51 (PIH)
      3h 22m
      DL 7405 (Canadair Regional Jet)
    • 08:29 (PHX)
      10:19 (SLC)
      3h 22m
      DL 5725 (Embraer 175)
      41m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:00 (SLC)
      11:51 (PIH)
      3h 22m
      DL 7362 (Canadair Regional Jet)
    • 08:30 (PHX)
      10:19 (SLC)
      3h 21m
      DL 4459 (Canadair Regional Jet 900)
      41m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:00 (SLC)
      11:51 (PIH)
      3h 21m
      DL 7366 (Canadair Regional Jet)
    • 08:30 (PHX)
      10:18 (SLC)
      3h 21m
      DL 4707 (Canadair Regional Jet 900)
      42m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:00 (SLC)
      11:51 (PIH)
      3h 21m
      DL 7405 (Canadair Regional Jet)
    • 11:00 (PHX)
      12:36 (SLC)
      3h 36m
      AA 6214 (Airbus A321)
      1h 9m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 13:45 (SLC)
      14:36 (PIH)
      3h 36m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 11:15 (PHX)
      12:57 (SLC)
      3h 21m
      DL 1999 (Airbus A320)
      48m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 13:45 (SLC)
      14:36 (PIH)
      3h 21m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 11:17 (PHX)
      12:57 (SLC)
      3h 19m
      DL 899 (Boeing 737-800 (Winglets))
      48m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 13:45 (SLC)
      14:36 (PIH)
      3h 19m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 12:33 (PHX)
      14:15 (SLC)
      5h 22m
      DL 1785 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 16:55 (SLC)
      17:55 (PIH)
      5h 22m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 12:39 (PHX)
      14:20 (SLC)
      5h 16m
      DL 1220 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 16:55 (SLC)
      17:55 (PIH)
      5h 16m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 12:48 (PHX)
      14:23 (SLC)
      5h 7m
      DL 1242 (Boeing 737-900)
      2h 32m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 16:55 (SLC)
      17:55 (PIH)
      5h 7m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 14:25 (PHX)
      16:05 (SLC)
      3h 37m
      DL 966 (Airbus A320)
      1h 6m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 17:11 (SLC)
      18:02 (PIH)
      3h 37m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)
    • 14:30 (PHX)
      16:09 (SLC)
      3h 25m
      DL 966 (Airbus A320)
      46m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 16:55 (SLC)
      17:55 (PIH)
      3h 25m
      DL 7429 (Canadair Regional Jet)
    • 17:41 (PHX)
      19:25 (SLC)
      5h 24m
      DL 5744 (Embraer 175)
      2h 40m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 22:05 (SLC)
      23:05 (PIH)
      5h 24m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)
    • 17:45 (PHX)
      19:24 (SLC)
      5h 20m
      DL 4494 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 41m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 22:05 (SLC)
      23:05 (PIH)
      5h 20m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)
    • 17:46 (PHX)
      19:25 (SLC)
      5h 5m
      DL 972 (Airbus A320)
      2h 26m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:51 (SLC)
      22:51 (PIH)
      5h 5m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)
    • 17:55 (PHX)
      19:35 (SLC)
      5h 10m
      AA 6137 (Boeing 737-800)
      2h 30m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 22:05 (SLC)
      23:05 (PIH)
      5h 10m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)
    • 19:05 (PHX)
      20:40 (SLC)
      3h 46m
      DL 1965 (Airbus A320)
      1h 11m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:51 (SLC)
      22:51 (PIH)
      3h 46m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)
    • 19:27 (PHX)
      21:06 (SLC)
      3h 38m
      DL 384 (Boeing 737-900)
      59m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 22:05 (SLC)
      23:05 (PIH)
      3h 38m
      DL 7431 (Canadair Regional Jet)